otlichie septiov nikos

Септики двокамерні з поліпропілену NIKOS-BIO (Нікос-БІО) з біофільтром для дому та дачі.

Компанія Нікос-Буд успішно працює в сфері розробок і впровадження різноманітних систем автономної каналізації вже більше 25 років.

Одним з напрямків нашої діяльності є проектування та виробництво септиків з поліпропілену.

Септик NIKOS-BIO - універсальний септик для Вашого приватного будинку або дачі, який забезпечить комфортне життя на багато років. Екологічно чисті і надміцні матеріали, які використовує наша компанія для виробництва поліпропіленових септиків серії БІО, дають можливість зробити 100% герметичні і максимально довговічні конструкції.

Ми розробили 8 моделей септиків БІО, які задовольнять потреби будь-якого користувача.

Септик NIKOS-BIO допоможе Вам вирішити питання автономної каналізації раз і назавжди. Якщо ви обмежені в території, і до цього всього не хочете витрачати багато коштів на облаштування системи зовнішньої каналізації, септик Нікос-БІО саме для Вас!

За допомогою анаеробного процесу очищення (розкладання всіх органічних сполук за допомогою анаеробних бактерій), який використовується в септиках серії NIKOS-BIO, анаеробного біофільтра, і правильно підібраного обсягу самого септика ступінь очищення стічних вод досягає 65-70%.

 

Принцип роботи пластикового двокамерного септика NIKOS-BIO.

Стічні води потрапляють в першу камеру через підводний трубопровід, де проходять першу стадію очищення шляхом гравітаційного відстоювання. Всі важкі елементи осідають на дно, жири і вільноплаваючі речовини залишаються зверху, а освітлений середній шар води через отвір в перегородці перетікає в другу камеру.

У другій камері триває процес очищення за рахунок механічного відстоювання стічних вод. Ще більше відстояна і освітлена вода потрапляє в біофільтр, в якому проходить додаткова біологічна очистка за рахунок колоній анаеробних бактерій.

Після біофільтра, освітлена і без запаху вода потрапляє до вихідного патрубка, через який перетікає в дренажну систему.

А при високому рівні грунтових вод септик NIKOS-BIO може комплектуватися дренажним насосом.

Дренажні системи можуть бути різними. Вибір її варіанту залежить від типу грунтів і рівня залягання поверхневих вод.

Одні з самих практичних і найбільш використовуваних дренажів - це дренажні тонелі "Нікос 300", дренажі з пластикових тунелів Graf або Pipelife, або дренажні модулі "Нікос 1500".

Монтаж септика NIKOS-BIO також дуже простий. Викопується котлован більше розмірів від септика на 30 см. з кожного боку, дно котловану вирівнюється і утрамбовується. Потім в котлован опускається септик, приєднуються ввідний та вивідний патрубки.

Наступний етап - обсипання септика піщано-цементною сумішшю в пропорції 1:4. Обсипаємо рівномірно, пошарово (кожні 30 см) утрамбовуємо і проливаємо водою. Паралельно набираємо септик водою, щоб вирівняти тиску грунту на стінки.

Обслуговування септика NIKOS-BIO в майбутньому також не займе у Вас багато часу. Всього лише один раз в 12-18 місяців за допомогою асенизаторної техніки потрібно буде відкачати надлишок мулу на дні септика і 50% вмісту. У той же час потрібно промити біофильтр водою з шланга.

За невелику вартість, в порівнянні з аналогами, ви отримуєте абсолютно автономну, незалежну, максимально ефективну і мінімально обслуговуєму систему автономної каналізації NIKOS-BIO.

До того ж усього, гарантія від виробника на септик NIKOS-BIO 10 років!

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого