otlichie septiov nikos

Станції біологічного очищення стічних вод з гідробетона Nikos-Aero

 

Пропонуючи септик "Нікос-Аеро", компанія впевнена, що Замовник буде позбавлений від побутових проблем з очищення стоків. Комфортне проживання гарантовано правильним підбором технічних характеристик обладнання та кваліфікованої установкою біостанції, відповідно до рекомендацій виробника.

Компанія «Нікос-Буд» - це підприємство з багаторічним досвідом, спеціалізується системами інженерного забезпечення, в штаті якого працюють професійні фахівці. Основна діяльність компанії спрямована на благоустрій житлових об'єктів, в тому числі облаштування автономних каналізацій для приватних володінь. Кожен із співробітників має багаторічний досвід, який отримано в результаті успішних реалізацій проектів водовідведення та очисних споруд.

 

Переваги станцій біологічного очищення "Нікос-Аеро"

 

Станція біологічного очищення з гідробетона Nikos-Aero

 

Септик "Нікос-Аеро", ціни

Для забудовника важливо знати, що встановлена ​​в його володіннях автономна каналізація буде мати хороший робочий ресурс і бути ефективною, екологічно безпечної, надійної станцією. Локальний септик никос вигідно відрізняється від аналогічних систем каналізації та відповідає вимогам санітарних епідеміологічних служб. Для виготовлення септика використовується європейський поліпропілен, що збільшує термін служби до півстоліття.

Незважаючи на те, що виробники регулярно насичують ринок систем автономної каналізації, "Нікос-Буд" незмінно залишається лідером, збільшуючи купівельний попит з року в рік. Цьому сприяє ряд переваг, які споживач вважає важливими:

 • Система каналізації не накопичує стоки, а здійснює очистку, вигідно відрізняючись від анаеробних станцій;
 • При монтажної установці септика нікосаеро не потрібно зводити монолітне бетонне підставу;
 • Для ефективної експлуатації споживачеві не буде потрібно купувати обладнання для доочистки. "Нікос-Аеро" самостійно здійснює якісну обробку стічних вод;
 • Немає потреби використовувати спеціальні добавки для життєдіяльності бактерій;
 • Обсяг земельних робіт для монтажу септика незначний; максимально зберігається навколишній ландшафт;
 • Немає необхідності впроваджувати складні гілки комунікацій;
 • Висока продуктивність укупі з хорошим робочим ресурсом;
 • Експлуатація станції "Нікос-Аеро", практично, не помітна для свого власника: немає сторонніх запахів і характерного шуму.


Як підібрати правильну модель "Нікос-Аеро"?

"Нікос-Аеро" - автономна каналізація.
Для забудовника купити "Нікос-Аеро" означає забезпечити свій будинок не тільки сучасною системою каналізаційної очищення, а й економічним джерелом енергоспоживання. Станція працює за принципом біологічного очищення, організація якої мало залежна і не вимоглива до якихось ресурсів. Основна робота септика здійснюється з використанням методу поділу виробничих резервуарів. Кожен з них виконує свої функції і завдання:

 • Регулювання аераційних процесів;
 • Збір і зрівняння стоків;
 • Здійснення якісної біологічної очистки за допомогою активного мулу. Надалі мул можна використовувати як добрива на ділянці;
 • Збір і накопичення чистої води;
 • Акумуляція надлишків відпрацьованого мулу.
 • Септик нікосаеро, ціна якого оптимально поєднується з ефективним використанням, працює на природних механізмах, які балансуються природою.

Основні цикли очисних споруд "Нікос-Аеро":

 1. Відстоювання стоків;
 2. Очищення мікроорганізмами (аеробними бактеріями). Життєдіяльність бактерій на постійному рівні підтримується киснем, яким насичуються резервуари "Нікос". Даний етап дозволяє уникати виникнень стороннього / затхлого запаху. Органічні сполуки окислюються аеробними бактеріями, що неминуче призводить до очищення робочої рідини. Додатково, на виході виходить безпечний, екологічний продукт, званий активним мулом, який без проблем можна використовувати в садово-господарських роботах.
 3. Очищена рідина, відділяючись від мулу, доставляється в спеціальний колодязь. Відпрацьована маса мулу накопичується в спеціально відведеній ємності, з якої видаляється насосом. Періодичність даного процесу залежить від активності використання септика і технічних параметрів станції "Нікос".


Обслуговування септика "Нікос-Аеро", відповіді фахівців на найбільш поширені питання власників.

1. Якщо обсяг скидання перевищить максимально допустимий, чи буде це бути аварійною ситуацією?

Ні, тимчасові перевантаження або об'ємний залповий скид включені в список штатних ситуацій, при яких станція продовжує безперебійну експлуатацію. При незначних перевантаженнях не потрібно додаткових технічних оглядів і обслуговувань септика. Кожен власник має можливість встановити аварійну сигналізацію, яка буде спрацьовувати при переповненні робочої ємності.

2. Чи можна "Нікос-Аеро" експлуатувати в зимовий період?

У септику відбувається безперервний, самопротекающій процес виділення тепла, за рахунок якого станція не промерзають. Тому, септик повноцінно експлуатується при будь-яких змінах температурного контуру. Якщо власник на час зими залишає об'єкт, то септик можна законсервують

Автономна каналізація для будинку на базі біосептиків глибокого очищення NIKOS-AERO

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого