otlichie septiov nikos

Септик бетонний 3500 літрів однокамерний

 

 

21 000 грн.

 • Об'єм

  м.куб.
  3,5
 • Максимальна продуктивність

  л/доб.
  1150
 • Кількість людей що проживають

  чол.
  6
 • Біофільтр

  немає
 • Ступінь очищення

  %
  85
 • Довжина

  мм.
  2750
 • Ширина

  мм.
  1200
 • Висота

  мм.
  1600
 • Вага

  кг.
  4000
 • Гарантія

  років
  10

 

Купити

 

Отримати консультацію

 

ОписХарактеристикиТехпаспортКошториси та схеми

Септик 3,5 м3 літрів однокамерний, водонепроникний з гідробетона

 

 1. Призначення:

Бeтонний септик «НІКОС» є комплексною системою очищення стічних вод. Цикл очищення стічних вод відбувається наступним чином: стічні води з будинку надходять до септичної камери, де затримується основна маса включень легкої й важкої фракції. Жири, пави та інші легкі компоненти утворюють на поверхні плівку, яка поступово розкладається з утворенням більш простих речовин. У свою чергу важкі речовини під дією сили тяжіння осідають на дно камери, утворюючи з часом мінералізований осад. Всі процеси в секції проходять в анаеробних умовах.

Септик «НІКОС» розрахований на продуктивність 1,15 м3 нерівномірного надходження стічних вод протягом доби, до 6-и користувачів.

 

 1. Технічні характеристики бетонного септика «НІКОС»

Бетонний септик, а також абсолютно всі складові деталі, виконано з високомарочного залізобетону зі спеціальною гідронепроникною добавкою.

Марка бетону: В-40, W-10, F-300. Життєздатність бетону даної марки - 100 років.

Виготовлення ємності та збирання:

Виробництво здійснено в заводських умовах, за останніми технологіями монолітної заливки з/б виробів із віброущільненням. Конструкція ємності збірно-монолітна (монолітний септик + плита перекриття).

Технічні характеристики

Товщина стінки: 100 мм.
Об'єм септика: 3 500 л.
Кількість камер: 1 шт.
Маса: 4 000 кг.

 

 1. Принцип роботи септика «НІКОС»

Бетонний біосептік «НІКОС» абсолютно енергонезалежний. Робота установки має анаеробний принцип. Септик має 1 камеру. Потрапляючи в (анаеробну) камеру, зважені частинки стічних вод осідають на дно септика, а за допомогою мікроорганізмів протікає процес очищення стоків, таким чином стоки, які пройшли через первинну камеру, самопливом через гідроперелів, перетікають в дренаж. Далі очищена до 40% вода перетікає на поля фільтрації (дренажний модуль "Нікос 1500", дренажні тунелі "Нікос 300" або дренажні труби), де відбувається остаточна до 95-98% очищення стоків за рахунок фільтрації через грунт за участю бактерій.

Рекомендації зі встановлення й монтажу Повний розрахунковий об'єм септика слід розраховувати наступним чином: при витраті стічних вод до 5 м³/добу не менше 3-кратного добового припливу, при витраті понад 5 м³/добу не менше 2,5-кратного. Відповідно, при добовому скиданні 1 м³ необхідний об'єм септика складає 3 м³. Очисні споруди з'єднуються з точкою виходу внутрішньої системи каналізації, що має у своїй конструкції вентильований стояк. За умови відсутності вентиляційного стояка, його необхідно встановити з точкою виходу під коник будинку.

Увага!!! При плануванні системи необхідно враховувати ряд факторів: склад ґрунту, його фільтруючі здатності, санітарні зони, наявність джерел питного водопостачання, наявність карстових порід, висоту залягання ґрунтових вод.

При виборі місця встановлення обладнання консультуйтеся з фахівцями.

Встановлення й монтаж системи доцільно проводити за допомогою спеціалізованої монтажної бригади або під контролем технічного фахівця.

При виборі місця необхідно керуватися наступними рекомендаціями:

 • обладнання, по можливості, розташовувати нижче будинку за природним ухилом місцевості.
 • передбачити можливість під'їзду до обладнання асенізаційної машини для відкачування осаду. Максимальна відстань - 10-ть метрів (довжина стандартного шланга асенізаційної машини - 10-15 м, з нарощуванням два три шланга).

Примітка

- Розміщувати обладнання слід по можливості ближче до будинку. Оптимальна відстань - до 10-ти метрів. Слід мати на увазі, що збільшення довжини траси до обладнання призведе до ускладнення прочищення в разі засмічення.

- Траса від будинку до обладнання повинна бути прямою. Якщо неможливо організувати пряму трасу, в місцях перегинів влаштовують плавні повороти з декількох напіввідводів.

Підготовка траншеї та котловану:

Траншея під вхідний шланг від випуску з будинку прокладається з ухилом 2см. на 1м. погонний. Дно траншеї вирівнюється з обов'язковим ущільненням.

Водовідведення:

Конструкція споруди ґрунтового очищення залежить від виду ґрунту, рівня ґрунтових вод, рельєфу місцевості й плану ділянки, а також умов скидання очищених стічних вод (необхідної якості очищення).

Місце розташування обладнання очисних споруд визначається з урахуванням умов опрацювання таких питань: вивчення гідрогеологічної обстановки в районі передбачуваного розміщення септика, наявності карстових порід, захищеності підземного водоносного горизонту, висоти залягання ґрунтових вод, вивчення фільтрувальної здатності ґрунту.

Поле фільтрації являє собою подушку із щебеню, постелену на дно котловану; в деяких випадках - із додатковим винесенням за його межі.

Вода на виході з септика потрапляє до шарів фільтрувального щебеню чи піску, а потім потрапляє в ґрунт.

 

 1. Технічне обслуговування обладнання.

Обслуговування септика проводиться за допомогою асенізаторської машини - мулосмока, об'ємом не менше 4.0 м3, з періодичністю не частіше одного разу на рік. Необхідно видалити осад, що утворився з твердих фракцій, що не розкладаються, у першій камері та відкачати рідину з другої камери.

Після цього септик готовий до експлуатації. Після початку використання, не пізніше ніж через добу, необхідно відновити мікрофлору у септику, тобто потрібно засипати необхідну кількість біопрепарату (бактерій) шляхом змивання через унітаз або раковину.

 

 1. Термін служби ємності.

Ємність і всі її конструктивні складові частини виготовлено з гідротехнічного, морозостійкого залізобетону В-40, W-10, F-300 з тривалим терміном служби (не менше 100 років).

 

 • Об'єм

  м.куб.
  3,5
 • Максимальна продуктивність

  л/доб.
  1150
 • Кількість людей що проживають

  чол.
  6
 • Біофільтр

  немає
 • Ступінь очищення

  %
  85
 • Довжина

  мм.
  2750
 • Ширина

  мм.
  1200
 • Висота

  мм.
  1600
 • Вага

  кг.
  4000
 • Гарантія

  років
  10

 

 Переглянути техпаспорт септика

 

 

Септик однокамерний бетонний 

 

Комплект автономної каналізації з дренажем і земельними роботами під ключ

 

 

komplekt kanalizacii septik 3500
 

 

Пропозиція з продажу та монтажу однокамерний біосептіка "Нікос 3500" з дренажним полем 49 м2 із труб 110мм. Три гілки по 7м.

 

sxema septik 3500 s drenazhem

 

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого