otlichie septiov nikos

Дренажний блок STORMBOX (PipeLife)

 

Дренажний блок STORMBOXЦіна дренажного блока Eco Bloc Flex - 85 EUR

STORMBOX – це міцні поліпропіленові блоки сітчатого типу, в конструкцію яких закладено кілька типів ребер жорсткості. У процесі установки, блоки можна монтувати  як кірпічну кладку: з «перев’язкою», або методом «один на другий».

Для того, щоб організувати каналізацію з високими грунтовими водами, не треба використовувати спеціалізовану техніку – система збирається вручну в модулі потрібного об’єму, які призначені для збору вод. Єдина умова при зворотньому засипані дренажного модуля грунтом – їх потрібно захистити від потрапляння останнього в середину дренажу. При заводському виконанні, заводський блок має велику кількість отворів (більше  60% всієї поверхні). Тому, для захисту від потрапляння грунту, їх необхідно завернути захистним матеріалом, незалежно від призначення системи:

 • Геотекстилем у випадку, якщо блоки потрібно використовувати як дренаж;
 • Геомембраною (ПВХ/ПП плівка збільшеної товщини котра паяється в стик) – за необхідності накопичення рідини з наступним використанням для різних потреб.

Серед технічних особливостей STORMBOX відмітимо також, що багатопрофільні спеціалісти рекомендують придбати дренажний блок данного виду ще з однієї причини: кожен блок вміщає в себе 206 л води (що дорівнює корисному обєму 95,5%). Це значно спрощує додаткові роботи, пов’язані з дренажними установками. З іншої сторони, великий об’єм отворів у блоках забезпечує їх легкість та високу «виробничість» (завдяки таким отворам вода поглинається у грунт набагато швидше). Окрім того, максимальну стійкість виробам (особливо при вертикальному навантаженні) додають 40 вертикальних «ребер» жорсткості, котрі знаходяться всередині кожного дренажного блока.

Не дивно, що доступні ціни на дренажні блоки та їх особливі характеристики приваблюють увагу не тільки приватних будівельників, але і керівників муніципальних закладів, коли йдеться про «дренаж» у районі транспортних розв’язок чи в середині крупного мегаполісу. Саме на таких об’єктах дуже часто є високі грунтові води та регулярне затоплення ділянок. Каналізація/дренаж у таких випадках потребує детальної розробки. Саме у подібних випадках, дренажні блоки можуть вирішити ці та масу інших складних задач.

Монтаж дренажних блоків StormboxДренажні блоки STORMBOX встановлюються швидко, за простою та зрозумілою ситемою. Використровуючи продукцію цієї марки немає необхідності застосовувати складне земляне обладнання чи земляну техніку, навіть при наявності високих грунтових вод.

Використання блоків допутимо як в умовах транспотрної завантаженості, так і у «зеленій зоні», що, ще раз підкрелює їх універсальність.

Не зважаючи на доступні ціни на дренажні блоки STORMBOX, їх міцність та надійність безспірні – продукція може прослужити більше 50 років при інтенсивній експлуатації.

Міцність та надійність безперечні – продукція може прослужити 50 рків при інтенсивній експлуатації.

Особлива та не менш важлива особливість це – доступні ціни на дренажні блоки STORMBOX.

Іншими словами в умовах високих грунтових вод дренажна система з блоків STORMBOX – це можливість за допомогою одного матеріалу виконати декілька таких важливих задач як:

 • Збір (складування) накопиченої води;
 • Інфільтрація води у землю у якості дренажу в найкоротші сроки.

Застосовувати STORMBOX однаково ефективно як у приватних умовах, так і у зоні автостоянок, гіпермаркетів і т.п., незалежно від висоти грунтових вод.

 

Принцип роботи дренажних блоків STORMBOX

 • Рідина потрапляє в устаткування (септик/станція біологічної очистки);
 • Далі вода потрапляє у проміжний колодязь. Система може працювати і без нього, але з метою продовження безперебійного процесу роботи дренажу та захисту системи від потрапляння крупних механічних частинок та предметів, які не можуть перероблятися в устаткуванні з очистки води, краще встановити такий колодязь;
 • Очищенний відтік потрапляє у дренажну систему;
 • Дренажна система виконана з блоків повністю/частково заповнюється водою та зпустошується протягою доби.

 

Характеристики блоків STORMBOX

 • Характеристики stormboxМатеріал – поліпропілен;
 • Колір – зелений; Розміри – 1200*600*300 мм;
 • Маса – 8,8 кг;  Об’єм – 206л;
 • Коефіціент корисного обєму – 95,5 %;
 • Діаметри труб, що поєднуються з боковими стінками блоків* 110-160 мм;
 • Діаметри труб, що поєднуються з верхньою стінкою блоків 110-200 мм;
 • Стійкість до короткочасних вертикальних навантажень 579;
 • Стійкість до короткочасних бокових навантажень 134;
 • Стійкість до довгочасних вертикальних навантажень 200;
 • Стійкість до довгочасних бокових навантажень 85;

*можливе підключення труби зовнішнім діаметром до 500 мм при використанні спеціального адаптера.

 
 
 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого