Кесони і льохи (погреби) з гідротехнічного бетону від виробника

Льох є важливим атрибутом в житті людини. Ви цінуєте своє здоров'я і вважаєте за краще вживати їжу, яка приготована власноруч? Рекомендуємо купити бетонний кесон-льох для свердловин "два в одному", ціна таких монолітних виробів доступна для широкого кола споживачів.

Кесон-погреб бетонний

Будівництво бетонного льоху – це делікатна завдання, вирішити яку без фахівців не представляється можливим. Льох може розташовуватися, як під спорудою, так і окремо. У першому випадку закладка здійснюється на початкових етапах, а саме під час формування фундаменту будівлі. Пристрій бетонного льоху здійснюється з урахуванням цього важливого чинника.

Компанія «Нікос-Буд» пропонує один з найнадійніших і практичних варіантів кесон-льох із спеціального вологозахисного гідробетона.

Кесон-льох авторський унікальний продукт нашої компанії. Ви зможете зручно і без проблем розмістити всередині такого льоху свердловинне обладнання та систему глибокого очищення води, а ткже використовувати для зберігання продуктів.

Конструкція кесона-льохи виготовлена з високоякісного гідротехнічного бетону - гідробетона (ДСТУ Б262: 2009), зі сталевим просторовим каркасом з арматури, складається з двох основних частин - прямокутні монолітні короба, для зручності транспортування і монтажу, що з'єднуються між собою спеціальним надійним клейовим розчином. Льох поставляється на ваш об'єкт з технічним колодязем і люком необхідної висоти, а також вентиляцією.