Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціна за септик
Image
Будівництво бомбосховищ та бункерів
Демонтажні роботи
Системи опалення приватного будинку
Image
Погріб
Насосне обладнання Pedrollo
Ремонт насосів
Якісні бетонні септики від

otlichie septiov nikos

Принцип роботи септика "Нікос-Аеро"

Принцип роботи септика "Нікос-Аеро"

Принцип роботи септиків із гідробетону серії "Нікос-Аеро"

Септик — це зручний варіант каналізації для приватного будинку. Принцип роботи системи ґрунтується на біологічному окисленні органічних відходів, які потрапляють у побутові стоки. Процес розкладання в септику відбувається за рахунок життєдіяльності аеробних бактерій — органічні речовини розщеплюються до неорганічних мінеральних сполук, які є безпечними для людини та навколишнього середовища. Такий метод збирання та очищення стічних вод можна назвати не тільки надійним, а й екологічним

Влаштування септика "Нікос-Аеро"

Біосептики "Nikos-Aero"

На сучасному ринку очисних пристроїв для організації автономної каналізації в заміському будинку часто використовується септик "Нікос" - компактна станція, всі функціональні елементи якої розміщені в одному корпусі. Завдяки такому функціональному рішенню спрощується монтаж септиків на об'єкті, тому що немає необхідності підключати всі елементи окремо.
Розглянемо принципи пристрою, а також роботи септиків нікос.
У приклад можна навести модель 5000, яка за функціоналом аналогічна версії 10000. Септики "Нікос" складаються з 4-х окремих камер:

 • приймач;
 • аеротенк;
 • вторинний відстійник;
 • стабілізатор активного мулу.

Можна виділити наступні стадії очищення стічних вод у септиках "Нікос-Аеро":

З господарсько-побутового стоку стічні води надходять у приймальну камеру септика. Об'єм первинного приймача може змінюватись, наприклад, у моделі нікос 5000 відсік розрахований на 2000 літрів. На цьому етапі вода з відходами змішується з активним мулом, якийсь час накопичується, відстоюється. Великі частинки опадають на дно, а коли досягається певна позначка, запускається компресор, що переміщає весь обсяг наступного відсіку в септику. Рух рідини між камерами забезпечується за рахунок роботи компресора, що нагнітає повітря, і самопливом.
Потрапляючи в аеротенк, стічні води проходять основний етап очищення. За рахунок впливу компресора раніше відфільтрована вода поєднується з мулом і за роботу беруться бактерії. Присутність кисню активізує розщеплення органічних сполук. Примітно, що бактерії всередині резервуару самостійно підтримують популяцію завдяки примусовій аерації або штучному насичення киснем. Після установки септика не потрібно самостійно підселяти бактерії або використовувати хімічні речовини для підтримки роботи автономної каналізації. Якщо цьому етапі в стічних водах присутні тверді частинки, вони осідають в мулову масу.
Далі разом з мулом очищена вода надходить у камеру вторинного відстійника нікос, де відбувається поділ на фракції. Працює це так: на дно опускається важка частина мулу з великими частинками, а легкий мул повертається в приймальну камеру, де підключається до нового циклу з стічних вод, що вже наступають партією. Завдяки такій технології забезпечується ретельне перемішування маси та повне окиснення органіки.
Чиста вода перетікає в окремий резервуар у септику "Нікос" і далі викачується насосом або витікає самопливом - нюанси залежать від моделі.
Тяжкий відпрацьований мул відправляється в камеру стабілізації, звідки його періодично вичищають.

Відмінності від інших септиків

Принципи роботи автономної каналізації "Нікос-Аеро" вигідно відрізняє пристрій на тлі схожого обладнання

Отриману в результаті роботи обладнання воду можна використовувати для поливу дачної ділянки або городу.
Завдяки багатоступінчастому очищенню септики "Нікос-Аеро" переробляють до 99% органічних забруднень практично з їхньою повною нейтралізацією.
Перевага септика "Нікос-Аеро" в тому, що навіть відпрацьований мул можна використовувати повторно як мінеральне добрива на присадибній ділянці.
У монтажі септики нікос-аеро не вимагають складних підготовчих робіт, наприклад, заливки бетонної основи, також не потрібно регулярно викликати асенізаторів, як це відбувається з вигрібними ямами.
"Нікос-Аеро" — закрита і повністю герметична система, тому мешканців будинку не турбують неприємні запахи. Септики працюють дуже тихо, оскільки механізми розташовані на глибині.
Встановити "Нікос-Аеро" можна майже на будь-якому типі ґрунту, цей вид септиків не потребує утеплення, тому що в процесі переробки відходів бактерії виробляє деяку кількість теплової енергії, що захищає ємність від промерзання. Мінімальне утеплення може знадобитися тільки при критичних мінусових температурах при монтажі під верх без горловин.
Устаткування виконане з матеріалів, які не гниють і не схильні до дії корозії. Конструкція не змінюють вихідні розміри та форму.
За умови грамотного монтажу та правильної експлуатації септики цієї серії прослужать понад 50 років.

Переваги септика від компанії "Нікос-Буд"

Вибираючи автономні каналізації від компанії "Нікос-Буд", ви отримуєте надійні та екологічні септики з монтажем під ключ та гарантією.

Переваги наших септиків:

 1. великий вибір моделей;
 2. компактні розміри;
 3. високий рівень очищення;
 4. доступна ціна;
 5. простий та швидкий монтаж;
 6. відсутність неприємних запахів дільниці;
 7. тривалий термін експлуатації;
 8. автономний режим;
 9. висока продуктивність.

Ми підберемо оптимальну модель септика для вашої ділянки та розрахуємо вартість, швидко та з дотриманням норм технології монтажу встановимо систему нікос-аеро, запропонуємо вигідні умови для сервісного обслуговування. Чому варто вибрати компанію "Нікос-Буд": є офіційними виробниками септиків; працюємо відповідно до нормативних документів; здійснюємо доставку та монтаж. Потрібна консультація щодо моделей септиків чи готові зробити замовлення? Ваш персональний менеджер на зв'язку в онлайн-чаті або за телефоном.

"Нікос-Буд" — офіційний виробник біосептиків

Купуючи каналізацію на сайті компанії "Нікос-Буд", ви отримуєте гарантовано оригінальне обладнання від перевірених виробників. Ми здійснюємо продажі, а також доставку та встановлення очисних споруд на об'єкті клієнта. Робимо все швидко, якісно та на совість. Отримати розгорнуту консультацію по моделі, що вас цікавить, можна по телефону або в онлайн-чаті на нашому сайті.
Компанія "Нікос-Буд" - виробник автономних каналізаційних систем та септиків. - Тільки у нас є ліцензія на монтаж автономної каналізації та септиків.

 • Тільки наші дипломовані та кваліфіковані спеціалісти стажуються щорічно в Німеччині.
 • Наша фірма офіційно зареєстрована на відміну від 90% інших компаній, які не мають ні офісу, ні офіційної зареєстрованої організації.

Якщо ви все ж таки довіритеся цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточникам або штукатурам, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

УВАГА! Якщо фірма, яка вам монтуватиме автономну каналізацію або септик, немає ліцензії на виконання цих робіт, то ваш будинок просто не введуть в експлуатацію і постійно штрафуватимуть. Пам'ятайте про це, перед тим як зробити свій вибір монтажної організації або бригади, яка вам встановить септик. ТОВ "Нікос-Буд" надає весь пакет документів для реєстрації (а саме: офіційний договір, ліцензія на проведення робіт, акт виконаних робіт, план-схему змонтованої автономної каналізації).

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого