otlichie septiov nikos

Септики, льохи, кесони "СВІТЯЗЬ" із гідротехнічного бетону - водонепроникні, монолітні

Гідробетон

У виробництві наших виробів використається унікальна технологія полімеризації бетону. Жодне підприємство в Україні не виробляє свою продукцю за даною технологією, за основу якої взято канадські розробки. У Канаді його використовують для будівництва стратегічних об'єктів. На молекулярному рівні мікроскопічні частинки активних полімерів додають до складу бетону, унаслідок чого змінюється структура бетону.

Наші септики та льохи можна встановлювати на ділянках з високим рівнем ґрунтових вод, а також у глинисті або інші проблемні ґрунти без якоріння!

Наші переваги

  1. Можна користуватися побутовою хімією (у помірних кількостях) і не хвилюватися, що септик вийде з ладу!
  2. Можна змивати туалетний папір та інші тверді побутові відходи. У септику нічого не забивається!
  3. Септики не потребують додаткового дорогого річного технічного обслуговування!
  4. Наш септик чи льох ніколи не деформує. Ви встановите виріб, який у майбутньому не завдасть Вам проблем!
  5. Гарантія на всі наші вироби – 100 років. Гарантія на монтаж виробів – 3 роки!
  6. Наші вироби виготовлені з монолітного гідробетону підвищеного міцного класу, екологічно чистий матеріал. Нема аналогів в Україні!
  7. Ми цінуємо час та гроші наших замовників! Монтаж за день. Після придбання виробу Ви можете зберігати його на нашій базі до моменту встановлення БЕЗКОШТОВНО!

 

Купити бетонний погріб на дачу у Києві та області вигідніше у нас.

Подивіться, чому вигідніше купити погріб саме у нас, ніж у конкурентів!

З гідротехнічного бетону

Особливо міцні бетонні погреби, зроблені за спецтехнологією

Всі погреби "Нікос F300", будь-якої лінійки та комплектації виготовляються за відпрацьованою спеціальною технологією будівництва льохів та строго із спеціального гідробетону М400 з класом міцності на стиск та розтяг B30, класом водонепроникності (гідротехнічності) W12 та класом морозостійкості F30.

Також у нашому монолітному залізобетонному погребі використовується технологія подвійного армування, що застосовується для середніх та важких транспортних та пішохідних навантажень. Основні переваги використання цієї технології це ударостійкість, стійкість до вібрації та стійкість до появи тріщин.

Міцний бетонний погріб

Бетон, що застосовується у виготовленні погребу "Нікос F300" відповідає всім необхідним БНіП та ГОСТам.

Марка бетону B30 – міжнародна класифікація бетону (відповідає марці M400), що характеризує його щільність на стиск та розширення.
Застосовується при будівництві монолітних конструкцій, які передбачають роботу при високих навантаженнях та різких перепадах температур.

З морозостійкого бетону

Бетонний погріб "Нікос F300" не схильний до ерозії, корозії та руйнування від промерзання.

Клас морозостійкості F300 пластифікатор S10 - Кількість циклів замерзання-відтавання, які здатний витримати бетон, з якого зроблено погріб.
У цьому бетоні при виготовленні льоху використовуються суміші високої стійкості до температурних перепадів та застосовуються для спорудження об'єктів спеціального призначення, а також споруд, що експлуатуються у важких кліматичних умовах.

Погріб витримає великий тиск

Бетонний погріб "Нікос F300" витримує тиск води в 12 атмосфер!

Водонепроникність W12 – характеризує протидію проникненню вологи під впливом тиску. Марка в даному випадку означає тиск води (кгс/смг), тобто наш льох може витримувати тиск води аж до 12 атмосфер, що особливо актуально при будівництві об'єктів, що постійно контактують з водою, наприклад, дабм, гребель або резервуарів.

Офіційна гарантія на погріб

Бетонний погріб "Нікос F300" надійніший за конкурентів, підтверджено документально!

На жаль, переважна більшість інших компаній з виготовлення погребів використовують найпростіший бетон, не завжди високої якості, а також без підтверджуючих документів, таких як сертифікати відповідності. Що зазвичай призводить до руйнування льоху, іноді навіть надто швидкого. А часом, не дай Боже, може стати причиною травмування або каліцтв. Ви хотіли б, щоб ваш льох упав на вас? Думаємо, що ні.

Звичайний бетон не підходить для конструювання погребів та інших гідротехнічних конструкцій (мостів, гребель, гідроелектростанцій, водосховищ, гребель, бункерів), оскільки під дією води він піддається руйнуванню, особливо при постійній зміні її рівня.

Ми використовуємо високоміцний бетон за спеціальною технологією і можемо гарантувати, що погреби "Нікос F300" прослужать вам понад 100 років.

Септики біологічного очищення "Світязь" із гідробетону, водонепроникні

Кесони-льохи серії "Світязь" із гідробетону, водонепроникні

Льох (погреб) серії "Світязь" із гідротехнічного бетону, водонепроникний

Кесон "Світязь" із гідротехнічного бетону, водонепроникний

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого