Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціна за септик
Image
Будівництво бомбосховищ та бункерів
Демонтажні роботи
Системи опалення приватного будинку
Image
Погріб
Насосне обладнання Pedrollo
Ремонт насосів
Якісні бетонні септики від

otlichie septiov nikos

Правила експлуатації та обслуговування септика

Розглянемо на прикладі двокамерного септика "Нікос-Буд" 5 000 літрів анаеробної очистки з фільтрами.

Двокамерний септик анаеробної очистки побутових стоків загальним обсягом 5 000 літрів призначений для створення автономної каналізації приватного будинку з максимальною кількістю одночасно проживають до 6 осіб. Добова норма переробки стоків становить 1 200 літрів. Максимальний залповий скид допускається до 300 літрів протягом 10-15 хвилин.

обслуговування септикаПри передбачуваному перевищенні залпового скиду необхідний додатковий обсяг приймальної камери. Допускаються короткочасні перевищення даних показників, що не носять постійний характер (ГОСТи, технічні причини). Основним принципом переробки стоків є процес відстоювання, поділу шарів і переробки біологічних і хімічних компонентів побутових стоків в мінеральний осад і осветленную воду з подальшим дренуванням в грунт. Процес відбувається за рахунок розвитку біосередовищ септика, так званої біоплівки, що складається з штамів бактерій, одноклітинних, дріжджів, грибів та інших найпростіших мікроорганізмів. Їх утворення і розвитку сприяють зважені у воді побутові відходи, правильно організована вентиляція системи і завантаження фільтрів, що представляють багатогранні поверхні і ходи, що дозволяють затримуватися Биосреда безпосередньо в зонах очищення септика.

Правила користування автономним септиком істотно відрізняються від звичних умов користування туалетом, кухнею і ванною в багатоквартирних будинках.

Забороняється:

 • скидання в каналізаційну систему гнилих залишків овочів;
 • скидання в каналізацію будівельного сміття (піску, вапна і т.д.), це призводить до засмічення камер септика і втрати його працездатності;
 • скидання в каналізаційну систему полімерних плівок і інших біологічно не розкладаються з'єднань (в цю категорію входять презервативи, гігієнічні пакети, фільтри від сигарет, плівки від пачок сигарет і т.д.);
 • скидання в каналізацію води від регенерації систем очищення питної води із застосуванням марганцевокислого калію або інших зовнішніх окислювачів, т. к. це призведе до загибелі анаеробної маси всередині септика і тимчасової втрати повноцінної працездатності очисної споруди. Злив слід проводити в обхід очисної системи по окремій гілці каналізації;
 • скидання в автономну каналізацію промивних вод фільтрів басейну;
 • скидання в каналізацію великої кількості стоків після відбілювання білизни містять хлор препаратами ( «Персоль», «Білизна» і ін.)
 • скидання в септик сміття від лісових грибів та ягід;
 • застосування антисептичних насадок з дозаторами на унітаз;
 • скидання в септик ліків і лікарських препаратів;
 • слив в автономну каналізацію машинних олій, антифризів, кислот, лугів, спирту і т.д .;
 • скидання в каналізацію великої кількості шерсті домашніх тварин.

 

Септик вимагає періодичного обслуговування.

 

Раз на рік необхідна промивка незмінних фільтрів і матеріалу завантаження.

У кожній камері септика знаходиться свій фільтр з різною глибиною посадки і різної фракцією матеріалу завантаження. Фільтр має опорну трубу, фіксуючу його вертикально і вхідні муфту, яка орієнтує його горизонтально на виході з камери.

Для вилучення фільтра необхідно підтягнути його в сторону входу в септик і витягнути вертикально з камери. Миється і фільтр і завантаження під проточною водою зі шланга або за допомогою мийки високого тиску. Для цього необхідно розстелити плівку і висипати на неї завантаження. Завантаження і фільтр вважаються промитими коли з них повністю вилучена слизова плівка сірого кольору - продукти відходу біосередовищ і відмерлі мікроорганізми.

Крім біозагрузкі необхідно ретельно промити геоволокно фільтра другої камери, для чого фільтр ставиться вертикально і садовим шлангом здійснюється промивка через верхню частину. Геоволокно вважається промитим після виходу чистої води без суспензій і плівок. Після чого завантаження знову засипається в фільтр і він монтується на своє місце.

Раз в півтора-два роки необхідна інспекція мінерального осаду і твердих неперерабативаемих відходів в першій камері. Спільна робоча висота першої камери септика становить 1 210 мм. Мінеральний осад і неперерабативаемие відходи не повинні накопичуватися більше ніж в половині першої камери. Для ревізії в камеру опускається до дна будь-який відповідний шест. Під час вилучення на ньому можна спостерігати більш темну і в'язку масу, що починається від дна. Якщо висота осаду становить 600 мм і більше - необхідна його відкачування. Для відкачування витягується фільтр і повністю відкачується перша камера (3 740 літрів). До цієї процедури можна приурочити і чистку фільтрів із завантаженням. Друга камера не вимагає очищення довгий час, але допускається її одночасна відкачування з першою камерою - не більше половини (1 240 л : 2 = 620 л)

Раз в десять років потрібно разом з першою камерою відкачати і другу повністю від суспензій і мінерального осаду.

При накопиченні і ущільненні мулу, щоб не втрачати корисний об'єм камер, відкачування потрібно виробляти з розпушуванням із садового шлангу або за допомогою мийки високого тиску.

Терміни відкачування і очищення не є універсальними для будь-якої системи і варіюються в залежності від індивідуальних умов експлуатації.

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого