otlichie septiov nikos

Біофільтр каналізаційний "НІКОС" з нержавіючої сталі

 Ціна: 5 000 грн.


Біофільтр каналізаційний нержавіючийБіофільтр "Нікос" нержавіючийПри уявній простоті конструкції полів фільтрації, це частина локальної каналізаційної системи досить дорога, але, головне - вразлива.
Якщо септик і його роботу можна контролювати і ремонтувати як би «в одному місці», то стан полів фільтрації практично не можна оцінити до тих пір, поки система не перестає працювати. А це вже фатально.
Це означає, що дренажні труби повністю засмітилися. Їх неможливо прочистити «на льоту». У кращому випадку доведеться розкопувати все фільтруюче поле, виймати і промивати труби. У гіршому (що майже не відрізняється за змістом) - труби доведеться просто міняти.

Рано чи пізно цей момент настане все одно. Але наше завдання зробити так, щоб це настало якомога пізніше. Крім звичайних заходів варто звернути увагу на спеціальні фільтри, які встановлюються на виході з септика. Конструкція дуже проста - це, можна сказати, звичайний фільтр, такий же як ставлять на водопровідну воду, тільки набагато більшого розміру. Його завдання вловити невеликі зважені, але нерозчинні частинки. Саме вони вступаючи в траншею дренажу поступово забивають перфорацію.
Найпростіший фільтр можна виготовити самостійно з дрібної сітки, натягнутої на жорсткий каркас і міцно закріплений на випускає каналізаційній трубі.

Якщо конструкція септика не дозволяє встановити фільтр всередині, це не проблема. Після септик, але перед полем фільтрації досить змонтувати додатковий приймально-передавальний колодязь, єдиною метою якого буде вилов фрагментів, які не розчинились і минули систему очищення. Звичайно, такий фільтр доведеться очищати, і можливо значно частіше, ніж всю систему в цілому.

Нічого страшного в цьому немає, якщо конструкція буде виглядати на подобі гільзи, що виймається, яку потрібно буде тільки спорожнити і промити сильним струменем з газонного шланга.

 

Схема біофільтра

 

Схема біофільтра 

biofilter sxema 2 

biofilter sxema 3 

 

На додаток можна встановити спеціальний що очищається фільтр-остойнік і перед септиком. Це додатково захистить і сам септичний танк. Однак це має бути не простий фільтр, так як його завдання осаджувати важкі дрібні фрагменти, але в той же час пропускати велику органіку з туалету. Цей фільтр захистить септик від дрібних предметів і нерозчинного сміття, яке осадаючи на дно септика, поступово зменшує його робочий об'єм. Такий фільтр не варто моделювати самостійно, його потрібно купувати в готовому вигляді. 

 

 

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого