otlichie septiov nikos

Бетонні септики з гідробетона для високих грунтових вод

 

ЧОТИРИ ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ ТОВ "НІКОС-БУД"

 1. ЗНАННЯ. КОРОТКО ПРО НАС - ПРЕДСТАВНИКИ німецької торгової марки "Otto Graf GmbH" В УКРАЇНІ
  Протягом багатьох років ми активно просуваємо технічні рішення та системи від компанії GRAF. Для нас важливим є не лише процес пошуку та реалізації проектів, з наступним використанням того чи іншого продукту від GRAF, але й можливість поділитися досвідом та заняттями, які ми постійно отримаємо від наших німецьких колег.
 2. ДОСВІД.ТОВ Нікос-буд -ЦЕ СЕРТИФІКОВАНІ ЛІЦЕНЗОВАНІ МАЙСТРА З СТАЖЕМ ВІД 15 РОКІВ .ЛІЦЕНЗІЯ ПРОПОЛАДАЄТЬСЯ. З 2008 року навчанням та підвищенням кваліфікації інженерів "Нікос-Буд" займається компанія Otto Graf GmbH. Головний офіс та основні виробничі потужності знаходяться у м. Тенінген (Німеччина). Сьогодні компанія Graf визнана брендом №1 у Європі.
 3. ЯКІСТЬ.Гідротехнічний бетон септиків НІКОС (А НЕ ВІДОМИЙ СУМІШ З ЯКОЮ РОБИТЬ ТАК НАЗИВАНІ ВИРОБНИКИ) - різновид важкого бетону, який використовують при будівництві конструкцій гідроелектр. споруд або їх фрагментів, що періодично контактують з водним середовищем, або постійно перебувають у воді з якого ВИРОБЛЯЮТЬСЯ НАШІ ГІДРОБЕТОННІ СЕПТИКИ. СЕРТИФІКАТ ДОДАТКОВО.
 4. БЕЗПЕКА. АВТОНОМНА КАНАЛІЗАЦІЯ. Цей тип очисних споруд є повністю безпечним та екологічним рішенням – очищення стічних вод відбувається без використання хімії. У Німеччині такі рішення застосовуються скрізь у приватному секторі. ВИСНОВОК СЕС ДОДАТКОВО.

 

licenzia nikos bud
sertifikat vidpovidnosti
visnovok ses

 

Септик "Нікос" з армованого гідробетона - кращий варіант як для дому, так і для Вашого виробництва, він працює за принципом «закопав і забув». Адже немає нічого кращого ніж власна каналізація. Септик має одну, дві або три секції, через які проходить фільтрація вмісту. Після повного заповнення септика вмістом, проводиться очищення (як правило раз в 2-3 року, в залежності від обсягу септика і від кількості наповнення вмістом).
Для сім'ї, яка складається з 4 осіб, при використанні душа або банних процедур (щодня) і прання (в середньому 2 рази на тиждень) достатньо буде придбати септик на 5 куб.м.

Бетонные септики из гидротехнического бетона с внешней гидроизоляцией для высоких грунтовых вод


Септики з армованого гідробетона мають ряд переваг перед септиками з інших матеріалів:

 • усі септики виконані з високоміцного армованого гідробетона;
 • низька ціна (в зв'язку з тим, що гідробетон дешевше склопластику або пластику);
 • велику вагу, що спростить і здешевить встановлення, так як при встановленні пластикових септиків обов'язково його треба брати в бетонний кожух, а то при викачуванні, коли внутрішній тиск впаде його просто розчавить і складе;
 • високі характеристики (можна порівняти з дотом);
 • не сприйнятливі до корозії;
 • не схильні до дії кислот та інших агресивних середовищ;
 • термін експлуатації не менше 80 років.

Переваги бетонного септика над пластиковим:

 • при піднятті ґрунтових вод пластикові ємності видавлює назовні з грунту;
 • при відкачці або невикористання каналізації пластикові ємності здавлюють грунти, а після деформацій система не підлягає відновленню;
 • сучасна технологія гідроізоляції в активному середовищі дозволяє захищати бетонні споруди на максимально тривалий термін, в той час, як ПЕ і ПВХ септики при активних біологічних і хімічних процесах розкладаються вже через 5-7 років, а мікророзриви відновленню не підлягають;
 • вартість системи в 2-3 рази дешевше пластикових Українських виробників і в 5-10 разів закордонних;
 • з/б система не вимагає піщано-цементних обсипок і бетонних подушок.

Переваги септика над вигрібною ямою:

 • більше ніяких щотижневих викликів асенізаторів;
 • відсутність запахів і хвороботворних бактерій;
 • герметичність ємностей запобігає потраплянню стічних вод в ґрунт;

Купити бетонний септик на дачу в Києві та області вигідніше у нас

Подивіться чому вигідніше купити септик саме у нас, ніж у конкурентів!

З гідротехнічного бетону

З гідротехнічного бетону особливо міцні бетонні септики, виготовлені за технологією

Всі септики, будь-якої лінійки та комплектації виготовляються за відпрацьованою спеціальною технологією будівництва біосептиків та строго із спеціального гідробетону М400 з класом міцності на стиск та розтяг B30, класом водонепроникності (гідротехнічності) W12 та морозостійким класом.

Також у нашому монолітному залізобетонному септику використовується технологія подвійного армування, що застосовується для середніх та важких транспортних та пішохідних навантажень. Основні переваги використання цієї технології це ударостійкість, вібраційна стійкість та стійкість до появи тріщин.

Міцний бетонний погріб

Міцний бетонний септик

Бетон, що застосовується у виготовленні септика НІКОС, відповідає всім необхідним БНіП та ГОСТам.
Марка бетону B30 – міжнародна класифікація бетону (відповідає марці M400), що характеризує його щільність на стиск та розширення.
Застосовується при будівництві монолітних конструкцій, що передбачають роботу при високих навантаженнях та різких перепадах температур.

З морозостійкого бетону

З морозостійкого бетону

Бетонний септик "Нікос" не схильний до ерозії, корозії та руйнування від промерзання.
Клас морозостійкості F300 пластифікатор S10 – кількість циклів замерзання-відтавання, які здатні витримати бетон, з якого зроблено льох.
У бетоні при виготовленні льоху використовуються суміші високої стійкості до температурних перепадів та застосовуються для спорудження об'єктів спеціального призначення, а також споруд, що експлуатуються у важких кліматичних умовах.

Погріб витримає великий тиск

Септик НІКОС витримає великий тиск

Бетонний септик "Нікос" витримує тиск води у 12 атмосфер!
Водонепроникність W12 – характеризує протидію проникненню вологи під впливом тиску. Марка в даному випадку означає тиск води (кгс/смг), тобто наш септик може витримувати тиск води аж до 12 атмосфер, що особливо актуально при будівництві об'єктів, що постійно контактують з водою, наприклад, дабм, дамб або резервуарів.

Офіційна гарантія на погріб

Офіційна гарантія на септик "Нікос". Бетонний септик "Нікос" надійніший за конкурентів, підтверджений документально!

На жаль, більшість інших компаній з виготовлення септиків використовують найпростіший бетон, який не завжди високої якості, а також без підтверджуючих документів, таких як сертифікати відповідності. Що зазвичай призводить до руйнування септика, іноді навіть надто швидкого. А іноді, не дай Боже, може стати причиною травмування або каліцтв. Ви б хотіли, щоб ваш септик склався? Думаємо, що ні.

Звичайний бетон не підходить для конструювання септиків та інших гідротехнічних конструкцій (мостів, гребель, гідроелектростанцій, водосховищ, дамб, бункерів), оскільки під дією води він зазнає руйнування, особливо при постійній зміні її рівня.

Ми використовуємо високоміцний бетон за спеціальною технологією і можемо гарантувати, що септики "Нікос" прослужать вам понад 100 років.

ТОВ "НІКОС-БУД" Є ЄДИНИМ ВИРОБНИКОМ СЕПТИКІВ З ГІДРОБЕТОНУ МАРКИ W8W10 В УКРАЇНІ. ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК!

Септики виготовляються зі 100% гідрообетону безпосередньо на нашому виробництві, що підтверджується документом про якість бетону, що поставляється заводом імені Ковальської. Вимагайте такий документ у фірм, які продають свої септики, кажучи, що вони виготовлені з гідрообетону.

На відміну від інших так званих "виробників септиків", ми можемо будь-коли показати вам наше виробництво і провести екскурсію. Ви на власні очі побачите як виготовляються наші септики, спеціальні форми з нержавіючої сталі та склад готової продукції, де зберігаються вже готові септики з гідротехнічного бетону.

УВАГА! Якщо фірма, яка вам монтуватиме автономну каналізацію або септик, немає ліцензії на виконання цих робіт, то ваш будинок просто не введуть в експлуатацію і постійно штрафуватимуть. Пам'ятайте про це перед тим, як зробити свій вибір монтажної організації або бригади, яка вам встановить септик. ТОВ "Нікос-Буд" надає весь пакет документів для реєстрації (а саме: офіційний договір, ліцензія на проведення робіт, акт виконаних робіт, план-схему змонтованої автономної каналізації).

 

Септики однокамерні із зовнішньою гідроізоляцією

Септики двокамерні із зовнішньою гідроізоляцією

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого