otlichie septiov nikos

Басейни для заміського будинку або дачі від виробника з встановленням "під ключ"

Пропонуємо Вашій увазі приватний басейн, щоб повною мірою, разом з близькими, насолодитись купанням у кришталево чистій воді в себе вдома щодня. Великий вибір дерев’яних та пластикових басейнів за доступною ціною у Києві з можливістю доставки по Україні.

Басейн купити

Дерев’яні басейни

Дерев'яний басейн чудово впишеться в будь-який інтер'єр та екстер'єр, а головне, що його встановлення не займе багато часу.
Деревина, яка використовується для різних компонентів басейну — таких як стінки та сходи — проходить ретельний відбір. Автоклавна обробка 4-го класу робить деревину ідеальною для використання назовні, де є контакт із землею, вона здатна витримувати вплив води, ультрафіолетового випромінювання та ін., тому зберігає зовнішній вигляд протягом багатьох років.
На нашому сайті представлені дерев’яні басейни серій Tropic, Weva та Urban.

Басейн дерев'яний Tropic
Басейн дерев'яний  Urban
Басейн дерев'яний Weva

 

Збірні пластикові басейни

Являють собою збірну панельну конструкцію, яка монтується безпосередньо в грунт. Базові панелі виробляються шляхом ливарного пресування термопластика. Початковою сировиною є високоякісний і міцний матеріал не схильний до гниття.
Також за міцність конструкції при експлуатації відповідають опори і ребра жорсткості, а також алюмінієвий профіль, встановлений по контуру чаші.
Це рішення для тих, хто хоче класичний басейн і готовий до певних будівельних робіт.
Завдяки тому, що комплектація містить всі необхідні елементи, час складання конструкції мінімізовано до 14 - 18 днів.

Каталог басейнів доступних для замовлення

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki