otlichie septiov nikos

Ремонт, обслуговування та модернізація септиків і автономної каналізації

Планове обслуговування системи автономної каналізації є найбільш правильним рішенням для забезпечення її стабільної роботи.

Способи очищення, що застосовуються в септиках, часто повністю автономні і не вимагають щоденного втручання. Так що здійснювати контроль за працездатністю станції може всього одна людина, причому заради цього необов'язково володіти спеціальними знаннями.

Однак наша компанія все ж рекомендує укласти договір на планове обслуговування станції. Відчуйте комфорт - довіртеся професіоналам своєї справи.

Обслуговування септика

Для безперебійної роботи септика, йому просто необхідне стабільне річне обслуговування. Технічне обслуговування септиків, як правило, включає в себе ряд робіт. Деякі з них власники можуть виконати особисто, в ось інші найкраще довірити фахівцям. Заходи, їх кількість, а також можливі варіанти процесу роботи багато в чому залежать від моделі станції.

Компанія "Нікос-Буд" не тільки встановлює септики «під ключ». Ми також займаємося їх сервісним обслуговуванням. Це важливо і для нас, і для наших клієнтів:

  • Ми підтримуємо зв'язок із замовниками та знаємо, як працюють встановлені нами септики.
  • Замовникам спокійніше, коли і монтаж, і сервіс септиків виконує одна і та ж перевірена компанія.

Не забувайте обслуговувати станцію регулярно. Якщо не відкачувати мул кілька років, то очисна установка засмітиться і перестане працювати. У таких випадках ціна сервісного обслуговування вище. Промивайте і відкачувати каналізацію вчасно, і вона не буде доставляти ніяких турбот.

 

Сервіс з обслуговування автономної каналізації та септиків

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого