Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціна за септик
Image
Будівництво бомбосховищ та бункерів
Демонтажні роботи
Системи опалення приватного будинку
Image
Погріб
Насосне обладнання Pedrollo
Ремонт насосів
Якісні бетонні септики від

otlichie septiov nikos

Как установить канализацию в частном доме

Як встановити каналізацію в приватному будинку

Як встановити каналізацію в приватному будинку?

Якщо у вас є навички та досвід, ви можете встановити каналізацію на своїй ділянці самостійно. Це не займе багато часу, натомість заощадить гроші.

Етапи монтажу каналізації у приватному будинку:

 • Розмітка ділянки та трас
  Народне прислів'я каже «Сім разів відміряй один раз відріж». Монтаж каналізації у приватному будинку починається саме з розмітки ділянки. Складається докладний план ділянки, де намічається як місце, де стоятиме очисне споруду, а й місця проходження трас і точку скидання.
 • Земляні роботи
  Викопується котлован та майбутні траси. Більшість побутових станцій котлован копається вручну. У разі встановлення більших очисних споруд може використовуватись спеціальна техніка.
  Траси викопуються з дотриманням нахилу 2 см на 1 метр траси. Даний ухил дотримується суворо і кілька разів перевіряється ще раз
  монтаж автономної каналізації
 • Подушка
  На дні котловану та трас робиться піщана подушка. Надалі вона допоможе компенсувати неминучі рухи ґрунтів спочатку після встановлення станції.
 • Підготовка каналізації до монтажу
  У станції каналізації вирізаються спеціальні отвори у приймальній камері та камері відкачування чистої води. Спеціальним феном і припоєм у дані отвори вварюються труба, що підводить і відводить. Ця операція робиться на ділянці для того, щоб у будівельників та замовника була свобода дій. Місце врізу труби, що підводить і відводить, визначається вже на ділянці.
  монтаж автономної каналізації
 • Установка автономної каналізації в котлован
  Монтаж каналізації в приватному будинку здійснюється в котлован та вирівнюється по горизонталі щодо поверхні землі. Траси також укладаються і підводяться до станції.
 • Обсипання
  Навколо автономної каналізації проводиться піщане обсипання. Одночасно з цією операцією станцію поступово наповнюють водою, для вирівнювання внутрішнього тиску та тиску ґрунту. Під час обсипання ґрунт так само проливається водою для щільнішої установки та усунення повітряних кишень.
  встановлення автономної каналізації
 • Підведення електрики
  У станцію підводиться електрокабель, який зазвичай прокладається в герметичній гофрі по ходу руху трас. Після підведення електрики проводиться запуск аераційної системи станції. Ще раз на місці перевіряється робота всіх циклів.
 • Засипка трас
  Ухил трас ще раз перевіряється після чого траси засипаються
 • Формування рельєфу
  Формується рельєф у місці монтажу автономної каналізації .

Всі станції модельного ряду "Нікос" призначені для самостійного монтажу та не вимагають виклику важкої техніки на ділянку. Монтаж каналізації у приватному будинку займає 3-5 годин.

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki

 


 

Подивитися що буває коли автономну каналізацію септик встановлюють не компетентні фахівці не дорого