Не повторюйте чужих помилок при встановленні біосептиків!

 

Компанія "Нікос-Буд" пропонує:
широкий асортимент очисних споруд для очистки стічних вод для дач, приватних будинків, селищ, підприємств, господарсько-побутових установ, барів і ресторанів, і ін. Не існує універсального септика на всі випадки життя. Підбір септика в кожному окремому випадку проводиться індивідуально.
Наші фахівці підберуть систему автономної каналізації саме під Ваш тип ґрунту (глина, суглинок, супісок, пісок), запропонують оптимальне недороге рішення при високому рівні грунтових вод (монолітні колодязі, виготовлені за ГОСТами на заводі ім. Ковальської).

УВАГА! Якщо у фірми, яка вам буде монтувати автономну каналізацію або септик, немає ліцензії на виконання цих робіт, то ваш будинок просто не введуть в експлуатацію і будуть постійно штрафувати. Пам'ятайте про це, перед тим як зробити свій вибір монтажної організації або бригади яка вам встановить септик. ТОВ "Нікос-Буд" надає весь пакет документів для реєстрації (а саме: офіційний договір, ліцензія на проведення робіт, акт виконаних робіт, план-схему змонтованої автономної каналізації).

 

11 причин почати працювати з "Нікос-Буд"

 

licenzia nikos bud1) Досвід і професіоналізм - виконуємо роботи по монтажу автономної каналізації з 2005 року по Києву і області, розбираємося у всіх тонкощах і деталях, можемо допомогти клієнту визначитися з оптітімальним рішенням.
2) Працюємо з перевіреними торговими марками і брендами за матеріалами (GRAF Німеччина, ТОПАС, ЕКОТРОН, НІКОС), самі є заводом-виробником септиків з гідробетона (термін служби 100 років), тому можемо надати конкурентну ціну.
3) Професійна консультація - допоможемо визначитися, який вид автономної каналізації краще підходить клієнту, який вид септиків і дренажу запропонувати, і т п.
4) Нам довіряють лідери ринку з будівництва котеджних селищ у Київській області. З 2005 р нами встановлено більше 3000 об'єктів!
5) Гарантія 10 років! Це дуже важливо! Ми підписуємо договір на виконання робіт і поставку септиків. Це гарантія того, що роботи будуть виконані на найвищому рівні.
6) Витримуємо терміни виконання робіт - 14 робочих днів.
7) Надаємо фотозвіт на вимогу замовника, виробляємо прибирання території після завершення робіт.
8) Такий сервіс не може бути найдешевшим на ринку, але! Починаючи працювати з нами, Вам буде гарантовано якість. А в будівельних роботах це перше, на що дивиться звертати увагу, якщо Ви дійсно хочете зробити систему автономної каналізації 1 раз і надовго.
9) Ми запропонуємо індивідуальне, ексклюзивний рішення по автономної каналізації. Не існує універсального септика на всі випадки життя. Підбір септика в кожному окремому випадку проводиться індивідуально.
Наші фахівці підберуть систему автономної каналізації саме під Ваш тип ґрунту (глина, суглинок, супісок, пісок), запропонують оптимальне недороге рішення при високому рівні грунтових вод (монолітні колодязі, виготовлені за ГОСТами на заводі ім. Ковальської).
10) Також, працюючи з нами, ви отримаєте додаткову знижку на монтаж автономної каналізації.
11) Тільки у нас є ліцензія на монтаж автономної каналізації та септиків.

  • Тільки наші дипломовані і кваліфіковані фахівці проходять стажування раз на рік в Німеччині;
  • Наша фірма офіційно зареєстрована на відміну від 90% інших компаній, у яких немає ні офісу ні офіційної зареєстрованої організації.

Якщо ви все таки довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточника або штукатурам, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

 

Пропонуємо ознайомитися з наслідками некомпетентного монтажу септика горе-фахівцями. Будьте уважні при виборі монтажної організації – вимагайте ліцензію, що дозволяє проводити монтажні роботи!