otlichie septiov nikos

Біофільтр для септика автономної каналізаційної системи

Біологічний фільтр "Нікос" – пристрій, в якому стічна вода фільтрується через завантажувальний матеріал, покритий біологічної плівкою, утвореної колоніями мікроорганізмів. Біофільтр складається з наступних основних частин:

  а) фільтруючого завантаження, вміщеній в резервуарі з водопроникними стінками;
  б) водорозподільного пристрою, що забезпечує рівномірний з невеликими інтервалами зрошення стічною водою поверхні завантаження біофільтра;

Процеси окислення, що відбуваються в біофільтрі, аналогічні процесам, що відбуваються в інших спорудах біологічної очистки, і в першу чергу на полях зрошення і полях фільтрації. Однак в біофільтрі ці процеси протікають значно інтенсивніше.

Проходячи через завантаження біофільтра, забруднена вода залишає в ній нерозчинені домішки, які не осіли в первинних відстійниках, а також колоїдні і розчинені органічні речовини, сорбіруємості біологічної плівкою. Густо заселяючи біоплівку мікроорганізми окислюють органічні речовини і звідси ж беруть енергію, необхідну для своєї життєдіяльності. Частина органічних речовин мікроорганізми використовують як пластичний матеріал для збільшення своєї маси. Таким чином, зі стічної води видаляються органічні речовини і в той же час збільшується маса активної біологічної плівки в тілі біофільтра. Необхідний для біохімічного процесу кисень повітря надходить в товщу завантаження шляхом природної вентиляції фільтра.

 

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого