otlichie septiov nikos

Станції біологічного очищення поліпропіленові NIKOS-ECO

Локальні побутові установки (системи) очищення стічних вод NIKOS-ECO (надалі Установки) призначені для очищення стічних вод в місцях, де немає можливості підключитися до централізованої каналізації: приватні будинки, котеджі, дачі. Установки виготовляються у вигляді модульно-блокової конструкції, що дозволяє мінімізувати підготовчі будівельні роботи.

 

Принцип роботи біостанцій NIKOS-ECO

Як приклад розглянемо схему установки NIKOS-ECO, наведену нижче.
Стічні води подаються на очищення через вхідний штуцер установки.
Спочатку стічні води потрапляють в камеру затримки грубих домішок, поз.1, що являє собою пластиковий кошик, де затримуються грубі включення і далі в первинний відстійник, поз.2. У цій частині установки для поліпшення процесу очищення проводиться попередня аерація і часткове перемішування за допомогою аератора-змішувача, поз.7.

Вода, очищена від грубих домішок, потрапляє в анаеробну зону, поз.3. Перевага анаеробної очистки полягає у високому ступені перетворення органічних забруднювачів.

Схема роботи біосептика Никос-ЕКО


Після анаеробної зони, процес очищення триває в аеротенках, поз.4 - зоні біологічної очистки, де відбувається дрібнобульбашкове насичення води киснем повітря за допомогою компресора низького тиску і мембранного дрібнобульбашкового аератора, поз.10.

Метод біологічного очищення заснований на здатності деяких видів мікроорганізмів, в певних умовах, використовувати в якості свого харчування забруднюючі речовини, що знаходяться в стічних водах. Процеси, що відбуваються в аеротенках: перемішування оброблюваної стічної води з активним мулом, насичення її киснем, є необхідними умовами життєдіяльності бактерій. Безліч мікроорганізмів, що є складовими активного мулу, контактуючи зі стічною рідиною, поглинають забруднюючі речовини всередину клітини. Важливими чинниками, що впливають на розвиток і життєздатність активного мулу, і якість біологічної очистки, є температура, наявність поживних речовин, вміст розчиненого кисню в мулової суміші, присутність токсинів, час контакту забруднень з активним мулом.

Конструкція установок NIKOS-ECO враховує ці чинники.
Для оптимізації процесу очищення установки NIKOS-ECO забезпечені системою ерліфтів активного мулу. Для поліпшення процесу очищення використовуються ерліфт циркуляції активного мулу, поз.8, ерліфт регенерації активного мулу, поз.9, за допомогою якого надлишковий активний мул з вторинного відстійника періодично відводиться в первинний відстійник.

Крім того, надлишковий мул з первинного відстійника ерліфтом, поз.11 відводиться в збірник (стабілізатор) активного мулу, де він збирається у мішковому фільтрі, який легко виймається і промивається проточною водою.

У вторинному відстійнику, поз.5 відбувається осідання активного мулу і вивід очищеної води з установки, який здійснюється ерліфтом, поз.12.

Каталог біосептиків (біостанцій) з поліпропілена NIKOS-ECO

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki