Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціна за септик
Image
Будівництво бомбосховищ та бункерів
Демонтажні роботи
Системи опалення приватного будинку
Image
Погріб
Насосне обладнання Pedrollo
Ремонт насосів
Якісні бетонні септики від

otlichie septiov nikos

септик з бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод київ район київська область облаштування під ключ нікос буд

Септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод

Септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод

Септик використовує бактерії та ферменти для розрідження септичних відходів. Тому будь-який продукт, який може заважати добробуту цих мікроорганізмів, шкідливий для септичної системи. Деякі продукти можуть не пошкодити мікроорганізми, але можуть негативно вплинути на септики, оскільки вони не можуть бути перетравлені бактеріями.

Септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод у Київській області та Києві

Монтаж септика з бетонних кілець за 7-12 годин у будь-яку пору року. Від заявки до встановлення 2-3 дні. Оплата роботи після монтажу! Під ключ ціна від 31220 гривень!

Ласкаво просимо до "Нікос-Буд". Який краще вибрати септик з бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод або який септик краще бетонний або пластиковий? Який септик і не помилитися на виборі?

Наша компанія спеціалізується на виготовленні та монтажі бетонних та пластикових септиків, установці вигрібних ям, автономних каналізацій, а також ремонті та обслуговуванні всіх типів вигрібних ям, біосептиків та систем автономної каналізації.

Компанія Нікос Буд працює по всій Україні, щоб надавати клієнтам послуги найвищої якості відповідно до всіх правил, викладених у Законі про охорону здоров'я та техніки безпеки у Києві та області.

З досвідом понад 15 років і добре знаючи особливості ґрунту по всій Київській області.

Ми говоримо сміливо, що компанія "Нікос-Буд" - Експерт! І бувши виробниками, як свою продукцію, роботи ми не сумніваємося!

Компанія на ринку послуг з автономної каналізації, септика при високому рівні ґрунтових вод, консультацій, монтажу, виготовлення, облаштування, продажу, більш як 25 років.

Наші експерти раді допомогти вам підібрати септик, призначте зустріч чи зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52.

Зміст:

- переваги
- чому варто працювати з нами
- септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод
- як часто потрібно чистити септик
- що погано для септика
- разом розрахуємо всі витрати на септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод у Вашому районі

Нікос Буд має все обладнання для монтажу, обслуговування та ремонту септиків при високому рівні ґрунтових вод будь-якого розміру, підвищення функціональності дренажних блоків та уникнути пошкоджень, та має досвід та знання для виконання цього виду робіт відповідно до стандартів та правил, контролю речовин, небезпечних для здоров'я.

Переваги

 1. септик з бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод київ район київська областьСистеми каналізації будь-якого рівня складності;
 2. сучасні високоякісні септики, дренажні тунелі, дренажні блоки та що комплектує;
 3. високий рівень очищення стічних вод;
 4. довговічна та ефективна очисна система;
 5. система каналізації, що відповідає міжнародним стандартам;
 6. офіційна гарантія;
 7. можливість замовлення додаткової послуги післягарантійного обслуговування.

Чому варто працювати із нами?

 • За 25 років роботи ви не знайдете жодного негативного відгуку про нас в інтернеті;
 • Єдина фірма в Україні, яка має ліцензію на монтаж біосептиків;
 • Наші кваліфіковані майстри стажуються на заводах Otto Graf (Німеччина);
 • Ми даємо реальні гарантії, а не на словах – усі замовники та їхні діти за 25 років співпраці переконалися;
 • Ми самі виробляємо бетонні септики за німецькою технологією, тому у нас купують та перепродують вам;
 • Відгуки та рекомендації.

Компанія "Нікос-Буд" є українським виробником високоякісних систем автономної каналізації та септиків із гідротехнічного бетону, а також з поліпропілену. Працюємо на ринку України вже більш як 10 років, тому ви отримаєте дійсно якісний продукт за кращу ціну.

Зателефонуйте до нашого експерта або замовте зворотний дзвінок: +38 (067) 319-02-52.

Септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод

септик з бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод київЗахистіть систему від зовнішніх пошкоджень. Переміщення важкої техніки та автомобілів через септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод може призвести до пошкодження конструкції резервуара. Крім того, ґрунт, що оточує труби септичної системи, також буде ущільнений під впливом тиску, що зробить його менш абсорбуючим. Коріння також може проникнути в труби та септик, що призведе до серйозного пошкодження системи. Уникайте садити дерева та чагарники біля септика, щоб цього не сталося.

Регулярне обслуговування

Регулярне обслуговування – це крок, про який часто забувають, але він відіграє життєво важливу роль у забезпеченні здорової септичної системи. Крім обов'язкового відкачування системи кожні два роки, як це передбачено законом, вам слід розробити щомісячний регламент технічного обслуговування. Іноді завжди шукайте ознаки невдачі, щоб припинити будь-яку проблему в зародку.

Бактерії в септичній системі є найважливішим компонентом системи, і відмінний спосіб забезпечити їх процвітання – щомісяця використовувати біологічні добавки, щоб система залишалася здоровою.

Як часто потрібно чистити септик?

Загалом кажучи, вам необхідно очищати септик кожні кілька років залежно від законодавства провінції. Попри це, те, як часто ви випорожнюєте резервуар, залежатиме від того, скільки води ви використовуєте. Взагалі кажучи, домогосподарствам, які виробляють багато стічних вод, потрібно буде перекачувати свої резервуари частіше, ніж тим, у кого менше стічних вод.

Очевидно, що навіть домогосподарства, у яких не надто багато стічних вод, однаково мають дотримуватися мінімального графіка відкачування, передбаченого у провінційному законодавстві. Те, як ви доглядаєте систему, також вплине на те, як часто вам потрібно очищати септик з бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод. Якщо ви продовжите використовувати продукти, що не піддаються біологічному розкладанню, мул буде накопичуватися швидше, і, отже, ваш резервуар потребуватиме більш частого перекачування.

Скільки мулу має бути в септику?

Осад – це тверді відходи, що осідають на дні септика. Ці тверді частинки зазвичай осідають на дні резервуару, оскільки вони не можуть бути розчинені в септичному резервуарі та тому видаляються шляхом відкачування. Як показує практика, відстій слід відкачувати із септика, коли він сягає 30 сантиметрів від дна резервуара.

Що погано для септика

септик з бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод київ район київська область облаштування під ключ нікос будСептик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод використовує бактерії та ферменти для розрідження септичних відходів. Тому будь-який продукт, який може заважати їх мікроорганізмів, шкідливий для септичної системи. Деякі продукти можуть не пошкодити мікроорганізми, але можуть негативно вплинути на септики, оскільки вони не можуть бути перетравлені бактеріями. Таких продуктів слід уникати власникам септичних систем. Нижче наведено деякі з основних класифікацій продуктів, шкідливих для септика.

Токсичні хімічні речовини/відходи – будь-які токсичні продукти не можна змивати або змивати у каналізацію. Приклади таких продуктів включають фарби, розчинники, продукти, що містять різні кислоти та т.д. Токсичні відходи вбивають корисні бактерії, які можуть призвести до відмови вашої септичної системи.

Жири, олії та мастила (FOG) - FOG не руйнуватиметься бактеріями в септику. Натомість він з'єднуватиметься з що миє засобами, утворюючи з'єднання, яке зрештою заблокує ґрунт в області дренажного поля.

Все, що не є біо розкладається - такі речі, як зубна нитка, волосся, презервативи, наповнювач для котячого туалету і т. д., ніколи не слід змивати в унітазі, тому що вони не розкладаються мікроорганізмами.

Фармацевтичні препарати – антибіотики спеціально створені для боротьби з бактеріями, тому їх промивання становить небезпеку для корисних бактерій у септику. Уникайте змивання будь-яких фармацевтичних препаратів.

Наші фахівці допоможуть у виборі септик із бетонних кілець або системи автономної каналізації - зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52 та призначте зустріч.

септик з бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод київ район київська область облаштування

Потрібна допомога у виборі обладнання та типу септика? Безплатно проконсультуємо з усіх питань та разом розрахуємо всі витрати на септик з бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод у Вашому районі:

Септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Абрамівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Білогородка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Бобрик
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Бобриця
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Богданівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Боярка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Бузова
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Буча
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Вища Дубечня
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Воропаїв
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Вороньків
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Вишневе
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Вишеньки
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Витачів
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Віта-Поштова
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Верем'я
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Великі Дмитровичі
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Велика Димерка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Велика Олександрівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Вахівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Гаврилівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Гатне
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Германівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Глібівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Глибоке
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Гнідин
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Гоголів
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Головурів
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Гора
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Горбовичі
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Гореничі
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Горенка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Григорівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Гурівщина
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Димер
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Дударків
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Долина
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Дмитрівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Деремезна
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Дерев'яна
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Демидов
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Жуківці
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Жукин
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Жорнівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Жердова
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Зазим'я
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Заворичі
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Забуччя
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Забір'я
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Іванків
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Калинівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Калита
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Капітанівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Катюжанка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Кірове
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Княжичі
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Козаровичі
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Козин
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Копачів
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Красилівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Красна Слобідка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Красне Перше
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Кременище
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Круглик
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Крюківщина
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Кулажинці
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Лютіж
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Любимівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Любарці
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Личанка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Лука
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Литвинівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Літочки
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Літки
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Лісове
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Лісники
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Мала Вільшанка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Малютанка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Мартусівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Мила
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Мирне
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Мироцьке
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Михайлівка-Рубежівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Мокрець
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Мощун
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Мрія
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Музичі
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Нові Петрівці
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Новосілки
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Нове
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Нижча Дубечня
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Нещерів
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Неграші
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Перегонівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Перше Травня
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Петропавлівська Борщагівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Петрушки
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Пірнове
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Плоске
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Погреби
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Підгірці
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Проців
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Пухівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Русанов
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Рудня-Димерська
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Рожни
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Рожівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Рогозів
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Ревне
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Святопетрівське
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Семенівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Семиполки
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Сеньківка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Синяк
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Софіївська Борщагівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Сошників
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Старе
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Старі Безрадичі
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Старі Петрівці
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Стоянка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Сухолуччя
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Щасливе
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Трипілля
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Требухів
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Тарасівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Українка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Халеп'я
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Хмільна
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Ходосівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Хотів
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Хотянівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Чайки
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Чабани
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Щербанівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Шпитьки
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Шевченкове
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Юрівка
септик із бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод Ясногородка та інші ...

Для уточнення, зв'яжіться з експертом з септика:
1) зателефонуйте за номером: - +38(067) 319-02-52; +38 (044) 379-29-72.
2) замовте зворотний дзвінок, і наш оператор зв'яжеться найближчим часом.

септик з бетонних кілець при високому рівні ґрунтових вод київ район київська область облаштування під ключ

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki