otlichie septiov nikos

Біофільтр каналізаційний "НІКОС" з поліпропілену

 

Біофільтр каналізаційний поліпропіленовийБіофільтр "Нікос" поліпропіленовийПри уявній простоті конструкції полів фільтрації, це частина локальної каналізаційної системи досить дорога, але, головне - вразлива.
Якщо септик і його роботу можна контролювати і ремонтувати як би «в одному місці», то стан полів фільтрації практично не можна оцінити до тих пір, поки система не перестає працювати. А це вже фатально.
Це означає, що дренажні труби повністю засмітилися. Їх неможливо прочистити «на льоту». У кращому випадку доведеться розкопувати все фільтруюче поле, виймати і промивати труби. У гіршому (що майже не відрізняється за змістом) - труби доведеться просто міняти.

Рано чи пізно цей момент настане все одно. Але наше завдання зробити так, щоб це настало якомога пізніше. Крім звичайних заходів варто звернути увагу на спеціальні фільтри, які встановлюються на виході з септика. Конструкція дуже проста - це, можна сказати, звичайний фільтр, такий же як ставлять на водопровідну воду, тільки набагато більшого розміру. Його завдання вловити невеликі зважені, але нерозчинні частинки. Саме вони вступаючи в траншею дренажу поступово забивають перфорацію.
Найпростіший фільтр можна виготовити самостійно з дрібної сітки, натягнутої на жорсткий каркас і міцно закріплений на випускає каналізаційній трубі.

Якщо конструкція септика не дозволяє встановити фільтр всередині, це не проблема. Після септик, але перед полем фільтрації досить змонтувати додатковий приймально-передавальний колодязь, єдиною метою якого буде вилов фрагментів, які не розчинились і минули систему очищення. Звичайно, такий фільтр доведеться очищати, і можливо значно частіше, ніж всю систему в цілому.

Нічого страшного в цьому немає, якщо конструкція буде виглядати на подобі гільзи, що виймається, яку потрібно буде тільки спорожнити і промити сильним струменем з газонного шланга.

 

Що таке фільтр для септика і для чого він потрібен

Фільтр для септика являє собою фільтруючий елемент, який встановлюється на випускному колекторі септика і призначений для захисту споруд підземної фільтрації від замулювання (шляхом винесення зважених речовин з септика). Конструкція фільтра дозволяє затримувати речовини розміром більше 2,0 мм, що дозволяє значно збільшити термін експлуатації споруд підземної фільтрації.

 

Де встановлюється фільтр для септиків

Фільтр встановлюється на виході з останньої переливної камери септика - другий або третій (а в деяких випадках першої), в залежності від конструкції септика). Для установки фільтра застосовується стандартні каналізаційні труби діаметром 110мм. Для обслуговування фільтра, над трійником необхідно передбачити встановлення люка або ревізії.

Схема встановлення біофільтра

 

✅ Фільтр встановлюється в стандартний каналізаційний трійник діаметром Д = 110мм

✅ Простота експлуатації (демонтаж і промивання фільтра займає кілька хвилин і не вимагає виклику фахівця)

✅ Гумова прокладка гарантує, що стічні води проходять через фільтр, а не навколо нього.

✅ Спіральний канал дозволяє стічних вод надходити в фільтр і здійснювати фільтрацію по всій висоті фільтра.

✅ Велика площа фільтрації

✅ Висока ефективність очищення (фільтр затримує частинки від 2,0 мм)

✅ Надійність конструкції (застосовуються якісні, стійкі до корозії матеріали)

 

Як часто потрібно обслуговувати фільтр для септика

Частота обслуговування фільтра - повністю залежить від конструкції септика, в який він встановлений. Іншими словами - чим гірше працює септик, тим частіше потрібно буде промивати фільтр і навпаки. Як показує практика, в середньому фільтр потрібно промивати 1-3 рази на рік.

Чи потребують будівельні норми установки фільтра в септик

Українські будівельні нормативи (а також нормативи країн СНД) не змушувати встановлювати фільтр в септик. Але якщо подивитися на досвід передових країн світу (таких як США, Канада, Австралія та ін.) То місцеві норми рекомендують, а в деяких регіонах зобов'язують встановлювати фільтри для септиків.

 

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого