otlichie septiov nikos

Кесони і льохи (погреби) з гідротехнічного бетону від виробника

Льох є важливим атрибутом в житті людини. Ви цінуєте своє здоров'я і вважаєте за краще вживати їжу, яка приготована власноруч? Рекомендуємо купити бетонний кесон-льох для свердловин "два в одному", ціна таких монолітних виробів доступна для широкого кола споживачів.

Кесон-погреб бетонний

Будівництво бетонного льоху – це делікатна завдання, вирішити яку без фахівців не представляється можливим. Льох може розташовуватися, як під спорудою, так і окремо. У першому випадку закладка здійснюється на початкових етапах, а саме під час формування фундаменту будівлі. Пристрій бетонного льоху здійснюється з урахуванням цього важливого чинника.

Компанія «Нікос-Буд» пропонує один з найнадійніших і практичних варіантів кесон-льох із спеціального вологозахисного гідробетона.

Кесон-льох авторський унікальний продукт нашої компанії. Ви зможете зручно і без проблем розмістити всередині такого льоху свердловинне обладнання та систему глибокого очищення води, а ткже використовувати для зберігання продуктів.

Конструкція кесона-льохи виготовлена з високоякісного гідротехнічного бетону - гідробетона (ДСТУ Б262: 2009), зі сталевим просторовим каркасом з арматури, складається з двох основних частин - прямокутні монолітні короба, для зручності транспортування і монтажу, що з'єднуються між собою спеціальним надійним клейовим розчином. Льох поставляється на ваш об'єкт з технічним колодязем і люком необхідної висоти, а також вентиляцією.

 

Купити бетонний погріб на дачу у Києві та області вигідніше у нас.

Подивіться, чому вигідніше купити погріб саме у нас, ніж у конкурентів!

З гідротехнічного бетону

Особливо міцні бетонні погреби, зроблені за спецтехнологією

Всі погреби "Нікос F300", будь-якої лінійки та комплектації виготовляються за відпрацьованою спеціальною технологією будівництва льохів та строго із спеціального гідробетону М400 з класом міцності на стиск та розтяг B30, класом водонепроникності (гідротехнічності) W12 та класом морозостійкості F30.

Також у нашому монолітному залізобетонному погребі використовується технологія подвійного армування, що застосовується для середніх та важких транспортних та пішохідних навантажень. Основні переваги використання цієї технології це ударостійкість, стійкість до вібрації та стійкість до появи тріщин.

Міцний бетонний погріб

Бетон, що застосовується у виготовленні погребу "Нікос F300" відповідає всім необхідним БНіП та ГОСТам.

Марка бетону B30 – міжнародна класифікація бетону (відповідає марці M400), що характеризує його щільність на стиск та розширення.
Застосовується при будівництві монолітних конструкцій, які передбачають роботу при високих навантаженнях та різких перепадах температур.

З морозостійкого бетону

Бетонний погріб "Нікос F300" не схильний до ерозії, корозії та руйнування від промерзання.

Клас морозостійкості F300 пластифікатор S10 - Кількість циклів замерзання-відтавання, які здатний витримати бетон, з якого зроблено погріб.
У цьому бетоні при виготовленні льоху використовуються суміші високої стійкості до температурних перепадів та застосовуються для спорудження об'єктів спеціального призначення, а також споруд, що експлуатуються у важких кліматичних умовах.

Погріб витримає великий тиск

Бетонний погріб "Нікос F300" витримує тиск води в 12 атмосфер!

Водонепроникність W12 – характеризує протидію проникненню вологи під впливом тиску. Марка в даному випадку означає тиск води (кгс/смг), тобто наш льох може витримувати тиск води аж до 12 атмосфер, що особливо актуально при будівництві об'єктів, що постійно контактують з водою, наприклад, дабм, гребель або резервуарів.

Офіційна гарантія на погріб

Бетонний погріб "Нікос F300" надійніший за конкурентів, підтверджено документально!

На жаль, переважна більшість інших компаній з виготовлення погребів використовують найпростіший бетон, не завжди високої якості, а також без підтверджуючих документів, таких як сертифікати відповідності. Що зазвичай призводить до руйнування льоху, іноді навіть надто швидкого. А часом, не дай Боже, може стати причиною травмування або каліцтв. Ви хотіли б, щоб ваш льох упав на вас? Думаємо, що ні.

Звичайний бетон не підходить для конструювання погребів та інших гідротехнічних конструкцій (мостів, гребель, гідроелектростанцій, водосховищ, гребель, бункерів), оскільки під дією води він піддається руйнуванню, особливо при постійній зміні її рівня.

Ми використовуємо високоміцний бетон за спеціальною технологією і можемо гарантувати, що погреби "Нікос F300" прослужать вам понад 100 років.

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого