otlichie septiov nikos

"Нікос-Буд" – ліцензована компанія з монтажу та обслуговування систем автономної каналізації

 

  • Тільки у нас є ліцензія на монтаж автономної каналізації та септиків.
  • Тільки наші дипломовані і кваліфіковані фахівці проходять стажування раз на рік в Німеччині.
  • Наша фірма офіційно зареєстрована на відміну від 90% інших компаній, у яких немає ні офісу ні офіційно зареєстрованої організації.

Якщо ви все таки довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточникам або штукатурам, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

УВАГА! Якщо у фірми, яка вам буде монтувати автономну каналізацію або септик, немає ліцензії на виконання цих робіт, то ваш будинок просто не введуть в експлуатацію і будуть постійно штрафувати. Пам'ятайте про це, перед тим як зробити свій вибір монтажної організації або бригади яка вам встановить септик. ТОВ "Нікос-Буд" надає весь пакет документів для реєстрації (а саме: офіційний договір, ліцензія на проведення робіт, акт виконаних робіт, план-схему змонтованої автономної каналізації).

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого