otlichie septiov nikos

Фільтр для септика з бетонних кілець

 

Фільтр для септика з бетонних кілецьБіофільтр "Нікос" для септика з кілець.
Діаметр 110мм х Висота 1000мм

Механічний та біологічний анаеробний фільтр "НІКОС" - споруда, в якій стічна вода фільтрується через завантажувальний матеріал типу йорж, покритий біологічною плівкою, утвореною колоніями мікроорганізмів. Біофільтр складається з наступних основних частин:
а) фільтруючого завантаження, розміщеного в резервуарі з водопроникними стінками;
б) водорозподільного пристрою, що забезпечує рівномірне з невеликими інтервалами зрошення стічною водою поверхні завантаження біофільтра;

Процеси окислення, що відбуваються в біофільтрі, аналогічні процесам, що відбуваються в інших спорудах біологічної анаеробної очистки, і в першу чергу на полях зрошення та полях фільтрації. Однак у біофільтрі ці процеси протікають значно інтенсивніше.

Проходячи через завантаження біофільтра, забруднена вода залишає в ній нерозчинені домішки, що не осіли в первинних відстійниках, а також колоїдні та розчинені органічні речовини, що сорбуються біологічною плівкою. Мікроорганізми, що густо заселяють біоплівку, окислюють органічні речовини і звідси черпають енергію, необхідну для своєї життєдіяльності. Частину органічних речовин мікроорганізми використовують як пластичний матеріал збільшення своєї маси. Таким чином, із стічної води видаляються органічні речовини і водночас збільшується маса активної біологічної плівки в тілі біофільтра. Необхідний для біохімічного процесу кисень повітря надходить у товщу завантаження шляхом природної вентиляції фільтра.

 

Принцип роботи біофільтру "НІКОС"

Стічна вода з житлового будинку після очищення в септиці самопливом надходить у біофільтр, де рівномірно розподіляється поверхнею інертного завантаження. Завдяки присутності бактерій у вихідній стічній воді, на завантаженні протягом перших двох-трьох тижнів експлуатації утворюється біоплівка. Бактерії, і навіть можливі гриби, утворюють нижній трофічний рівень. Вони окислюють органічні сполуки, що надходять в біофільтр, служать їжею для різних видів найпростіших, коловраток, інфузорій і ін., завдяки чому відбувається постійне омолоджування біоплівки.

У міру просочування стічної води через завантаження відбувається аеробне окиснення вуглецю та водню з утворенням вуглекислоти та води, потім окиснення амонійного азоту спочатку до нітритів, а потім до нітратів.

З біофільтра стічна вода стікає в другу секцію, в якому розташований другий біофільтр, в якому процес повторюється і очищені стоки самопливом потрапляють в дренажні модулі або тунелі.

У разі використання біофільтра як блок доочищення та знезараження в комплексах "НІКОС-Аеро" в камеру додатково встановлюється УФ-лампа.

 

 

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого