otlichie septiov nikos

Автономна каналізація (біосептик) NIKOS-AERO в комплекті з дренажем, для 8-10 людей, з монтажем під ключ

 

 

від 70 150 грн.

 • Об'єм

  м.куб.
  6,0
 • Максимальна продуктивність

  л/доб.
  1500
 • Кількість людей що проживають

  чол.
  8-10
 • Біофільтр

  у комплекті
 • Ступінь очищення

  %
  до 98
 • Довжина

  мм.
  -
 • Ширина

  мм.
  -
 • Висота

  мм.
  -
 • Вага

  кг.
  -
 • Гарантія

  років
  10

 

Замовити

 

Отримати консультацію

 

ОписХарактеристикиКошторис

Станція біологічного очищення NIKOS-AERO з дренажем для 8-10 людей

 

Станція біологічного очищення "НІКОС-АЕРО" (NIKOS-AERO) - це автономна очиста споруда, яка очищає господарсько-побутові стічні води від приватних будинків, шкіл, готелів, адміністративних будівель, АЗС і т.п. з подальшою утилізацією очищеного стоку в грунт.

Автономні очисні споруди є елементом абсолютно необхідним в сучасному будівництві. Це інженерне рішення має таке ж важливе значення, як і забезпечення водою, електрикою, опаленням.

Пропоновані нами очисні споруди «Нікос-Буд» забезпечують високу ступінь очищення стоків відповідно до діючих санітарних норм, стійкість до змін гідравлічних навантажень, рН, температури і концентрації забруднень, а також можуть мати різну конфігурацію і комплектацію залежно від гідрологічних і кліматичних умов тієї місцевості, де вони будуть встановлені. Устаткування відповідає медико-біологічним вимогам СанПіН 4630-88 «Охорона поверхневих вод від забруднення», а також мають гігієнічний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

№05.03.02.-03/20924 від 10.04 2009 року та його використання дозволено на території України.

Для ефективної роботи системи каналізації необхідно грамотно підійти до питання її проектування, провести гідрологічне дослідження ділянки і, в залежності від складу грунту, рівня грунтових вод і природного ландшафту, визначити тип і розташування очисних споруд. Визначення способу очищення побутових стічних вод і відповідного для даного випадку очисної споруди залежить від безлічі різних факторів (обсягу стічних вод і характеру забруднень, режиму проживання, типу грунту і глибини промерзання і іншого) і повинно проводитися тільки фахівцями.

Переваги технології «Нікос-Буд»:

 • Високий ступінь редукції забруднень.
 • Надійність і довговічність конструкції.
 • Гарантія на герметичність корпусів ємностей - 20 років.
 • Несхильність до корозії ємності та її технологічних елементів в середовищі стічних вод.
 • Простота монтажу.
 • Простота експлуатації.
 • Малі експлуатаційні витрати.
 • Відсутність рухомих частин.
 • Відсутність запаху при експлуатації.
 • Енергонезалежність (в окремих випадках).

 

Розміщення очисних споруд з гідробетона "НІКОС-АЕРО"

Розміщення очисних споруд повинно відповідати розробленому і затвердженому проєктом, узгодженого з територіальними органами санітарно -епідеміологічного, архітектурно-будівельного контролю.

При розміщенні очисних споруд «Нікос-Буд» на конкретному об'єкті (приватний будинок, школа, готель, адміністративна будівля, АЗС тощо) необхідно дотримуватися таких умов:

1. Безпечна відстань від грунтових вод.

Безпечна відстань від грунтових вод визначається, як вимірюється по вертикалі відстань між джерелом забруднень (рівеньдренажу) і дзеркалом грунтових вод.

Елімінація найбільшої кількості мікроорганізмів відбувається в біологічній плівці і в ненасиченому грунті над поверхнею грунтової води. Щоб ступінь очищення стічних вод була максимально ефективною, відстань між відміткою фільтруючої дрени і найвищим рівнем дзеркала грунтових вод не повинно бути менше 1м.

Стан дзеркала грунтових вод протягом року піддано змінам в залежності від географічного положення, виду грунту і гідрогеологічних особливостей місцевості.

2. Безпечна відстань від водозабору.

Необхідність дотримання безпечної відстані від водозаборів обумовлена, перш за все, загрозою поширення хвороботворних мікробів (паразитів, бактерій, вірусів).

Безпечна відстань в цьому випадку - це відстань між дренажем і водозабірним колодязем, свердловиною, що є джерелом питної води. Ця відстань повинна бути як мінімум 20 метрів.

УВАГА. Безпечна відстань (20 метрів) від водозаборів стосується також колодязів і свердловин з питною водою у сусідів.

3. Вентиляція очисної споруди.

Для виключення неприємного запаху з септика необхідна хороша вентиляція. Досягається це шляхом підключення септика до вентиляції каналізаційної мережі будинку. Вентиляція відбувається завдяки природній тязі у вентиляційній системі.

4. Інші критерії розміщення автономних очисних споруд.

Відстань від будівлі: мінімум 5 м (септик).

Відстань від огорожі сусіда: мінімум 2 м (дренаж і септик).

Відстань від дерева: мінімум 2 м (дренаж).

 

Облаштування і принцип роботи очисних споруд з гідробетона

 

Робота очисних споруд заснована на природних процесах, що відбуваються при розкладанні нечистот в природі. У спрощеному вигляді це можна представити таким чином: спочатку анаеробні бактерії (що живуть без кисню) розкладають високомолекулярну органіку на прості органічні речовини, а потім аеробні бактерії переробляють отриману органіку в нешкідливі неорганічні речовини. Однак в природних умовах ці процеси відбуваються повільно. В очисних спорудах «Нікос-Буд», завдяки продуманим технічним рішенням, створюються оптимальні умови для роботи бактерій з очищення стоків, що сприяє багаторазовому прискоренню процесів.

Очищення господарсько-побутових стічних вод в автономних очисних спорудах «Нікос-Буд» здійснюється за такими схемами.

 

 1. Незалежна система. Попереднє очищення стоків відбувається в септику, а доочищення в фільтраційно-дренажній системі.

 Переваги:

 1. енергонезалежність очисної споруди;
 2. низька вартість обладнання;
 3. висока надійність;
 4. зручність експлуатації - догляд зводиться до очищення септика від твердого осаду один раз в 2-3 роки.

При цьому варіанті попереднє очищення стоків відбувається в септику (65-75%), а фільтраційно-дренажна система несе на собі навантаження з доочищення стоків (до 95%).

Така схема очисних споруд краща при:

 • сезонному проживанні;
 • число постійно проживають жителів до 6-ти осіб;
 • грунти з хорошою проникністю (пісок, супісок);
 • низький рівень грунтових вод.
 1. Попереднє очищення стоків відбувається в септику, а доочищення в біофільтрі «САД».

 Весь цикл очищення стоків відбувається в технологічному обладнанні. Дана схема очисних споруд забезпечує очистку стічних вод до показників, що дозволяють скидати очищені стічні води в фільтруючий колодязь, траншею, на рельєф і т.п. і може застосовуватися при:

 • грунтах зі слабкою проникністю;
 • високий рівень грунтових вод;
 • кількість постійно проживаючих жителів більше 6-ти осіб.

 

Септик та фільтраційно-дренажна система NIKOS-АЕРО

При використанні очисних споруд - септик і фільтраційно - дренажна система очищення стоків відбувається в два послідовних етапи:

 1. Попереднє очищення (септик).
 2. Доочищення (фільтруючий дренаж).

 

Попереднє очищення

На даному етапі стоки прямують в септик попереднього очищення. Зважені частинки, що знаходяться в стічних водах, осідають на дно і утворюють осад. Цей осад піддається повільному процесу бродіння під впливом анаеробних мікроорганізмів (ті, які живуть без кисню).

На поверхні стічних вод в септику утворюється плівка з забруднень, які легші за воду, частіше за все це жири, ПАВи, СПАВи і піна, що утворюється в процесі бродіння різних речовин, що містяться в стоках.

Щоб процес був ефективним, його тривалість повинна бути не менше 3 днів.

Тому обсяг септика вибирають в три рази більше добового обсягу стічних вод.

Правильно спроектований і встановлений септик знижує ступінь забруднення стічних вод на 65-75%

Далі, освітлені таким чином стоки, відправляються на доочистку.

Конструкція септиків «Нікос-Буд» дозволяє створити оптимальні умови для протікання біологічних процесів, а саме:

 • особлива форма впускної труби - конічна, обернена вузьким кінцем в сторону резервуара, забезпечує уповільнення течії стоків і одночасно перешкоджає надмірному накопиченню осадових речовин в приймальній зоні септика.
 • фільтр (індикатор замулення) - являє собою корзину, розташовану перед випускним отвором і заповнену каменем вулканічного походження - пуццоланом. Даний елемент служить, в першу чергу, біологічним фільтром. На пуццолані утворюється біоплівка, що є носієм анаеробних мікроорганізмів, які забезпечують, в свою чергу, очищення стоків.

Також, цей елемент виконує роль механічного фільтру, що перешкоджає попаданню зважених твердих часток на доочистку.

Завдяки своїй масі, фільтр знижує швидкість течії рідини, що сприяє більш рівномірному розтіканню освітлених стоків по гілках дренажу.

калібрований клапан дозволяє дозувати обсяг попередньо очищених стоків на виході з септика. Це виключає виникнення, так званих, гідравлічних пробок у випадках пікового витрати стічних вод (ранок, вечір).

Калібрований клапан дозволяє дозувати обсяг попередньо очищених стоків на виході з септика. Це виключає виникнення, так званих, гідравлічних пробок у випадках пікового витрати стічних вод (ранок, вечір).

Для прискорення процесів розкладання органічних сполук у стічні води додається біопрепарат.

Біопрепарат стійкий до побутового використання миючих засобів і пральних порошків, а також екологічно безпечний натуральний продукт, тому що не містить хімічних речовин, повністю біологічно розкладається, нетоксичний, безпечний для людини, тварин і рослин, нешкідливий для труб.

Біопрепарат сертифікований і відповідає вимогам санітарного законодавства України, його використання дозволено на території України. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 6364 від 05.02.2010 року.

 

Септик аеробного доочищення (САД)

У випадках, де доочищення стоків за допомогою фільтруючого дренажу неможливе (занадто маленька ділянка, погано проникний грунт, високий рівень грунтових вод), використовується біофильтр «САД».

Технологія доочищення передбачає використання вільноплаваючих і прикріплених на текстильних рамах гідробіонтів, на яких розташовуються численні колонії аеробних бактерій. Черговість окислювальних і відновних процесів, дрібнодисперсна аерація, аеробно-анаеробна стабілізація надлишкового мулу - всі ці процеси забезпечують високоякісну доочищення стічних вод, до 98%.

Септик аеробної доочистки (САД) має таку ж зовнішню конструкцію, як і описаний вище септик попереднього очищення. Внутрішня конструкція більш диференційована з точки зору технологічного рішення. Пристрої, які розташовані в середині резервуара,  призначені для забезпечення оптимальної роботи біофільтра.

Септик аеробного доочищення НИКОС-ЕЙР 2

Основні елементи САД

Основними елементами біофільтра «САД» є:

Система занурених текстильних волоконvolokna

Текстильне волокно є носієм аеробних бактерій. Волокна розтягнуті на рамах, встановлених перпендикулярно осі камери септика, на такій відстані один від одного, щоб зробити можливим протікання максимального потоку рідини. У даній конструкції особливо ретельно виключені місця, в яких через відсутність кисню міг початися неконтрольований розвиток бактерій. Волокна (типу POLITEX) мають діаметр 50 мікрон. Для фрагмента рами площею 10 см2 загальна довжина волокон, що містяться на ньому, становить близько 600 км, а площа їх поверхні - 1 м2. Це означає, що площа поверхні волокон полотнища POLITEX на рамі 1 м2 досягає 100 м2.

Отже, на 1см2 рами припадає 1000 волокон. Така концентрація волокон полегшує дію пристрою завдяки чудовим умовам розміщення аеробних бактерій.

 

Дифузори

Дифузори, що виділяють дуже дрібні бульбашки повітря (через гумові мембрани), забезпечують киснем биофильтр «САД».

diffuzori

 

Компресор

Компресор нагнітає необхідну кількість кисню повітря в септик аеробної доочистки. Компресор встановлюється в приміщенні або в технічному приямку поблизу очисної системи.

Наявність кисню необхідна в будь-якому аеротенку з метою максимального збільшення коефіцієнта перетворення органічної матерії через багаторазові біохімічні реакції окислення і редукції.

Технічні характеристики компресора.

 

САД 2 м3и 3 м3

САД 5 м3

Компресор: Тип

EL 60

EL 80

Потужність (кВт)

0,042

0,062

Фаза (одна, три)

одна

одна

Діаметр вихода

18 мм

18 мм

Напруга (В)

230

230

Шум (дБ)

38-39

39-40

Вага

6,28

6,30

Фільтр

1

1

Продуктивність м3/год

4,08

4,86

compressor
 

Фірма «Нікос-Буд» зберігає за собою право застосування компресора іншого типу аналогічних параметрів.

УВАГА! Компресор працює безперервно - незалежно від ємності біофільтра «САД»

 

 • Об'єм

  м.куб.
  6,0
 • Максимальна продуктивність

  л/доб.
  1500
 • Кількість людей що проживають

  чол.
  8-10
 • Біофільтр

  у комплекті
 • Ступінь очищення

  %
  до 98
 • Довжина

  мм.
  -
 • Ширина

  мм.
  -
 • Висота

  мм.
  -
 • Вага

  кг.
  -
 • Гарантія

  років
  10

 

 Переглянути техпаспорт септика

 

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого