otlichie septiov nikos

Кесон для свердловини 2,6 м.3 з гідротехнічного бетону

 

Кесон для свердловини – це заглубленная ємність, призначена для облаштування свердловини, що дозволяє зробити підземну розводку труб до об'єктів водоспоживання (будинок, лазня і т.д.)
Кесон для облаштування свердловини допомагає зробити обслуговування свердловини в будь-який час року, захистити свердловину і водопровід від промерзання, а також допоможе злити воду з водопровідної системи на період зимової консервації об'єкта.

Кесон 2,6 м.куб бетонний

Ціна: від 21 000 грн.

 

Головною відмінністю властивістю вироблених компанією «Нікос» кессонов є монументальна міцність, надійність і гарантована герметичність отворів для введення труб.
Кесон для свердловини виконує ряд важливих функцій:

  • Оптимальний захист свердловини і її пристроїв від проникнення поверхневих або грунтових вод
  • Винятки ризику промерзання обладнання та водопроводу
  • Забезпечення захисту від небажаних механічних впливів і пошкоджень стовбура свердловини

Кесон необхідний для нормального розміщення деяких видів обладнання, необхідного для безперебійного водопостачання.

Як вибрати правильний кесон: Різниця полягає в тому, чи буде розміщується водонапірної обладнання (гидробак з фільтрами) «на вулиці» або в будинку.

Де краще помістити обладнання - питання непросте, так як потрібно врахувати режим експлуатації об'єкта.

Чи буде взимку опалюватися приміщення? Якщо немає, тоді доведеться злити воду з усіх пристроїв для виключення розморожування обладнання. Якщо будинок - опалювальний, - і в будинку є технічне приміщення, тоді можна розмістити гідроакумулятор (гидробак) і фільтри очищення в будинку - так буде легше і простіше обслуговувати обладнання. Але обладнати свердловину кесоном необхідно в будь-якому випадку.

Як це відбувається: Спочатку Бурим свердловину, після цього заміряємо зовнішній діаметр труби свердловини, і вивчаємо паспорт свердловини. Інформація може стати в нагоді при виборі моделі кесона.
Після цього обкопувати свердловину з усіх боків на потрібну глибину (в залежності від висоти кесона) і прокопує траншеї в потрібних напрямках. Після цього насаджує кесон на свердловину - так, щоб труба свердловини виявляється всередині ємності.

Водопровід: Розведення траси водогону слід виробляти нижче глибини промерзання, трубу необхідно утеплити і при необхідності прокласти кабель, що гріє.

Примітка: необов'язково укладати гріючий кабель на всю довжину траси водогону, якщо вона достатнього заглиблення. Гріє кабелем рекомендується оснастити трасу тільки на введенні в будівлю, так як найчастіше за все вода перемерзає на підйомах.

Після того як траси прокладені, відпилюємо трубу свердловини по висоті, опускаємо в свердловину насос і закручуємо оголовок.

Примітка: перш ніж відпилювати трубу свердловини, переконайтеся, що дзеркало води не виявиться вище рівня обрізаної труби. Справа в тому, що якщо ви помилитеся, це може викликати затоплення кесона водою з самої свердловини.

Буріння свердловини і монтаж кесона дуже важливе питання, де є безліч нюансів, ми описали лише деякі з них. Тому при виборі кесона для вашої свердловини найкраще звернутися до фахівців.

Кесон 6 м.куб. бетонний

Гермоввод

Забезпечення герметичності кесона досягається шляхом використання гермовводу. Це спеціальні муфти, що розтискаются, які працюють в просторі між поверхнею отвору в бетоні і обжимають трубу. Гермовводи забезпечують необхідну і надійну герметичність з'єднання самого кесона зі свердловини і відвідної водопровідної трубами.

 

 

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого