otlichie septiov nikos

Аеробіофільтр для септиків з бетонних кілець очищення до 98%.
Відкачувати септик більше не треба!

 

АЕРАЦІЯ БЕТОННОГО СЕПТИКА

Модернізація септика з бетонних кілець, подача кисню в септик, насичення киснем стічних вод, система аерації септика.
Наша компанія пропонує послуги з доопрацювання та модернізації септиків з бетону та інших матеріалів з метою очищення стічних вод шляхом їх насичення киснем.

image6

Ціна: 15 500 грн.

airationАЕРОБІОФІЛЬТР нікос не потрібно відкачування сирого осаду асенізаційною машиною (сирого осаду там не буде) - відкачується тільки надлишковий активний мул (сукупність мікроорганізмів за рахунок яких відбувається основний етап очищення), який буде накопичуватися в придонних шарах аеротенку (первинний прийомний колодязь) освітлювача. Активний мул за характеристиками дорівнює звичайному річковому мулу і може використовуватися після процедури компосту як відмінне добриво в господарстві.

АЕРОБІОФІЛЬТР НІКОС ЦЕ відсутність неприємного запаху - завдяки системі аерації септика з бетонних кілець (2)(4) у первинному колодязі (А) виключаються процеси анаеробного відстоювання стічних вод їх бродіння і гниття з виділенням так званих "болотних газів" метану.

АЕРОБІОФІЛЬТР НІКОС відсутність необхідності купувати бактерії для септика і витрачати на це гроші - замість бактерій, які служать каталізатором біологічних процесів ми подаємо в систему каналізації з бетонних кілець, кисень повітря за допомогою міні компресора і дискового аератора на платформі біоматеріалу, що багато в чому. бактерій.

АЕРОБІОФІЛЬТР НІКОС значно подовжує термін служби дренажних колодязів, полів фільтрації та інших фільтрів ґрунтового доочищення - завдяки біофільтру грубої доочищення, який встановлюється у звичайному каналізаційному трійнику 110 дм. у вторинному відстійнику на переливі очищеної води в дренажний колодязь. Особлива конструкція і матеріал фільтра доочищення сприяє ефективному утворенню на ньому біологічної плівки з анаеробних мікроорганізмів, які завершують останній етап очищення стічних вод від зважених речовин і твердих частинок, а також запобігає виносу мулу, який, як правило, є основною проблемою замулювання фільтрів грунтового доочищення та виходу останніх. з ладу.

full aquaking ak 10 2Знаходження повітряного компресора - для подачі повітря можливе в будь-якому зручному для вас місці, навіть на відкритому повітрі у вентильованому та вологозахищеному боксі. З'єднати повітряний компресор з дисковим аераційним елементом для насичення води киснем повітря в первинному колодязі (аеротенці) -можна будь-яким садовим шлангом за допомогою хомутів, які будуть у комплекті

Дисковий аераційний елемент) - дуже просто закріпити на дно Вашого аераційного септика, шляхом засипки в нього піску або будь-якої іншої речовини на ваш розсуд.
Енергоспоживання всього набору для модернізації септика - 39 ват. плюс до всього довговічність, надійність і стійкість до перепадів напруги.
Невелика вартість – порівняно з повною реконструкцією класичної системи каналізації.
Простота монтажу та обслуговування всього комплексу обладнання для модернізації септика - зробити ефективний аераційний септик своїми руками з бетонних кілець або модернізувати існуючу систему каналізації з бетонних кілець Ви зможете самі дотримуючись представленої схеми вище.
Термін служби обладнання для аерації септика – та його модернізації понад 15 років. І два роки гарантії на компресорне обладнання.

 

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki