Кесони і льохи (погреби) пластикові від виробника

Компанія "Нікос-Буд" виробляє кесони і льохи з поліпропілену.
Кесони з пластика мають ряд переваг перед традиційними кесонами з цегли, бетону або металу:

Кесон-погреб з поліпропілена

  1. Кесон може бути розміщений на будь-якій ділянці, незалежно від рівня грунтових вод, типу грунту та інших факторів, які зазвичай перешкоджають будівництву традиційних сховищ.
  2. Велика частина робіт, характерних для пристрою традиційного льоху, просто відкидається, тому що ми маємо вже готовий корпус для сховища продуктів, який не вимагає додаткових доробок.
  3. Монтаж можна провести не тільки на відкритій ділянці, а й під будь-який будівництвом (гараж, будинок, сарай і т. д.).
  4. Пластиковий кесон без проблем переносить температурні перепади і високу вологість. Якщо сховище буде правильно змонтовано та обладнано ефективної вентиляційною системою, то якість зберігання продуктів в ньому буде набагато вище, ніж в традиційному підвалі.
  5. Стінки кесона надійно захищені від біологічного впливу, тому комахи і гризуни ніколи не проберуться до ваших овочів. Харчовий, екологічно безпечний пластик, який використовується для пристрою корпусу, не буде вбирати запахи, які виходять від продуктів, що зберігаються. Він повністю інертний до дії вологи, не схильний до корозії, володіє 100% герметичністю, його легко чистити і дезінфікувати при необхідності.

Пластиковий льох для гаража, дачі, заміського будинку є універсальним підземним приміщенням для цілорічного зберігання овочів і фруктів, домашніх заготовок, посадкового матеріалу, вин, інших напоїв і тд. За Вашим технічним завданням можливо доповнення стандартних позицій іншим обладнанням: сходами, лазом, освітленням, вентиляцією, полками і коробами для зберігання овочів, утеплювачем, а так само виготовлення нестандартних виробів.
Термін служби виробу понад 50 років.

Каталог кесонів і льохів (погребів) від "Нікос-Буд"