otlichie septiov nikos

Модернізація автономної каналізації і септика

Модернізація автономної каналізації

Модернізація і заміна автономної каналізації

Після закінчення терміну експлуатації, зважаючи на збільшення кількості будівель на ділянці або побажань замовника, системі автономної каналізації необхідна модернізація. Найчастіше з реконструкцією ми стикаємося саме тоді, коли потрібно нарощування горловини септика або заміна поточної системи на нову із збереженням прокладених магістралей. Своєчасні роботи з удосконалення обладнання забезпечать комфортне проживання в будинку і безперервне користування каналізацією.

Заміна автономної каналізації

Ціни на модернізацію автономної каналізації

Кожний об'єкт, з яким ми працюємо, унікальний і тому вартість послуг залежить від конкретного виду робіт з модернізації. Ціна розраховується майстром індивідуально.

Обстеження і діагностика

Наш інженер по телефону приймає заявку, якщо клієнтові складно пояснити, що в його системі працює не так, то інженер складає заявку на діагностичний виїзд. Майстер приїжджає на об'єкт і розбирається з системою каналізації, станцією очищення стічних вод, щоб виявити і вирішити проблему.

Установка аварійної лампи

 

Установка стабілізатора напруги

 

Нарощування горловини септика

 

Будь ласка заповніть усі обов'язкові поля
Будь ласка заповніть усі обов'язкові поля

Почнемо з найпоширенішої проблеми: нарощування горловини септика. Пов'язана вона з самого початку неправильним необдуманим підходом до установки і вибору монтажної організації.

Станція глибокого біологічного очищення повинна бути встановлена ​​з запасом в 15-20 сантиметрів від планованого рівня, в разі якщо планування ділянки і ландшафтний дизайн ще не зроблені. Інакше навіть під час невеликого дощу (не кажучи про танення снігу навесні) септик буде переповнюватися, а це загрожує виходом з ладу дорогого устаткування, задіяного в роботі системи водопостачання, опалення, каналізації. Рішенням проблеми є нарощування горловини септика.

Порядок робіт з модернізації

 

01 master

1. Виїзд майстра

 

01 master

2. Виявлення проблеми

 

01 master

3. План рішення

 

01 master

4. Узгодження КП

 

01 master

5. Вирішення проблем

 

01 master

6. Надання гарантії

Якщо під час монтажу або експлуатації станції замовник прийняв рішення змінити місце скидання очищеної води, необхідно модернізувати станцію додатковим дренажним насосом для примусового скидання. Часто зустрічається завдання, особливо після зимівлі, пов'язане з самопливною станцією глибокої біологічної очистки стічних вод.

Ще одним простою і обов'язковою умовою гарантії є запит з встановлення стабілізатора напруги. Але він зазвичай з'являється вже після того, як якесь електричне обладнання вийшло з ладу, наприклад, компресор, електромагнітний клапан, пульт управління т.д. Ми рекомендуємо вжити заходів щодо контролю рівня напруги в будинку, але, коли такої можливості немає, встановлення стабілізатора може бути рішенням.

Відео демонтованих нами септиків після горе-монтажників

Плавно переходимо до наступної найбільш частої заявки: "встановити аварійну лампу". Аварійна лампа вбереже дороге устаткування системи водопостачання та каналізації від затоплення і подальшого ремонту. Наша компанія завжди рекомендує цю додаткову опцію, але рішення завжди залишається за клієнтом. Випадків, коли лампа була встановлена вже після затоплення, набагато більше, ніж тих, коли монтаж був проведений своєчасно.

Наші роботи

Не рідко зустрічається запит на заміну однієї установки на іншу. Як правило, вплив мають рекламні буклети або розповіді сусідів, через що приймається рішення встановити якусь особливу станцію, без з'ясування важливих моментів: чи є у виробника мережа сервісних партнерів і склад доступних запчастин.

Модернізувати можна будь-яку станцію, представлену на ринку. Фахівці компанії "Нікос-Буд" готові запропонувати рішення і варіант реконструкції персонально який можна застосовувати до Вашої системи, підібрати запчастини до автономної каналізації. Чекаємо на звернення по телефону або електронній пошті.

Модернізація септика Топас, Юбас, Юнілос, Астра, Тополь, Дека, Евробіон, Біоксі, ЕкоДін, Топаеро, та аналогічних очисних систем а також септика з бетонних кілець.

Купуючи заміську нерухомість, виникає питання відведення стічних вод. Багато господарів вирішують його встановленням септика з бетонних колодязів. Втім, зараз, коли питання захисту навколишнього середовища стає особливо актуальним, багато хто відчув, що у даного типу очисних резервуарів є ряд очевидних недоопрацювань!

Звичайний септик не здійснює якісну очистку побутових стоків (як правило, його працездатність не більше 60%), в зв'язку з цим багато користувачів, замислюючись про своє здоров'я, вирішують модернізувати септик. Припустимо, вам вже змонтували септик з бетонних колодязів і ви вирішили позбутися від неприємного запаху. Це зробити цілком реально! З метою підвищення ефективності роботи септика з бетонних колодязів і поліпшення показників очищення стоків, використовують систему аерації септика - це вірний і високоекономічний метод підвищити якість очищення стічних вод і нейтралізувати неприємний запах.

Процес аерації - це найефективніший метод очищення стічних вод від різних домішок. Аератор для септика служить розподільником повітря, що подається компресором на загальну кількість рідини. Перемішуючи воду, дрібнобульбашкові аератори насичують стічні води киснем, забезпечуючи активність і життєздатність колоній аеробних бактерій, що беруть участь в очищенні стічних вод в підвішеному стані по всій площі колодязя. Це веде до поліпшення якості очищення стічних вод. Утилізувати чисту воду набагато легше шляхом відведення в дренажний колодязь, траншею або дощову систему водовідведення. Очищена (технічна) вода може використовуватися для поливу чагарників і дерев на вашій заміській ділянці. Оснастивши бетонний септик системою аерації тим самим забезпечите екологічну безпеку вашої ділянки.

 

аерація
aerator dlya septika1

 Процес аерації. Аератор для септика високу ефективність.

аеротенкі

Аэротенки – сооружения биологической очистки канализационных стоков. Для жизнедеятельности организмов, занимающихся переработкой органики, в сооружения подается воздух. Фактически это моделирует процесс естественного очищения любого водоёма только в более ускоренном и эффективном режиме.

 

Модернізація септика з бетонних кілець

Для життєдіяльності організмів, що займаються переробкою органіки, в септик з бетонних кілець подається повітря. Фактично це моделює процес природного очищення будь-якого водоймища тільки в більш прискореному і ефективному режимі. Процес аерації - це найефективніший метод очищення стічних вод від різних домішок. Аератор для септика служить розподільником повітря, що подається компресором на загальну кількість рідини. Перемішуючи воду, дрібнобульбашкові аератори насичують стічні води киснем, забезпечуючи активність і життєздатність колоній аеробних бактерій, що беруть участь в очищенні стічних вод.

До нашої компанії надійшло звернення з модернізації септика з трьох бетонних колодязів по три кільця.
Скарги замовника: специфічний запах, використання асенізаторської машини один раз в тиждень.
З безлічі запропонованих нами варіантів по модернізації септика замовник вибрав:

 - компресор марки Hiblow HP 60;
 - комунікаційний модуль під один компресор;
 - два мембранних трубчастих аератора з високоякісної перфорацією.

Ціна обладнання з монтажними роботами склала 40 500 грн.

Модернізація автономної каналізації "ТОПАС"

Автономна каналізація "ТОПАС" змонтована без урахування майбутнього горизонту землі. В результаті чого було встановлено залізний люк над горловиною станції. Постійна вологість в компресорному відсіку приводила до критичного зносу контактів проводки в блоці управління і затоплення станції з втратою дорогого устаткування.
Замовником було прийнято кардинально правильне рішення з модернізації станції, установки комунікаційного модуля з перенесенням компресорного устаткування:

  - два компресори марки HAILEA HAP-60;
  - комунікаційний модуль під два компресора;
  - блок керування станції "ТОПАС";
  - аварійна сигналізація, що інформує про порушення в роботі очисної споруди ТОПАС.

Ціна обладнання з монтажними роботами склала 46 500 грн.

Модернізація автономної каналізації "ТЕРРА"

Модернізація септика ТЕРРА 10 Long Пр.
Зважаючи на відсутність регулярного технічного обслуговування на даній станції (ТЕРРА 10 Long Пр) відбувалося часте залипання поплавка примусового насоса викиду очищеної води. Це призводило до переповнення станції і неодноразового затоплення дорогого устаткування: з ладу виходили компресори і блок управління.
Замовником було прийнято рішення про модернізацію станції і установки зовнішнього комунікаційного модуля з перенесенням компресорного устаткування:

  - два компресори марки Hiblow HP 60;
  - дренажний насос Pedrollo серії TOP;
  - технічне обслуговування станції ТЕРРА 10 Long Пр;
  - комунікаційний модуль під два компресора;
  - блок керування станції ТЕРРА;
  - аварійна сигналізація, що інформує про порушення в роботі очисної споруди ТЕРРА.

Ціна обладнання з монтажними роботами склала 71 500 грн.

Модернізація автономної каналізації "ТОПАС 8 ПР"

Автономна каналізація "ТОПАС" змонтована без урахування майбутнього горизонту землі. В результаті чого по периметру горловини станції було встановлене квадратне залізобетонний виріб з плитою перекриття і оглядовим чавунним люком. Згодом постійна вологість в компресорному відсіку приводила до критичного зносу контактів проводки в блоці управління і затоплення станції з втратою дорогого устаткування: неодноразово з ладу виходили компресори і блок управління.
Замовником було прийнято рішення про модернізацію станції з перенесенням компресорного устаткування в технічне приміщення.

ЯКЩО ВАМ НАБРИДЛИ ПОСТІЙНІ ПРОБЛЕМИ З НЕПРАВИЛЬНОЮ РОБОТОЮ СЕПТИКА, ВИХОДОМ З ЛАДУ ДОРОГОГО УСТАТКУВАННЯ І ВИ ВИРІШИЛИ ЙОГО ПЕРЕРОБИТИ - НАША КОМПАНІЯ ГОТОВА НАДАТИ ПОСЛУГИ З ЙОГО МОДЕРНІЗАЦІЇ! ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ УСУНУТЬ ВСІ НЕПОЛАДКИ НА ВИЩОМУ РІВНІ З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ ВИКОНАНИХ РОБІТ.

З ПИТАНЬ МОДЕРНІЗАЦІЇ СЕПТИКА ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛ.

+38 (067) 319-02-52

Які УОСВ ми обслуговуємо:

  • обслуговування ТОПАС
  • обслуговування ЮНІЛОС
  • обслуговування ЕКО-ГРАНД (Тополь)
  • обслуговування Біокс
  • обслуговування ДЕКА
  • обслуговування ТополВатер
  • обслуговування ТОПАЕРО
  • обслуговування Евробіон
  • обслуговування ЮБАС

Питання задавайте краще нам!
Відповімо швидше, розгорнутіше і чесніше, ніж Google.

+38 (067) 319-02-52
Працюємо щодня 24/7

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого