otlichie septiov nikos

Фільтр для септика 2в1 біологічного анаеробного і механічного очищення фекальних стоків з трійником Rehau Raupiano Plus 110/110 87 ° для в систем каналізації.

Фільтр для септика 2в1 біологічного анаеробного і механічного очищення фекальних стоків з трійником Rehau Raupiano Plus

 

Фільтр застосовується в різних системах автономної каналізації, зокрема таких як:

 • Септик
 • Пластиковий септик;
 • Залізний септик;
 • Септик з бетонних кілець;
 • Септик «Танк»;
 • «Топас» (до 20 людей);
 • «Топол Ватер» (до 20 людей);
 • «Юбас» (до 20 людей);
 • «Юнілос Астра» (до 20 людей);

Трійник Rehau Raupiano Plus з розтрубом і гумовим сальником для підключення до стандартної каналізаційній трубі 110мм. Стійкий до впливу корозії і механічних пошкоджень.
Матеріал: поліпропілен RAU-PP (посилений мінералами).
Особлива конструкція і матеріал фільтру для септика біологічної анаеробної і механічного очищення фекальних стоків 2в1 з трійником Raupiano Plus 110/110 Rehau - сприяє ефективному утворенню на ньому біологічної плівки з мікроорганізмів, які багаторазово збільшують ступінь очищення від зважених речовин і твердих частинок.
Також фільтр запобіжить винос активного мулу, що переважно виникає при перевищенні залпового скиду стічних вод в очисній споруді або септику.

 

 

Характеристики фільтра для септика 2в1 з трійником Raupiano Plus 110/110 Rehau

 Код

Колір

Матеріал

Питома площа поверхні (м23)

Діаметр волокна (мм) 

Вільний об'єм  (%)

Розмір циліндра 

Ш х В (мм)   

REXAY

 БІЛИЙ

ПОЛІПРОПІЛЕН

190±10

1,9±0,1

93

100х700

 

Як працює біофільтр 2в1

Фільтр для септика біологічного анаеробного і механічного очищення фекальних стоків 2в1 з трійником Raupiano Plus Rehau, з анаеробними бактеріями працює наступним чином: в першому відстійнику відбувається поділ стоків на осад, що складається з великих включень, жири, які спливають на поверхню і стоків без великих включень і жирів . Після того, як стоки відстоялися в першому резервуарі, вони перетікають через фільтр для септика в другій резервуар. Стоки протікають через йорж, тобто здійснюється механічне очищення води від решти дрібних фракцій. У біофільтрі живуть анаероби, які прискорюють процес розкладання органічних речовин. Для продуктивної роботи мікроорганізмів, біофільтр оснащений системою вентиляції. Після очищення біофільтром стічні води ще раз відстоюються в третьому відсіку або надходять в дренажні тунелі GRAF 300 (Німеччина) або де відбувається остаточна доочищення води з подальшим її відходом у грунт.

Біофільтр з трійником Rehau Raupiano Plus має форму циліндра виготовленого з переплетених полімерних волокон на якому поступово нарощуються бактерії за рахунок, яких і відбувається фільтрація.
Фільтр доочистки з трійником Rehau Raupiano Plus можна також використовувати в якості біофільтра для септика:

 • біофільтр для септика «Танк»;
 • біофільтр для септика «Юнілос Астра» та ін.

Перевага біофільтра 2в1 з трійником Rehau Raupiano

 • витримує гідродинамічне навантаження без деформації циліндра;
 • не схильний до корозії і стійкий до УФ-випромінювання;
 • не містить небезпечних інгредієнтів, хімічно і PH - нейтральний;
 • здатний затримувати на собі різні форми живих організмів.

Установка фільтра доочищення стічних вод 2в1 з трійником Rehau Raupiano Plus

Встановлюється у першій, другій і третій камері і підключаються до звичайної каналізаційної труби 100мм. у вторинному відстійнику на переливі очищеної води з септика або очисної споруди в точку скидання.
Щоб здійснити очистку і обслуговування фільтра септика 2в1 механічної та біологічної анаеробної очистки, йорж досить вийняти і промити під напором води.

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого