otlichie septiov nikos

Септик (біосептик) "Світязь Біо+" з системою Про

 

 

від 97 750 грн.

За високого рівня ґрунтових вод застосовують спеціальне обладнання для примусового відведення очищеної води – систему "ПРО".

Схема роботи системи:

  • Проводиться монтаж септика під необхідну кількість користувачів ("Світязь-2 БІО", або "Світязь-4 БІО" тощо)
  • Поруч із септиком встановлюється додаткова дренажний колодязь!

Таким чином, на завершальному етапі очищена вода надходить у спеціальну камеру для подальшого виведення за межі очисної споруди за допомогою дренажного насоса важільно-поплавкового типу в автоматичному режимі.

 

Купити

 

Отримати консультацію

 

 

Септик "Світязь Біо+" з системою Про, при высокому урівні ґрунтових вод

 

Комфорт можливий і на високих ґрунтових водах!

Наявність ґрунтових вод на ділянці – це погано, але не проблема!

Ваша ділянка сильно обводнена? Таку обставину в геології називають верхнім водоносним шаром, який залежить від структури та складу ґрунту. Зустрічається в геології і такий термін, як «поверхневі води», інакше їх називають «верховодка». Це вода, що наповнює ґрунт із дощами, від танення снігу тощо.

Як дізнатися про рівень вод на своїй ділянці?

Можна провести геологічне дослідження. Але, треба зауважити, ця послуга недешева. А головною проблемою є те, що аналіз показує УГВ лише на момент дослідження і може суттєво відрізнятись від дійсних показників. Тому замовляти «геологію» для підбору каналізації недоцільно і малоефективно, за винятком деяких випадків.

Найбільш ефективний спосіб - це Ваші власні спостереження, так би мовити, безпосередньо на землі. На що слід звернути увагу:

  • Як поводиться вода після рясного дощу або весняного сніготанення? Чи коштує вода у заглибленнях? Стікає по ухилу чи вбирається у ґрунт?
  • Можливо, Ви вже копали яму чи робили якісь поглиблення на своїй ділянці — наприклад, під овочевий льох чи підвал. Там зустрічалася ґрунтова вода? Які рослини чи дерева ростуть на ділянці? Це вологолюбні рослини або рослини, які віддають перевагу посушливому грунту?
  • Можливо, Ви вже пробурили свердловину. Відповідно, у Вас вже є інформація, які ґрунти за типом та ступенем обводнення на вашій ділянці.

Найчастіше, такої інформації буває достатньо для правильного підбору очисної споруди.

Яка каналізація підходить за високого ВГВ?

При високому рівні ґрунтових вод доведеться відмовитися від застосування енергонезалежного септика. Тому хотілося б Вам цього чи ні, але нам доведеться вдатися до використання електрики. Наявність високого рівня ґрунтових вод на ділянці говорить про неможливість роботи септика у самопливному режимі.

Давайте розберемося, наскільки це критично.

Які проблеми виникнуть, якщо використовувати енергонезалежний септик на обводненій ділянці:

  • Грунтова вода через зовнішній вилив потрапить у тіло септика. Освітлена вода в септику не встигне пройти очищення до нормативу і перемішається із ґрунтовою водою, поширюючи неприємний запах у межах ділянки.
  • Під час зливи або при сильному сніготаненні поверхнева вода знову ж таки «топитиме» септик через вилив і перешкоджатиме відведенню стоків з будинку.

Для вирішення цього питання - а саме, при високому рівні грунтових вод - застосовують спеціальне обладнання, яке позбавлене всіх описаних вище недоліків. До такого обладнання відносяться станції глибокого чи біологічного очищення серії "Світязь" із примусовим відведенням очищеної води - система "ПРО".

Як це працює?

Стічні води з будівлі/будівлі надходять до септика або станції і проходять багатоступінчастий цикл очищення. На завершальному етапі очищена вода надходить у спеціальну камеру для подальшого виведення за межі очисної споруди за допомогою дренажного насоса важільно-поплавкового типу в автоматичному режимі. Таким чином:

• Очищені стоки відводяться в поглинаючі воду ґрунти (родючий шар, дренажний шурф, дренажний колодязь, зливову каналізацію або одразу безпосередньо, у болотисті торфовища).
• Це дозволяє відводити воду з септика навіть по рельєфу ділянки тощо.

Важливо знати, що для того, щоб система водоочищення працювала безперебійно, вибір системи каналізації необхідно виконати з урахуванням гідрогеологічних умов на конкретній ділянці, а також врахувати особливості рельєфу.
Якщо Ви все-таки не впевнені у правильності свого вибору, то не варто експериментувати. Найкраще звернутися до професіоналів, які мають досвід роботи в даній галузі.

А якщо відключать електрику, система працюватиме?

Незважаючи на перевагу, примусовий спосіб водовідведення має дуже серйозний недолік. Насос працює від електрики, і без нього відведення очищеної води зі станції буде просто неможливим. Користування каналізацією у період має бути обмеженим. Що це означає? Вам не слід приймати ванну та душ у цей час. Але не турбуйтеся, до повної заборони використання каналізації у період відключення електроенергії не дійде.

Ми подбали про це!
На станціях та септиках з маркуванням «ПРО» ми штучно занижуємо рівень води в останній камері, створюючи запас корисного об'єму для безперебійної роботи каналізації. Пояснюючи простою мовою, ми тримаємо станцію або септик порожнім на 1/5 всього обсягу. Так, при відключенні електрики Ви можете продовжувати користуватися каналізацією, але в обмеженому режимі, а станція або септик при цьому не переповниться і не захлинеться. А список обмежень щодо водоспоживання в цьому випадку безпосередньо залежатиме від продуктивності та обсягу пристрою — а саме від обраної моделі очисної споруди.

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого