otlichie septiov nikos

Дренажний тунель "НІКОС-300"

 

Дренажний тонель НІКОС-300Вартість дренажного тунеля - 2300 грн.
Заглушка до дренажного тунеля - 650 грн.

Дренажні тунелі "НІКОС" були спочатку розроблені спеціально для заміського будівництва та пристрої підземного дренажного поля і служать для відводу очищеної стічної води, а також зливових вод.

До дренажній системі "Нікос-300" необхідні 2 торцеві боковини, вартість кожної 350 грн.

Дренажні тунелі "Нікос-300" – відмінна заміна бетонним криниць. Легкий монтаж, не потрібен автокран або авто-маніпулятор. Не займає місце на ділянці так-як вся дренажна система знаходиться під землею, а зверху Ви можете посіяти газон, зробити дитячий майданчик або парковку для автомобілів.

Унікальна і міцна конструкція тунелю, дає можливість прийняти моментально до 300 л води, а його мала вага (80 кг) робить його незамінним при вирішенні проблем відведення зливових і очищених стічних вод. Тунелі легко з'єднуються між собою, їх можна укладати в один або кілька рядів. На початку і в кінці ряду встановлюються спеціальні заглушки для під'єднання труб DN 100.

Для можливості заїзду легковим автотранспортом мінімальний шар засипки грунту повинен бути не менше 500 мм. Якщо зона над дренажем - пішохідна, шар грунту може бути хв. 250 мм. Дренажний тунель "Нікос-300" призначений для використання в заміському будівництві. Складається з одного або декількох тунельних моделей і двох кінцевих заглушок. Дренажний тунель "Нікос-300" прекрасно зарекомендував себе в роботі з септиками будь-яких виробників в якості ефективного дренажного поля.

Технічні характеристики тунеля "НІКОС":

Об'єм - 300 л ;
Разміри - мм 1000 х 800 х 500 ;
З'єднання - DN 100/125/150 ;
Вага- 80 кг ;
Матеріал - гідробетон W10.

 nikos tonnel 2

nikos tonnel 1 

Один інфільтраційний тонель "Нікос-300" замінює 800 кг. щебеню або 36 м. дренажної труби.
Завдяки цьому значно скорочуються земляні роботи і витратний матеріал на облаштування поля фільтрації. При вазі всього 80 кг тонель "Нікос-300" витримує вагове навантаження до 3 тонн, що дозволяє встановлювати їх під місцями паркування, доріжками і ін.
При стикуванні двох тунелей "Нікос-300" по вертикалі утворюється тонель никос 600 відповідно збільшується корисний об'єм в 2 рази. Тунелі можуть з'єднуватися між собою в одну або кілька ліній максимальний обсяг фільтраційного поля не обмежений. Важливим показником є те що для установки не потрібно підйомне устаткування.
Інфільтраційний тунель "Нікос-300" через торцеві заглушки мають зручне приєднання труб DN 100. Можна ефективно використовувати в системах поверхневого або глибинного дренажу на ділянках з високим рівнем грунтових вод.

 

Переваги дренажних тунелів "НІКОС-300"

 

Дренажні тунелі никос, що складаються з одного або декількох модулів тунелів з кінцевими заглушками, є одним з кращих на сьогоднішній день варіантів пристрою дренажної системи на заміській ділянці:

  • ефективність відведення надлишків вологи;
  • зручність транспортування і монтажу на об'єкті;
  • оптимально поєднуються з будь-яким септиком;
  • більш просте і економічне проведення земляних робіт;
  • стійкість до високої ваговій навантаженні;
  • можливість створення збільшеного модуля шляхом з'єднання стандартних тунелів;
  •  загальний розмір дренажної системи може бути необмеженим за розміром;
  • невелика вага тунелей дозволяє виконувати монтаж без спецтехніки;
  • оперативність проведення роботи на будь-якому об'єкті;
  •  різноманіття варіантів для створення оптимальної дренажної системи в залежності від конкретних умов.

Залежно від критеріїв і умов конкретної ділянки вибирається технологія осушення: поверхневий, глибинний або закритий дренаж. Система поверхневого дренажу передбачає створення лінійних і точкових видатків, утворених модульними каналами для збору надлишків вологи, - такий дренаж забезпечує ефективне видалення поверхневих вод з великої площі ділянки. Система глибинного дренажу складається з підземних каналів, призначених для зниження рівня ґрунтових вод і їх відведення за територію дреніруємой ділянки - прикладом такої системи якраз є дренажні тунелі "Нікос-300". Система закритого дренажу буде оптимальним рішенням в умовах заболоченої місцевості, а також розташованих на низинних ділянках надмірно зволожених грунтах.

drenazhniy tonel 3d white 1 min 

drenazhniy tonel 3d 3 min 

drenazhniy tonel 3d 1 min 

Як показує практика і свідчать експерти, на більшості територій України без пристрою ефективного і часто комплексного дренажу не обійтися - надійне і швидке відведення вод здатний забезпечити тільки сукупний поверхневий і глибинний дренаж.

 

Самостійне встановлення системи дренажу

Система дренажу і автономна каналізація можуть бути влаштовані самостійно - сучасні технології і представлені на ринку відповідні матеріали дозволяють створювати ефективний дренаж своїми руками. Зокрема, відмінним рішенням можуть стати універсальні дренажні тунелі "Нікос-300", з установкою яких впораються навіть неспеціалісти. Просте транспортування і зручна установка інфільтраційних тунелів "Нікос-300" дозволить в стислі терміни створити якісну систему садового дренажу, до того ж з таким дренажем відмінно поєднуються будь-які септики для безпечного відведення стічних вод на відведений для скидання дренажних вод поле.

При самостійному пристрій дренажної системи необхідно уважно підійти до розрахунку обсягу відводиться вологи і проектування системи водовідводів. дренажні тунелів "Нікос-300" при необхідності можуть побут зістиковано для створення більш протяжної інфільтраційної системи, а висока міцність армованого гідробетона тунелів дозволяє використовувати їх при закладці під парковку, садову майданчик, палісадник і т.д.

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого