otlichie septiov nikos

Ремонт автономної каналізації і септиків

Несправна автономна каналізація

Ремонт автономної каналізації

Станція глибокого біологічного очищення, як правило, не вимагає ремонтних робіт, якщо дотримуватися інструкції і регламенту обслуговування. Воно необхідне для того, щоб своєчасно виявити причини несправності. В ідеальних умовах єдиний витратний елемент, який вимагає додаткової уваги - це мембрани, встановлені в компресорі. Але, практика показує, що не завжди є можливість своєчасно проводити ремонт і обслуговування септиків, а застрахуватися від форс-мажорних обставин - неможливо.

Ремонт автономної каналізації

Основні проблеми, з-за яких можна сказати, що септик потребує ремонту або обслуговуванні описані нижче. Зупинимося на кількох.

Каналізація до ремонта

Каналізація до ремонта

Каналізація після ремонта

Каналізація після ремонта

Симптоми несправності автономної каналізації:

Неприємний запах від септика.
Сигнали обладнання про несправність (загорілася аварійна лампа пристрою).
Порушення перекачування стічних вод з однієї камери в іншу.
Аварійний сигнал на блоці управління.
Блок управління не реагує на натискання клавіш.
Вихід з ладу компресора.
Переповнення септика.
Поява піни білого кольору в септику.
Затоплення блоку керування.
Порушення роботи дренажного насоса (не викидає воду).
Попадання грунтових вод всередину септика.

Ціни на ремонт автономної каналізації

Обстеження і діагностика

Наш інженер по телефону приймає заявку, якщо клієнтові складно пояснити, що в його системі працює не так, то інженер складає заявку на діагностичний виїзд. Майстер приїжджає на об'єкт і розбирається з системою каналізації, станцією очищення стічних вод, щоб виявити і вирішити проблему.

Розморожування каналізаційної труби

 

Заміна фекального насоса

 

Заміна поплавків

 

Заміна електромагнітного клапана

 

Заміна блока управління

 

Заміна мембрани компресора

 

Заміна компресора

 

Ремонт відновлення дренажу автономної (септиків) і зливової каналізації

 

Чистка дренажної системи (демонтаж-монтаж)

 

Перенесення дренажу в інше місце

 

Реконструкція дренажу біосептіков

 

Установка дренажних модулів, тунелей, блоків

 

Буріння дренажних шурфів на пісок

 

Є рішення роботи дренажу при високих грунтових водах

 

Будь ласка заповніть усі обов'язкові поля
Будь ласка заповніть усі обов'язкові поля

Наші фахівці готові виконати ремонт систем автономної каналізації. Всі проблеми можна умовно розділити на кілька груп:

 • загальні - недотримання правил експлуатації, скидання неприпустимого сміття;
 • внутрішні - вихід з ладу блоку керування, компресора, дренажного насоса, ерліфта;
 • зовнішні - механічне пошкодження корпусу септика.

Порядок ремонтних робіт

 

01 master

1. Виїзд майстра

 

01 master

2. Виявлення проблеми

 

01 master

3. План рішення

 

01 master

4. Узгодження КП

 

01 master

5. Вирішення проблем

 

01 master

6. Надання гарантії

Затоплення септика: проблема може виникати через велику залпового скиду, неправильного планування ділянки або монтажу, а також через відсутність належного обслуговування. Насамперед, необхідно відкачати зайву воду і просушити місце, де змонтовано все електричне обладнання, можливо доведеться міняти блок управління і компресор. Важливо виявити причину і модернізувати каналізацію, поставити аварійну лампу, наростити горловину.

 

 • Тільки у нас є ліцензія на монтаж автономної каналізації та септиків.
 • Тільки наші дипломовані і кваліфіковані фахівці проходять стажування раз на рік в Німеччині.
 • Наша фірма офіційно зареєстрована на відміну від 90% інших компаній, у яких немає ні офісу ні офіційно зареєстрованої організації.


Якщо ви все таки довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточникам або штукатурам, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

УВАГА! Якщо у фірми, яка вам буде монтувати автономну каналізацію або септик, немає ліцензії на виконання цих робіт, то ваш будинок просто не введуть в експлуатацію і будуть постійно штрафувати. Пам'ятайте про це, перед тим як зробити свій вибір монтажної організації або бригади яка вам встановить септик. ТОВ "Нікос-Буд" надає весь пакет документів для реєстрації (а саме: офіційний договір, ліцензія на проведення робіт, акт виконаних робіт, план-схему змонтованої автономної каналізації).

Відео демонтованих нами септиків після горе-монтажників

Серед найпоширеніших несправностей компресора можна виділити знос мембран. Це проблема сервісного характеру, але вона тягне за собою ланцюжок робіт, що відносяться вже до загального обслуговування. Мембрани виходять з ладу через знос, регламентний термін заміни 3-4 роки. Зрозуміти, що мембрани порвалась, можна відчувши неприємний запах біля септика або розібравши компресор. Пов'язано це з тим, що процес аерації припиняється, живильного середовища для зростання потрібних бактерій стає менше. Майстер замінює мембрани і проводить повне обслуговування септика.

Ремонт дренажного насоса каналізації може викликати багато проблем, в разі якщо встановлена ​​станція з примусовим викидом, її може затопити, що потребують заміни всього електричного обладнання.

Наші роботи

Компанія "Нікос-Буд" спеціалізується на проектуванні, монтажі, обслуговуванні, ремонті і модернізації інженерних систем, в тому числі і автономної каналізації. Завжди готові запропонувати краще рішення Вашої задачі. Ціни на ремонт септиків у нас одні з найнижчих.

Реконструкція очисних споруд

Компанія "Нікос-Буд" займається реконструкцією застарілих морально чи фізично очисних споруд, доведенням їх до надійних і ефективних, які не поступаються новим станціям очищення, які не потребують до себе підвищеної уваги, з великим запасом міцності, простих в експлуатації і проведення планових ТО.

Багаторічний досвід співпраці з німецькою фірмою OTTO GRAF і рядом інших виробників (ЕКОЛОС, SANI, НВР, ТОПАС, Flotenk, Водна техніка) допомагає нам в цьому непростому питанні.

Застосування нами методик провідних виробників в питаннях очищення і утилізації очищених стоків, а також їх технічна і наукова підтримка допомагають нам в питаннях реконструкції та модернізації застарілих очисних споруд.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ РЕКОНСТРУКЦІЮ ОЧИСНИХ СПОРУД ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

+38 (067) 319-02-52

Коли потрібна реконструкція очисних споруд?

Перерахуємо причини, за якими ЛОС працює не коректно і потрібна реконструкція:

 1. Станція не справляється з обсягом добового надходження стоку.
 2. Конструктивні технологічні недоліки станції (помилки виробника).
 3. Часті планові ТО.
 4. Електричну частину і управління станцією періодично затоплює.
 5. Очищену воду нікуди зливати.
 6. Складність проведення ТО, в результаті - залучення до проведення ТО фахівців.

Скажемо чесно, реконструкція очисних споруд не завжди рентабельна. Це буває тоді, коли вартість реконструкції набагато перевищує номінальну вартість нових споруд, в яких будуть враховані всі недоліки.

Але якщо ЛОС можна технічно доопрацювати, зробити її більш стійкою і надійною і при цьому витрати не перевищать витрат на заміну старго септика, тоді ми готові дати Вашій каналізаційній установці другу молодість. При цьому реконструйована станція буде відповідати всім вимогам сучасних ЛОС – надійність, ефективність, мінімальна увагу до станції, просте проведення ТО. За основу взято досвід роботи з німецьким обладнання GRAF.

Так само реконструкцію рекомендується проводити великим станціям (селища, міні готелі), які працювали 10 років чудово, а ось останні 2-3 роки дають погані результати. У цьому випадку необхідно провести повну ревізію із заміною витратних комплектуючих і капітальний ремонт окремих вузлів.

Заміну великих очисних споруд краще розглядати в самому останньому варіанті, коли реконструкція не рентабельна.

Реконструкція однокамерного бетонного септика

Бувають зливні накопичувальні резервуари об'ємом 5 м³ - 6 м³. Їх як правило будують на ділянці для того, щоб можна було користуватися каналізацією, але раз на місяць проводити  відкачування.

Коли з дому зливається тільки умивальник і туалет, тобто обмежена кількість води, тоді це не поганий спосіб організації очисних споруд, але як тільки власник будинку заводить всі зручності в будинок, як в місті, то споживання води відразу ж збільшується і вже економічно стає не зручно викликати ассенізаційну машину щотижня.

Такі ємності теж можна реконструювати і перетворити їх з сучасну станцію. Почистити каналізаційний стік, а очищену воду утилізувати у себе на ділянці.

Головний принцип − якщо є якісні ємності, то на базі їх можна побудувати сучасні очисні споруди.

Реконструкція та модернізація очисних споруд дає власникові будинку більш якісну систему очищення каналізаційних стоків за менші гроші.

Перед тим як робити будь-які зміни в існуючих очисних спорудах ми пропонуємо проект реконструкції очисних споруд, який підкріплюється кошторисом майбутніх витрат.

Реконструкція каналізації – це хороше рішення перед тим, як приймати рішення витрачати гроші на нові очисні споруди.

Реконструкція бетонного септика (два-три колодязя)

Ремонт септика з кілецьУ нашій країні більшість будинків в приватному секторі обладнані двох камерними або трьох камерними переливними септиками з бетонних кілець. Споруди прості, очищають каналізаційний стік методом відстоювання. Очищення стоку невисока, але при високих фільтруючих властивостях ґрунтів цього очищення досить, щоб вода довгі роки засвоювалася грунтами.

Але настає момент, коли грунти при такому ступені очищення все ж забиваються і господар будинку все частіше і частіше змушений користуватися послугами асенізаційної машини. З'являється запах, починаються затоплення, якщо не додивився. Що ж робити?

Такі септики можна переробити в сучасні очисні споруди глибокої біологічної очистки.

Наші фахівці з'ясують чи можна даний септик переробити в сучасну станцію і якщо септик в хорошому стані, то в результаті виходить сучасна станція, вода стає без кольору і запаху.

Модернізація септика з кілець

Часто, після реконструкції септика, грунти на ділянці відновлюють свої властивості, що фільтрують, і вода йде в грунт як колись.

Так само ми пропонуємо побудувати новий дренажний колодязь, щоб не чекати, коли відновляться грунти.

Реконструкція таких септиків за ціною не перевищує за вартістю нової очисні споруди, а якість роботи таких очисних споруд не гірше сучасних станцій глибокої біологічної очистки.

Все обладнання в таких очисних спорудах нове з сучасних матеріалів, запозичені тільки існуючі ємності.

Приклад реконструкції станції "ТОПАС"

Станція "ТОПАС" на ринку України найвідоміша і "розкручена". Методика, яка в "ТОПАС" використовується дає хороші результати в очищення стоків. Але є у цієї станції недоліки, які не дають назвати "ТОПАС" надійним і невибагливим устаткуванням.

Загальний обсяг станції завужений, від цього доводиться часто (1 раз в квартал) відкачувати мул, а так як за квартал мулу збирається не більше 100 - 300 л, то викликати ассенизаційну машину не рентабельно, ось дилери і рекомендують зливати це під дерева, переконуючи замовника, що це чудове добриво.

 1. Обов'язково потрібно стежити за тим, що зливаєш в каналізацію (туалетний папір, миючі засоби і т.д.).

Це пов'язано з тим, що миючим засобам (в побутових кількостях) необхідний час і обсяг для того, щоб стік усереднився і не був отруйним для біології станції.

Туалетний папір може засмітити ерліфти, які відповідають за перекачку стоку з однієї камери в іншу - тому легше заборонити, ніж вирішити дану проблему.

 1. Електрична частина і управління знаходиться всередині станції і часто затоплються при позаштатних ситуаціях, що призводить до повного виходу станції з ладу і додаткових витрат. Заміна електричної частини становить приблизно 5 000,00 грн., без урахування виїзду фахівця (6 000,00 грн.- 8 000,00 грн.) І якщо згорів компресор (а їх там 2 шт.), то це ще 10 000,00 грн. - 13 000,00 грн. за шт.
 2. Відкачування чистої води проводиться примусово і використовується для цього дренажний насос. У разі виходу з ладу насоса, станцію знову затоплює і всі проблеми повторюються.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ РЕКОНСТРУКЦІЮ ОЧИСНИХ СПОРУД ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

+38 (067) 319-02-52

Реконструкція біостанції "ТОПАС"

Станція "ТОПАС" являє собою хороший БІО-реактор. Це ми взяли за основу!

Наше завдання полягало в тому, щоб звільнити "ТОПАС" від зобов'язань затримувати плаваюче сміття, жири, волосся, все що може перешкодити роботі ерліфтів і біології, зробити з "ТОПАС" станцію проточного типу, винести електричну частину за межі станції і організувати відведення надлишкового мулу в велике за обсягом місце, щоб цього вистачало на один рік експлуатації без проведення ТО. Іншими словами - дати "ТОПАС" займатися безпосередньо тим, що він чудово робить - біологічною обробкою стоку.

В результаті реконструкції Замовник забув про всі перераховані проблеми! Необхідність в послугах фахівців, які обслуговують станції ТОПАС відпала.

Але думаю цей факт Замовника не сильно засмутив!

Обслуговування станції тепер проводиться 1 раз на рік (викликається асенізаційні машина, відкачується все, що накопичилося за рік), з'явився комфорт майже міської каналізації в експлуатації, не треба замислюватися про те, що можна кидати в каналізацію, а чого не можна (звичайно в розумних межах).

Ремонт біостанції ТОПАС
Модернізація біостанції Топас
Обслуговування станції
Біологічна станція Топас

Компанія "Нікос-Буд" пропонує комплексні рішення при реконструкції застарілих очисних споруд. Після реконструкції істотно підвищуються показники якості очищення стічних вод, з можливістю її повторного використання. Так само реконструкція ЛОС принесе істотну економічну вигоду від зниження витрат на експлуатацію.

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИВ НАШ ПІДХІД ДО ПОБУДОВИ ОЧИСНИХ СПОРУД, ЗАОЩАДЬТЕ СВІЙ ЧАС І ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ! МИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ ВАМ ВИРІШИТИ ЦЕ ЗАВДАННЯ!

+38 (067) 319-02-52

Як ми працюємо?

Як ми працюємо

 • Виконуємо монтаж септиків різної модифікації.
 • Допомагаємо підібрати оптимальний варіант септика.
 • Розробляємо міні-проект з побудови локальних очисних споруд (ЛОС).
 • На всі монтажні роботи даємо 3 роки гарантії.
Монтаж септика
 • Виконуємо монтаж полів інфільтрації.
 • Розробляємо міні-проект з побудови інфільтраційних полів.
 • На всі монтажні роботи даємо 3 роки гарантії.
Монтаж полів інфільтрації
 • Виробляємо дренаж будинку.
 • Вирішуємо питання по дренажу всієї ділянки.
 • Розробляємо міні-проект з побудови дренажної системи.
 • На всі монтажні роботи даємо 3 роки гарантії.
Монтаж дренажу каналізації
 • Виконуємо монтаж зливової каналізації.
 • Організовуємо використання зливової води.
 • Розробляємо міні-проект з побудови зливової каналізації.
 • На всі монтажні роботи даємо 3 роки гарантії.
Монтаж зливової каналізації

Питання задавайте краще нам!
Відповімо швидше, розгорнутіше і чесніше, ніж Google.

+38 (067) 319-02-52
Працюємо щодня 24/7

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого