otlichie septiov nikos

Станції биохімічного очищення стоків NIKOS Alux ECO

 

Це збалансований комплекс технологій очищення господарсько-побутових і близьких до їх складу стоків, який характеризується високим рівнем ефективності завдяки застосуванню багатоступінчастого механізму очищення, що включає в себе механічну, хімічну і біологічну щабель впливу.

Принцип роботи біохімічної станції

Процес очищення проходить в кілька етапів, перший із яких заснований на принципі гравітаційного відстоювання. Спочатку стоки потрапляють в трикамерний відстійник, де відбувається гравітаційне розділення середовищ: речовини з меншою щільністю спливають на поверхню, а важкі суспензії осідають на дно станції. Даний принцип дозволяє відокремити велику фракцію, освітлити стоки на 60-70% і перейти до другого етапу - біологічної очистки.

Процес біоочищення стоків протікає в біореакторі станції. Він являє собою знімний відсік, куди насос під тиском подає освітлені стоки. За рахунок розпилення стоки насичуються киснем. Відсік заповнений біозавантажуючим матеріалом із стійкого до агресивних середовищ поліпропілену, на якому селяться колонії аеробних мікроорганізмів. У біореакторі створене природнє водо-повітряне середовище, де колонії аеробних мікроорганізмів більш життєздатні за рахунок постійного підживлення киснем і активно поглинають органічні забруднення, ефективно очищуючи стоки. На виході з біореактора ми отримуємо очищену до рівня 98% воду без кольору і запаху.

Так само процес очищення включає в себе хімічну складову - це додавання коагулянту. Препарат сприяє осадженню зважених часток і утримує фосфор і азот в станції, що значно підвищує рівень очищення стоків, запобігає заболочування місцевості і продовжує термін служби відвідних шляхів.

Очищена вода виводиться з споруди самопливом або примусовим викидом за допомогою вбудованого насоса.

 

Станції биохімічного очищення стоків NIKOS Alux ECO

 

Для того щоб визначитися з вибором моделі очисної споруди, необхідно, перш за все, вирахувати попередній обсяг стоку. Для коректного розрахунку, потрібно керуватися чинним зведенням правил і враховувати кількість людей, а так само кількість сантехприборов, кожен з яких дає певну кількість стоку (max ванна - значно збільшує обсяг стоку, так само унітаз, раковина, душова кабіна, посудомийна машина і ін. ) У параметри обліку так само входять спосіб життя (постійний або гостьовий режим) і пору року (взимку обсяг стоку скорочується).

Щоб спростити завдання з вибором устаткування, компанія «Нікос-Буд» розробила наступну таблицю:

Alux ECO table

 

Модельний ряд станцій біохімічного очищення (СБО) NIKOS Alux ECO

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого