otlichie septiov nikos

Станції очищення GRAF XXL

 

Graf XXL

 

Станції Picobell для очищення великих об'ємів стічних вод

Для великої кількості стоків, при умові постійного проживання від 20 до 200 осіб, використовуються набори з лінійки ємностей, що випускаються виробником, де роль першої, другої і третьої камери виконують кілька ємностей з'єднаних разом.
Чим більша кількість стічних вод потрапляє у систему, тим більшою повинна бути ємність системи, щоб не погіршувалась якість очищення. Створюючи секції з декількох ємностей, що працюють в єдиній системі, ми можемо зібрати станцію очищення стічних вод продуктивністю до 40 м3/добу. Станція складається з набору ємностей, частина з яких виконує роль первинної очисної станції, частина - блок інтенсивного очищення з використанням аерації та матеріалу - носія і однієї або декількох ємностей для освітлення очищеної води.
Великі станції застосовуються для очищення стічних вод від житлових будинків, гуртожитків, підприємств громадського харчування та інших об'єктів, де в стічних водах присутні забруднювачі, що біологічно розкладаються відповідно до норм для побутових каналізаційних стоків.
Можливість компонувати станцію окремими ємностями дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного об'єкту, при необхідності це дозволяє передбачити поетапне введення або подальше розширення системи при збільшенні кількості стоків. Для великого обсягу стоків можлива установка декількох станцій очищення працюють паралельно, що дозволяє виконувати ремонт або обслуговування однієї зі станцій без зупинки всього комплексу.

 

Схема системи Picobell для 20 мешканців.

picobell xxl 1

 

Схема системи Picobell для 200 мешканців.

picobell xxl 2

 

Станції Klaro Easy для очищення великих об'ємів стічних вод

Системи Klaro Easy, також як, і системи Picobell можуть комплектуватися для прийому більшої кількості стічних вод шляхом збільшення кількості ємностей.
Кількість ємностей і конфігурація системи підбираються індивідуально, нижче представлені кілька типових схем:

 

Система очищення Klaro Easy для 50 мешканців.

Klaro_Easy_xxl_1

 

Система очищення Klaro Easy для 160 мешканців.

Klaro_Easy_xxl_2

 

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого