otlichie septiov nikos

Станції біологічного очищення стічних вод з гідробетона Nikos-Air

 

Ми раді представити Вам найсучаснішу і одну з найкращих за якістю і надійності систем очищення стічних вод в світі - NIKOS-AIR (Нікос-ЕЙР)  український аналог системи GRAF PICOBELL (Німеччина).
Якщо звичайні німецькі системи очищення стоків, можна порівняти з Мерседесом, то дана система в порівнянні з ними і їх аналогами буде виглядати як "Майбах".
Чому ми, як професіонали своєї справи, захоплюємося даної німецької системою і тими якісними характеристиками, за якими вона створена і працює?
Зараз ми Вам розповімо.

Якість ємності NIKOS-AIR

 Система «Нікос-ЕЙР» виконана у найякіснішій ємності з самоущільнюємого гідробетона. Він використовується при будівництві дамб, тунелів, підвалів, причалів і т. д. - скрізь, де споруда повинна якомога менше пропускати вологу. До переваг гідротехнічного бетону відноситься його здатність витримувати перепади температур. Такий результат досягається за рахунок того, що в складі суміші використовується дуже мало води, і це дозволяє бетону не замерзати при низьких температурах. Високий рівень водонепроникності забезпечується завдяки грамотно підібраному складу і дає гідробетона ще одна перевага перед звичайним бетоном.
До основних характеристик гідротехнічної суміші відносять морозостійкість, стійкість до впливу води, підвищений рівень водонепроникності, міцність на розтягування і стиснення.


В системі використовується подвійний запас міцності.
Тобто, на відміну від практично усіх аналогічних систем, ми спеціально заклали в неї подвійний запас міцності.
А саме:

  • за обсягом стічних вод, що одночасно надходять (залповий скид) - 800 літрів. Мінімальна ємність «Нікос-ЕЙР» 2500 літрів, розрахована на 2-3 людини. Аналогічні системи для даного обсягу переробки стоків зазвичай не перевищують 1500 літрів. І тому на даному розрахунку «Нікос-ЕЙР» може прийняти 800 літрів одноразово, а аналоги, на такий же розрахунок кількості проживаючих, тільки 200 літрів.
  • за ємністю первинного відстійника - він дорівнює 1200 літрів, що на 3 людей дійсно більше, ніж може знадобитися в побутовому використанні приблизно в два рази, але зате при різкому збільшенні обсягу вступників стоків (гості приїхали, наприклад) система абсолютно спокійно, без шкоди для її роботи, прийме в себе подвоєний обсяг і так само спокійно його переробить.

Септики биологической очистки Никос Эйр

 

Як це працює

Дуже проста система роботи установки і вкрай висока стабільна якість очищення стічних вод.
Септик система «Нікос-ЕЙР» складається з трьох камер.

 

ПЕРША КАМЕРА - первинний відстійник.
Тут відбувається утримання і осідання твердих частинок. Поділ на жирову плівку (ще одна перевага - не треба ставити під мийку жироуловлювач, а перша камера виступає як великий вбудований жироуловлювач і нерозчинний осад (система не боїться потрапляння сміття - воно просто накопичується на дні і чекає відкачування). Далі посередині камери утворюється освітлена вода яка через поліпропіленовий фільтр (міняти не треба, тільки промивається раз на рік зі шланга). Один з найнадійніших фільтрів з поліпропілену, термін перегнивання 250 років) перетікає в другу камеру.

ДРУГА КАМЕРА біологічної очистки.
Або камера аерації з революційною стільникового біозагрузкою.
Тут працює АЕРОБІОФІЛЬТР.

На цьому біофільтрі закріплюються і розвиваються колонії аеробних бактерій, які і переробляють стоки в аерованому середовищі. Використовується новітній запатентований еластичний матеріал у виготовленні завантаження. Завантаження стійке до розкладання у вкрай активному біологічному середовищі стоків, його не потрібно міняти, гарантія виробника 15 років!
Завдяки спеціальній еластичності завантаження (біофільтр) самоочищується, коли стара колонія мікроорганізмів, що мешкають в ній, вмирає і потім випадаючи з біофільтра, даючи місце новій. Дуже важливо відзначити що, на відміну від всіх аналогів, де закріплення бактерій відбувається в певному місці аераційної камери, що не дає повного зіткнення всього обсягу стоків з бактеріями, в системі «Нікос-ЕЙР» завантаження плаває по всьому об'єму другої аерованої камери - це забезпечує найвищу ступінь дотику всього обсягу стоків з бактеріями що розкладають. І знову, через фільтр з поліпропілену стоки перетікають в третю камеру.

ТРЕТЯ заключна камера відстоювання, відкладення осаду.

Сюди перетікає вже чиста вода з другої камери. Тут можна або підключити трубу і зробити злив в дренаж самопливом, або ж третю камеру можна використовувати як насосну станцію, тобто в ній буде знаходитись насос, який періодично буде відкачувати чисту воду в дренаж або в канаву.
Але, здавалося б, що перших двох стадій переробки стоків цілком вистачить. Та ще з таким запасом і такою гарантією. Але інженерна думка вирішила довести систему до ідеалу і створила перелив осаду з третьої камери (дрібнодисперсний мул, померлі бактерії з другої камери) в першу камеру, запускаючи осад на ще одне коло, з якого він вже не повернеться! І нарешті вода яка пройшла багатократні кола фільтрації, знову ж через поліпропіленовий фільтр, самопливом перетікає в дренаж (дренажний модуль «Нікос» 1500л., дренажний тунель «Нікос» 300 л., дренажний тунель Graf 300 (Німеччина) або дренажний блок Pipelife (Нідерланди)). Як ви думаєте після такої системи багаторазового очищення, чи є у стоків шанси залишитися недоочищеними? Я вам розповів стільки переваг системи перед іншими біосептиками, що мабуть, у вас не залишилося сумнівів у виборі станції очистки фекальних стоків.

 

Система без перекачувальних насосів

У самому баку все перетікає самопливом через 110-у трубу (звертаємо Вашу увагу, що саме через 110-у, а не 30-у, 50-у, або 80-у). Причому, перетікання через фільтр поліпропіленовий зроблено таким чином, що через неї не пройде великогабаритне і плаваюче сміття, воно залишиться плавати в першій камері відстоювання. Тобто перелив ніколи не заб'ється.
Перекачування мулу з третьої камери в першу влаштована теж без насоса. Там використовується аерліфт, тобто просто компресор, що подає повітря в камеру аерації на пару хвилин перемикається і подає повітря в спецтрубу, де осад, що захоплюється бульбашками повітря, піднімається по трубі і перетікає в першу камеру. Знову ж система повністю надійна.

Робота системи при відключенні електроенергії.

При відключенні електроенергії система «Нікос-ЕЙР» не зупиниться. Вона все одно продовжить свою роботу тільки очищення упадет з 98% до 80%!
Так як в системі немає примусово перекачувальних насосів з камери в камеру і перелив здійснюється самопливом, то навіть при відключенні електроенергії система не зупиниться, як більшість інших систем, представлених на українському ринку, де проводиться тільки примусове перекачування і без електроенергії стоки просто можуть переповнити ємність , то «Нікос-ЕЙР» просто перейде в режим хорошого трикамерного септика! Тобто переповнення ємність просто неможливе!

 

Злив не біологічних порошків.

У систему «Нікос-ЕЙР» можна зливати не біологічного порошки в розмірі побутового використання.
Майже в усі системи біологічної очистки не можна зливати ніякі порошки і миючі засоби крім, як на біологічній основі (які ще потрібно пошукати). А в тих системах камери, куди потрапляють стоки, дуже невеликі, тому бактерії не встигають впоратися з порошком і просто гинуть. Система «Нікос-ЕЙР» саме за рахунок того, що має збільшений обсяг - може прийняти в себе порошки в розмірі побутового споживання.


Не потребує постійного платного обслуговування!

БІОСЕПТІК «Нікос-ЕЙР» Не вимагає платного постійного обслуговування!
Дуже важливим питанням - є питання обслуговування.

 

Більшість інших систем, представлених на світовому ринку, а особливо на українському, після установки вимагають постійного професійно супроводу і обслуговування. Завжди якомога конкретніше уточнюйте це питання, так-як деякі компанії не пишуть про це і повідомляють тільки коли система вже стоїть, гроші за неї заплачено і господар вже нікуди не дінеться. Зазвичай оплата компанії, яка обслуговує системи біологічної очистки, по Київській області становить від 12 тисяч в рік, з урахуванням річного абонемента і екстрених виїздів. Що протягом хоча б 5-ти років роботи виходить в 60 000 гривень зверху первісної ціни установки.

В системі «Нікос-ЕЙР» на відміну від більшості інших систем, нічому ламатися і нічому забиватися, а значить професійного платного обслуговування вона НЕ ПОТРЕБУЄ. Тільки найпростіше самообслуговування, в яке входить раз в 12 місяців викликати ассенізационную машину і викачати вміст першої камери і раз в 3 роки, якщо буде потрібно, поміняти фільтр в повітрядувки. Це все! Ви платите тільки один раз за саму систему і не переплачуєте протягом 5-ти років ще стільки ж!


Інші додаткові переваги!

  • інтеграція у гідробетонний септик (об'ємом 2500 л, 4500 л, 5000 л. і 6000 л.) - швидкий монтаж;
  • кришка «Нікос-ЕЙР» - естетична і впишеться в оформлення садибної ділянки або газону;
  • дренажний модуль «Нікос» 1500 л. або тонель «Нікос» 300 л. легко інтегрується (служить для відводу очищених стоків);
  • не вимагається обслуговування патентованих елементів;
  • гарантійний термін роботи патентованих елементів - 10 років;
  • відключення електрики не викликає зупинки роботи системи, короткочасно знижується тільки її ступінь очищення з 98% до 80%;
  • максимальна простота обслуговування системи полягає тільки в заміні фільтра компресора;
  • всього один - максимум два рази на рік, потрібно видалити осад з камери №1.

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого