otlichie septiov nikos

Кесони і льохи (погреби) пластикові від виробника

Компанія "Нікос-Буд" виробляє кесони і льохи з поліпропілену.
Кесони з пластика мають ряд переваг перед традиційними кесонами з цегли, бетону або металу:

Кесон-погреб з поліпропілена

 1. Кесон може бути розміщений на будь-якій ділянці, незалежно від рівня грунтових вод, типу грунту та інших факторів, які зазвичай перешкоджають будівництву традиційних сховищ.
 2. Велика частина робіт, характерних для пристрою традиційного льоху, просто відкидається, тому що ми маємо вже готовий корпус для сховища продуктів, який не вимагає додаткових доробок.
 3. Монтаж можна провести не тільки на відкритій ділянці, а й під будь-який будівництвом (гараж, будинок, сарай і т. д.).
 4. Пластиковий кесон без проблем переносить температурні перепади і високу вологість. Якщо сховище буде правильно змонтовано та обладнано ефективної вентиляційною системою, то якість зберігання продуктів в ньому буде набагато вище, ніж в традиційному підвалі.
 5. Стінки кесона надійно захищені від біологічного впливу, тому комахи і гризуни ніколи не проберуться до ваших овочів. Харчовий, екологічно безпечний пластик, який використовується для пристрою корпусу, не буде вбирати запахи, які виходять від продуктів, що зберігаються. Він повністю інертний до дії вологи, не схильний до корозії, володіє 100% герметичністю, його легко чистити і дезінфікувати при необхідності.

Пластиковий льох для гаража, дачі, заміського будинку є універсальним підземним приміщенням для цілорічного зберігання овочів і фруктів, домашніх заготовок, посадкового матеріалу, вин, інших напоїв і тд. За Вашим технічним завданням можливо доповнення стандартних позицій іншим обладнанням: сходами, лазом, освітленням, вентиляцією, полками і коробами для зберігання овочів, утеплювачем, а так само виготовлення нестандартних виробів.
Термін служби виробу понад 50 років.

Переваги льохів-свердловинних кессонів із поліпропілену

Переваги кессонів свердловин із поліпропілену важко переоцінити. Це і зменшення витрат на облаштування льоху-кессону для підвалу, і подовжений термін експлуатації строком до 50 років.
Також варто відмітити наступні переваги:

 • розміщувати такі льохи-кессони свердловин можливо на будь-якій ділянці, незалежно від особливостей грунту;
 • корпус поліпропіленового льоху-кессону для свердловинне вимагає додаткової обробки, тобто його можна в готовому вигляді розмістити у викопаній ніші, що має бетонну підлогу, та укріплюється арматурою, ми в свою чергу виконуємо повний ланцюжок робіт “Під ключ”;
 • монтувати кессон можливо як на відкритому просторі так і під будь якою спорудою;
  лох-кессон для свердловин герметично зачиняється, також поліпропилен витримує температурні перепади та не руйнується під дією вологи;
 • продукти більш якісно зберігаються за рахунок правильної вентиляції;
 • льох-кессон надійно захищений від механічних ушкоджень та псування шкідниками;
 • пластик не поглинає запахи, та не передає їх продуктам, що зберігаються;
 • ми не обмежуємо вибір льоха-кессона свердловинного, їх можна виготовити у будь-якій формі, будь-якому розмірі.

До того ж, термін служби пластикових льохів-кессонів для свердловин в залежності від індивідуальних особливостей, може становити до 50 років. Спочатку невеликі фінансові та енергетичні вкладення окупляться дуже швидко.
Скільки коштує льох-кессон для свердловин для підвалу із пластику? Купити кессон можна в Києві за найкращою ціною в Україні (мінімальна вартість виробу - від 28000 гривень). При цьому, льох-кессон для свердловин Ви можете вибрати з безлічі варіантів по місткості, забарвленню та формі.

Виготовлення та продаж пластикових кесонів та погребів

Як вибрати поліпропіленовий льох-кессон для свердловин

Купити пластиковий льох (підвал) кессон для свердловин з поліпропілену за хорошою ціною в Києві нескладно. Але ціни пластикових погребів льохів кессонів свердловин- не єдиний критерій вибору виробів. Важливо переконатися в тому, що корпус продукції виконаний з безпечних і екологічно чистих матеріалів, Для того щоб уникнути проблем у майбутньому, купуйте вироби тільки у надійних постачальників. Наша компанія НІКОС-БУД - серед лідерів індустрії. Продукція з поліпропілену виробництва бренду відповідає санітарним нормам України.
На що ще звертати увагу, Ви спрямували свій вибір щоб купити герметичний пластиковий льох кессон для свердловин з панелей в місті Київ? Обов'язково - на розміри і місткість сховища, а також на його комплектацію. На виробництві Нікос-буд пластикова ємність оснащується системою вентиляції і освітлення ще при виробництві. Монтаж конструкції також краще довірити фахівцям.

Виготовлення та продаж пластикових ємностей під льох кессон для сведловин в Києві

Купити пластиковий готовий льох кессон для свердловин за доступною ціною в Києві можна з будь-якого міста - продаж виробів здійснюється через інтернет сайт. Компанія Нікос-буд займається виготовленням і продажем пластикових погребів льохів кессонів для свердловин і багатоьх інших виробів із поліпропілену в Україні, тож купити конструкцію у виробника можна за дуже прийнятною ціною.
Чи шукаєте Ви готове рішення або хочете замовити пластиковий льох кессон для свердловин за індивідуальними параметрами з пластика не має значення. Ми пропонуємо придбати льох кессон для свердловинв Києві за ціною, що вказана на сайті з можливістю доставки вантажу по всій території країни.
Наші консультанти допоможуть вибрати погреб льох кессон для свердловин, орієнтуючись на інформацію про місце його розміщення і майбутніх умов експлуатації. Зателефонуйте або напишіть фахівцям Нікос-буд для уточнення деталей або залиште заявку на покупку пластикового льоху погребу кессону для свердловин з поліпропілену від виробника онлайн, якщо Ви вже визначилися з вибором моделі льоху погребу кессону для свердловин, яку хочете замовити.

 

Каталог кесонів і льохів (погребів) від "Нікос-Буд"

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого