Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціна за септик
Image
Будівництво бомбосховищ та бункерів
Демонтажні роботи
Системи опалення приватного будинку
Image
Погріб
Насосне обладнання Pedrollo
Ремонт насосів
Якісні бетонні септики від

otlichie septiov nikos

Установка автономної каналізації на дачі

Установка автономної каналізації на дачі

Установка автономної каналізації на дачі: як зменшити у 1,5 рази витрати на монтаж?

 

 1. канализация для дачиПоділ вод на сірі та чорні
  На що варто звернути увагу, коли здійснюється монтаж автономної каналізації? Доведено практикою, що поділ стоку на сірий та чорний дає можливість значно заощадити кошти та підвищити ступінь очищення. Ви не замислювалися, чому за кордоном ящики для сміття розділені на секції для пластику, паперу, скла, харчових відходів? Це зроблено саме для підвищення ефективності подальшої переробки та здешевлення процесу. До недавнього часу всі стоки просто зливалися в один аеротенк. У системі змішувалися органічні відходи (унітаз та раковина на кухні) та лужні розчини (душ, ванна, пральна машина, посудомийна машина). Результатом була суміш органіки та лугу, а це дуже складна суміш для звичайних аераційних систем. Проблема полягає в тому, що луг вбиває бактерії, які, за ідеєю, повинні поїдати і розкладати органічні відходи. А саме виникало протистояння двох систем. Аеротенк намагається виростити бактерії в розчині, призначення якого по суті ці бактерії вбивати. Приблизно те саме, що поставити обігрівач у холодильник і подивитися хто кого. Аеротенки робили великими саме для того, щоб розбавити агресивне лужне середовище. Фахівці нашої компанії підійшли інакше до цього питання. Рішення поділу стічних вод на чорні та сірі дозволяє окремо очищати органіку та окремо хімію. DSC00337 0Суть методу полягає в тому, що маленький аеротенк ставиться на унітаз та раковину і чудово справляється з очищенням органічних нечистот. У цей же час вода з душу, ванни, пральної та посудомийної машинки (яка до речі і так на 98% чиста і вже одна ця обставина говорить про те, що в аеротенк її зливати безглуздо) очищається через механічний фільтр. В результаті ми отримуємо компактну, ефективну, вкрай надійну систему, яку легко перевозити і монтувати (перевозиться легковим автомобілем, монтаж автономної каналізації здійснюється в середньому за дві години без застосування спецтехніки).
 2. Вибір оптимального за продуктивністю варіанта системи
  Ціна автономної каналізації залежить від її продуктивності. Кожна станція має цифровий індекс, за яким легко визначити цей показник. Наприклад, станція "Нікос-Аеро" розрахована на постійне проживання п'яти осіб.
 3. Складання кошторису монтажних робіт на ділянці, а не по телефону
  Багато хто просить скласти кошторис по телефону. І тут всі компанії змушені закладати у вартість робіт непередбачені ризики, про які може замовчати клієнт. А саме: якщо Ви замовляєте кошторис по телефону, то Вам кажуть, швидше за все, орієнтовну вартість, яка, як правило, завищена на 30-50%. Виїзд спеціаліста на ділянку дозволяє не тільки заощадити гроші, але й підібрати оптимальне рішення для Вашої ситуації. Кожна дачна ділянка індивідуальна розташуванням, характером ґрунтів, довжиною трас, ґрунтовими водами, та й багатьом іншим. Тим більше, якщо зважити на той факт, що фахівці "НІКОС" виїжджають на замір БЕЗКОШТОВНО.
 4. Купівля каналізації для дачі у період знижок
  Автономні каналізації можна встановлювати цілий рік. Потрібно враховувати той факт, що взимку компанії-виробники починають знижки на продукцію. Ви можете придбати станцію дешевше, ніж влітку. Є й зворотний бік медалі. Взимку суттєво дорожчає монтаж автономної каналізації. Найоптимальнішим рішенням придбати станцію в зимовий період, а змонтувати її в літній.
 5. Обслуговування системи за фактом
  Багато компаній пропонують звані договори обслуговування системи. Коштують вони близько 10000-14000 грн. на рік і включають кілька виїздів спеціаліста протягом року і обслуговування Вашої каналізації. Накопичення активного мулу процес є суто індивідуальним і залежить від багатьох факторів. Практика показує, що «обслуговування за фактом» дозволяє заощадити суттєві кошти, т.к. Чищення станції відбувається саме тоді, коли це потрібно, а не коли заплановано за графіком.

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого