otlichie septiov nikos

ЧОТИРИ ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ ТОВ "НІКОС-БУД"

  1. ЗНАННЯ. КОРОТКО ПРО НАС - ПРЕДСТАВНИКИ німецької торгової марки "Otto Graf GmbH" В УКРАЇНІ
    Протягом багатьох років ми активно просуваємо технічні рішення та системи від компанії GRAF. Для нас важливим є не лише процес пошуку та реалізації проектів, з наступним використанням того чи іншого продукту від GRAF, але й можливість поділитися досвідом та заняттями, які ми постійно отримаємо від наших німецьких колег.
  2. ДОСВІД.ТОВ Нікос-буд -ЦЕ СЕРТИФІКОВАНІ ЛІЦЕНЗОВАНІ МАЙСТРА З СТАЖЕМ ВІД 15 РОКІВ .ЛІЦЕНЗІЯ ПРОПОЛАДАЄТЬСЯ. З 2008 року навчанням та підвищенням кваліфікації інженерів "Нікос-Буд" займається компанія Otto Graf GmbH. Головний офіс та основні виробничі потужності знаходяться у м. Тенінген (Німеччина). Сьогодні компанія Graf визнана брендом №1 у Європі.
  3. ЯКІСТЬ.Гідротехнічний бетон септиків НІКОС (А НЕ ВІДОМИЙ СУМІШ З ЯКОЮ РОБИТЬ ТАК НАЗИВАНІ ВИРОБНИКИ) - різновид важкого бетону, який використовують при будівництві конструкцій гідроелектр. споруд або їх фрагментів, що періодично контактують з водним середовищем, або постійно перебувають у воді з якого ВИРОБЛЯЮТЬСЯ НАШІ ГІДРОБЕТОННІ СЕПТИКИ. СЕРТИФІКАТ ДОДАТКОВО.
  4. БЕЗПЕКА. АВТОНОМНА КАНАЛІЗАЦІЯ. Цей тип очисних споруд є повністю безпечним та екологічним рішенням – очищення стічних вод відбувається без використання хімії. У Німеччині такі рішення застосовуються скрізь у приватному секторі. ВИСНОВОК СЕС ДОДАТКОВО.
licenzia nikos bud
sertifikat vidpovidnosti
visnovok ses

 

 

Не повторюйте чужих помилок при встановленні біосептиків!

 

Компанія "Нікос-Буд" пропонує:
широкий асортимент очисних споруд для очистки стічних вод для дач, приватних будинків, селищ, підприємств, господарсько-побутових установ, барів і ресторанів, і ін. Не існує універсального септика на всі випадки життя. Підбір септика в кожному окремому випадку проводиться індивідуально.
Наші фахівці підберуть систему автономної каналізації саме під Ваш тип ґрунту (глина, суглинок, супісок, пісок), запропонують оптимальне недороге рішення при високому рівні грунтових вод (монолітні колодязі, виготовлені за ГОСТами на заводі ім. Ковальської).

УВАГА! Якщо у фірми, яка вам буде монтувати автономну каналізацію або септик, немає ліцензії на виконання цих робіт, то ваш будинок просто не введуть в експлуатацію і будуть постійно штрафувати. Пам'ятайте про це, перед тим як зробити свій вибір монтажної організації або бригади яка вам встановить септик. ТОВ "Нікос-Буд" надає весь пакет документів для реєстрації (а саме: офіційний договір, ліцензія на проведення робіт, акт виконаних робіт, план-схему змонтованої автономної каналізації).

 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

 

11 причин почати працювати з "Нікос-Буд"

 

licenzia nikos bud1) Досвід і професіоналізм - виконуємо роботи по монтажу автономної каналізації з 2005 року по Києву і області, розбираємося у всіх тонкощах і деталях, можемо допомогти клієнту визначитися з оптітімальним рішенням.
2) Працюємо з перевіреними торговими марками і брендами за матеріалами (GRAF Німеччина, ТОПАС, ЕКОТРОН, НІКОС), самі є заводом-виробником септиків з гідробетона (термін служби 100 років), тому можемо надати конкурентну ціну.
3) Професійна консультація - допоможемо визначитися, який вид автономної каналізації краще підходить клієнту, який вид септиків і дренажу запропонувати, і т п.
4) Нам довіряють лідери ринку з будівництва котеджних селищ у Київській області. З 2005 р нами встановлено більше 3000 об'єктів!
5) Гарантія 10 років! Це дуже важливо! Ми підписуємо договір на виконання робіт і поставку септиків. Це гарантія того, що роботи будуть виконані на найвищому рівні.
6) Витримуємо терміни виконання робіт - 14 робочих днів.
7) Надаємо фотозвіт на вимогу замовника, виробляємо прибирання території після завершення робіт.
8) Такий сервіс не може бути найдешевшим на ринку, але! Починаючи працювати з нами, Вам буде гарантовано якість. А в будівельних роботах це перше, на що дивиться звертати увагу, якщо Ви дійсно хочете зробити систему автономної каналізації 1 раз і надовго.
9) Ми запропонуємо індивідуальне, ексклюзивний рішення по автономної каналізації. Не існує універсального септика на всі випадки життя. Підбір септика в кожному окремому випадку проводиться індивідуально.
Наші фахівці підберуть систему автономної каналізації саме під Ваш тип ґрунту (глина, суглинок, супісок, пісок), запропонують оптимальне недороге рішення при високому рівні грунтових вод (монолітні колодязі, виготовлені за ГОСТами на заводі ім. Ковальської).
10) Також, працюючи з нами, ви отримаєте додаткову знижку на монтаж автономної каналізації.
11) Тільки у нас є ліцензія на монтаж автономної каналізації та септиків.

  • Тільки наші дипломовані і кваліфіковані фахівці проходять стажування раз на рік в Німеччині;
  • Наша фірма офіційно зареєстрована на відміну від 90% інших компаній, у яких немає ні офісу ні офіційної зареєстрованої організації.

Якщо ви все таки довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточника або штукатурам, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

 

Пропонуємо ознайомитися з наслідками некомпетентного монтажу септика горе-фахівцями. Будьте уважні при виборі монтажної організації – вимагайте ліцензію, що дозволяє проводити монтажні роботи!

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого