otlichie septiov nikos

Кесон-льох 10 м3 з гідротехнічного бетону, з лядою

 

Льох-кесон «Нікос» торгової марки «Нікос-Буд» являє собою заглиблене, герметичне, технічне приміщення повної заводської готовності, призначене для використання в господарських цілях: цілорічне, безпечне зберігання продуктів харчування: овочів, солінь і інших домашніх запасів. Льох призначений для використання на присадибних ділянках, заміських будинках і т.п. Матеріал для виготовлення льоху - гідротехнічний полимербетон, який є екологічним і абсолютно нешкідливим для зберігання продуктів харчування, здоров'я людини і домашніх тварин. Застосовувана марка бетону не піддається корозії і гниття, забезпечує 100% герметичність конструкції.

Ціна: 98 556 грн.

 

Технічні характеристики кесона-льоху "Нікос"

Кесон-льох "Нікос" дозволяє розміщення обладнання всередині кесона, це надає можливість збільшити корисну площу житлового приміщення. А також придатний для зберігання всередині нього овочів та інші харчових запасів, без побоювань за їх збереження. У разі виникнення поломок або несправностей водопроводу або розміщеного всередині обладнання, ремонтні або профілактичні роботи, включаючи заміну картриджів фільтрів води, відбуваються швидко, легко і без виникнення додаткових незручностей.
Кесон-льох "Нікос" – це продукт, який найкраще поміщається в землю на глибину близько 3 метри. У верхній частині кесона присутня повітряна камера. Саме вона перешкоджає надходженню холодного повітряного потоку в робочу камеру кесона в холодну пору року.
Облаштування кесона надає чудову можливість зробити розв'язку водяних трас в необхідних конкретних напрямках на кілька будівель і споруд: житловий будинок, гараж, лазня, на точки поливу.
Всі елементи виготовляються з гідробетона найвищої якості, який виключає ризик проникнення грунтової або талої води. Влиті заставні і манжети забезпечують необхідну герметичність з'єднання самого кесона, свердловинної і відводної водопровідної труби. Ми використовуємо унікальні технології бетонів що самоущілбнюються. Попросту, це називається «гідробетон». Подібної продукції з бетону такої якості в Україні ви не знайдете! За основу взято останні зарубіжні технології і розробки. До складу важких марок бетону домішуються найдрібніші частинки активних полімерів і дрібнодисперсних наповнювачів, які змінюють структуру бетону на молекулярному рівні, підвищуючи експлуатаційні характеристики в рази! Такі технології застосовуються в будівництві стратегічних об'єктів.

 

Зберігання овочів у льосі «Нікос»

Збереження врожаю в наших непростих кліматичних і геологічних умовах – чи не більш важке завдання, ніж його вирощування і збирання. Ми вирішили розповісти вам, як зберегти урожай в льохах серії «Нікос», вироблених компанією "Нікос-Буд".
Перш за все, нагадаємо, що льохи «Нікос» виготовлені з екологічно чистого та безпечного матеріалу – з гідротехнічного бетону, що дозволяє домогтися найкращих результатів по створенню ідеального середовища для зберігання овочів. Бетон – матеріал дихаючий і живий, підстроюється під середу, чого не можна сказати про пластик або залізо. Тому, овочам в погребі з бетону буде найбільш комфортно.
Треба, звичайно ж, враховувати і ту різницю у вимогах до вологості і температурі, які пред'являють умови зберігання різних плодів нашої праці на городі. Так, для зберігання цибулі підвищена вологість шкідлива, а для капусти - корисна.
Тому, якщо ви помітили на стінках льоху «Нікос» конденсат або паморозь - це всього лише підстроювання споруди під саме ваш урожай!

Чому овочевий льох з пластика може бути небезпечним для здоров'я?

Візьмемо сертифікат будь-якого пластикового льоху і гігієнічну характеристику продукції до нього. Що ми там побачимо? Перелік дуже небезпечних для здоров'я людини речовин із зазначенням концентрацій і гранично допустимих значень. При отриманні сертифікату та проведенні дослідження на гігієнічність був узятий якийсь пластик і отримані числа, істотно відрізняються в меншу сторону від небезпечних значень. Але, де гарантія, що ваш пластиковий льох зроблений з матеріалу цієї ж партії, з такими ж рівнями шкідливих речовин? Ніякий!
Для виготовлення ж корпусу овочевого льоху серії «Нікос» використаний тільки спеціальний гідронепроникний бетон, що складається з цементу, щебеню, піску, арматури і води!

Ось наглядна таблиця:

Будь який пластиковий погреб
Концентрація Погреб «НІКОС» Концентрація
Формальдегід небезпечно Цемент безпечно
Ацетальдегід небезпечно Щебінь безпечно
Этиленгліколь небезпечно Вода безпечно
Ацетон шкідливо Пісок безпечно
Метиловий спирт небезпечно Арматура безпечно
Пропіловий спирт шкідливо    
Ізопропіловий спирт шкідливо    
Бутиловий спирт небезпечно    
Ізобутиловий спирт шкідливо    

 

Залізобетонний льох «Нікос»

На заміській ділянці з садом і городом необхідністю стає підземне сховище для зібраного врожаю, де можна тримати банки з соліннями, варенням, а так само мішки і ящики з овочами і фруктами. Звичайно ж, найкращим варіантом, з постійними температурами в будь-який час року, завжди був і залишається земляний льох, причому, бажано під будинком або поруч з ним, в прямому доступі. Однак не завжди є можливість зробити якісне підвальне приміщення, там - де грунтові води досить високі і існує небезпека затоплення, та й у разі «сухих ґрунтів» немає ніякої гарантії що дощова, або тала вода в весняний і осінній період, так само може створити деякі неприємності. Так, і від сезонного і тимчасового руху самих грунтів той же ніхто не застрахований. Тому, з метою уникнення будь-яких проблем ми розробили залізобетонний, герметичний і місткий льох «никос». Ця конструкція виготовлена ​​з високоякісного гідротехнічного бетону зі сталевим каркасом з арматури. Льох-кесон "Нікос" обладнаний просторим люком, системою, необхідний для оптимального облаштування свердловини - це монолітна ємність з гідротехнічного бетону, що відрізняється герметичністю. Вона виконує ряд важливих функцій:

 • Оптимальний захист свердловини і її пристроїв від проникнення поверхневих, грунтових вод;
 • Виключення ризику формування промерзання;
 • Забезпечення захисту від небажаних механічних впливів і пошкоджень;
 • Захист від низького температурного режиму, властивого нашого клімату;
 • Якісний кесон необхідний для грамотного розміщення деяких видів обладнання, потрібного для водопостачання, і функціональної, безперебійної роботи самої свердловини цілий рік.

Для оптимальної роботи всієї системи подачі води, рекомендується вибирати кесон, керуючись при цьому особливостями об'єкта і кліматичних норм.
Кесон-льох для облаштування свердловини «Нікос», унікальне поєднання практичного поєднання двох необхідних в побуті приватного домоволодіння речей. Кесон для свердловини і льох овочевий 2 в 1, заощадить корисну площу ділянки а ще й бюджет будівництва. Такий варіант рішення слід розглядати, якщо в спорудженні або будівлі не передбачено спеціальної площі, в якій підтримується певна плюсова температура, для розміщення необхідного обладнання: фільтрів очищення, реле, гідробаків і додаткових пристроїв.
Кесон-льох «Нікос» здатний забезпечити безперебійне водопостачання об'єкта, та ще й виступити в ролі овочесховища, зберігши в цілості припасений урожай, при великій корисній площі всередині самого кесона. Всі характеристики даного вироби можна дізнатися з таблиці.

 

 

Особливості і переваги наших кесонів-льохів з бетону

 1. Захист від грунтових вод

Використання спеціального вологонепроникного гідробетона марки W10 дозволяє протягом усього року підтримувати стабільну температуру. Тепер можна без побоювання зберігати консервацію і продукти харчування. Такі системи запросто монтуються навіть в пучіністие і водонасичені грунти.

 1. Універсальність застосування

Кесон-льох з гідробетона конструкцій унікальний тим, що представляється можливим експлуатувати його, як в заміській, так і міській місцевості - з легкістю встановлюється біля воріт або навіть під паркувальним місцем. Над ним залишається шар грунту, тому також можна вільно вирощувати рослини і овочі. Подібні кесони використовуються не тільки в якості місця для збереження консервації та продуктів харчування, а й як оглядові ями в гаражі.

 1. Міцність і довговічність

Бетонування, додаткова фіксація і зміцнення стін непотрібно. Бетонні стіни в кесоні-погребі міцні і масивні, що сприяє стійкості до тиску. Деформація і видавлювання з грунту неможливо.
Льох-кесон для облаштування свердловини "Нікос", це унікальне поєднання практичного поєднання двох необхідних в побуті приватного домоволодіння речей. Кесон для свердловини і льох овочевий 2 в 1, заощадить корисну площу ділянки а ще й бюджет будівництва. Такий варіант рішення слід розглядати, якщо в спорудженні або будівлі не передбачено спеціальної площі, в якій підтримується певна плюсова температура, для розміщення необхідного обладнання: фільтрів очищення, реле, гідробаків і додаткових пристроїв.
Льох-кесон "Нікос" здатний забезпечити безперебійне водопостачання об'єкта, та ще й виступити в ролі овочесховища, зберігши в цілості припасений урожай, при великої корисної площі всередині самого кесона.

 

Експлуатаційні переваги кесонів-льохів з гідробетону від "Нікос-Буд"

Кесони-льохи, які пропонує наша компанія, характеризуються такими перевагами:

 • Забезпечують ефективний захист знаходяться в них на збереженні речей і продуктів від грунтових вод. Це досягається використанням у будівництві вологонепроникного бетону марки W10. Даний матеріал дозволяє цілий рік підтримувати температуру в Погрібний приміщенні на стабільному рівні. Крім того, такі споруди можна облаштовувати в водонасичених і рухливих грунтах;
 • Універсальні в експлуатації можуть споруджуватися, як в міській, так і в поза межами міста, служити оглядовими ямами в гаражах. Кесонні бетонні льохи можна встановлювати під паркувальними місцями і поблизу воріт. У деяких місцях, допускається вирощування рослини над ними;
 • Довговічні і міцні, не вимагають доповненого зміцнення і фіксації конструкцій. Бетонні стіни відрізняються масивністю і міцністю, забезпечують високу стійкість до механічних впливів. Погреби, що споруджуються нашими фахівцями, практично не схильні до витіснення з грунту і деформації;
 • Практичні у використанні і не бояться впливу цвілі, грибка, дій гризунів;
 • Екологічні та ефективно протистоять несприятливим зовнішнім чинникам природного характеру. Наші конструкції дозволяють підтримувати необхідний мікроклімат;
 • Варіанти по виконанню і можуть збільшуватися в об'ємі за рахунок приєднання додаткових камер пропонує установку готових бетонних кесонів-погребів «під ключ».

Це позбавить вас від необхідності пошуку інших підрядників для виконання окремих робіт і дозволить заощадити значні кошти.

Кесон-льох "Нікос", необхідний для оптимального облаштування свердловини – це збірно-монолітна ємність з гідробетона, що відрізняється герметичністю. Вона виконує ряд важливих функцій:

 • Оптимальний захист свердловини і її пристроїв від проникнення поверхневих, грунтових вод;
 • Винятки ризику формування промерзання;
 • Забезпечення захисту від небажаних механічних впливів і пошкоджень;
 • Захист від низького температурного режиму, властивого нашого клімату;

Якісний кесон необхідний для грамотного розміщення деяких видів обладнання, потрібного для водопостачання, і функціональної, безперебійної роботи самої свердловини цілий рік.
Для оптимальної роботи всієї системи подачі води, рекомендується вибирати кесон, керуючись при цьому особливостями об'єкта і кліматичних норм.

Бетонний кесон, льох на 10 м. куб. з лядою

Що потрібно зробити, що б наш льох-кесон «Нікос» виявився на Вашій улюбленій дачі? Всього лише зателефонувати нам по телефону, вибрати модель льоху і призначити дату і час для його установки. Професійна бригада монтажників швидко, акуратно і в перебігу дня виконає всі необхідні роботи.

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого