Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціна за септик
Image
Будівництво бомбосховищ та бункерів
Демонтажні роботи
Системи опалення приватного будинку
Image
Погріб
Насосне обладнання Pedrollo
Ремонт насосів
Якісні бетонні септики від

otlichie septiov nikos

монтаж каналізації у приватному будинку ціна київ район київська область облаштування під ключ нікос буд

Монтаж каналізації у приватному будинку ціна

Монтаж каналізації у приватному будинку ціна

Фіксовані системи використовують стаціонарне середовище, але змінює потік стічних вод, щоб дозволити плівці чергуватись між впливом повітря і зануренням у стічні води. Загальним знаменником для обох типів є те, що біомаса повинна піддаватися впливу як повітря, так і стічних вод, щоб відбувалося аеробне зброджування.

ТОВ "Нікос-Буд" виробляє свою продукцію на власному виробництві в Україні, тому ми можемо запропонувати найкращі ціни на комплекти автономних каналізаційних систем та монтаж каналізації у приватному будинку ціна від 9000 гривень по всій Україні.

Монтаж каналізації в приватному будинку ціна в Київській області та Києві

Ласкаво просимо до "Нікос-Буд". Який краще вибрати монтаж каналізації в приватному будинку ціна його або який септик краще бетонний або пластиковий? Який септик і не помилитися на виборі?

Наша компанія спеціалізується на виготовленні та монтажі автономних каналізацій, бетонних та пластикових септиків, установці вигрібних ям, а також ремонті та обслуговуванні всіх типів вигрібних ям, біосептиків та систем автономної каналізації.

Компанія Нікос Буд працює по всій Україні, щоб надавати клієнтам послуги найвищої якості відповідно до всіх правил, викладених у Законі про охорону здоров'я та техніки безпеки у Києві та області.

З досвідом понад 15 років і добре знаючи особливості ґрунту по всій Київській області.

Ми говоримо сміливо, що компанія "Нікос-Буд" - Експерт! І бувши виробниками, як свою продукцію, роботи ми не сумніваємося!

Компанія на ринку послуг з автономної каналізації, септикам, консультаціям, монтажу, виготовленню, облаштуванню, продажу, понад 25 років.

Наші експерти раді допомогти вам підібрати септик, призначте зустріч чи зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52.

Зміст:

- переваги
- чому варто працювати з нами
- монтаж каналізації у приватному будинку ціна
- передові септичні системи
- фіксовані плівкові системи
- разом розрахуємо всі витрати на монтаж каналізації у приватному будинку ціна у Вашому районі

Нікос Буд має все обладнання для монтажу, обслуговування та ремонту септиків будь-якого розміру, підвищення функціональності дренажних блоків та уникнути пошкоджень, та має досвід та знання для виконання цього виду робіт відповідно до стандартів та правил, контролю речовин, небезпечних для здоров'я.

Переваги

 1. монтаж каналізації у приватному будинку ціна київ район київська областьСистеми каналізації будь-якого рівня складності;
 2. сучасні високоякісні септики, дренажні тунелі, дренажні блоки та що комплектує;
 3. високий рівень очищення стічних вод;
 4. довговічна та ефективна очисна система;
 5. система каналізації, що відповідає міжнародним стандартам;
 6. офіційна гарантія;
 7. можливість замовлення додаткової послуги післягарантійного обслуговування.

Чому варто працювати із нами?

 • За 25 років роботи ви не знайдете жодного негативного відгуку про нас в інтернеті;
 • Єдина фірма в Україні, яка має ліцензію на монтаж біосептиків;
 • Наші кваліфіковані майстри стажуються на заводах Otto Graf (Німеччина);
 • Ми даємо реальні гарантії, а не на словах – усі замовники та їхні діти за 25 років співпраці переконалися;
 • Ми самі виробляємо септики за німецькою технологією, тому у нас купують та перепродують вам;
 • Відгуки та рекомендації.

Компанія "Нікос-Буд" є українським виробником високоякісних систем автономної каналізації та септиків із гідротехнічного бетону, а також з поліпропілену. Працюємо на ринку України вже більш як 10 років, тому ви отримаєте дійсно якісний продукт за кращу ціну.

Зателефонуйте до нашого експерта або замовте зворотний дзвінок: +38 (067) 319-02-52.

Монтаж каналізації у приватному будинку ціна

монтаж каналізації у приватному будинку ціна київУ компанії Нікос Буд монтаж каналізації у приватному будинку ціна від 9000 гривень та виробляє свою продукцію на власному виробництві в Україні, тому ми можемо запропонувати найкращі ціни на комплекти автономних каналізаційних систем та по всій Україні.

Які варіанти сучасних септичних систем? Приймаючи рішення про покупку будь-якого гаджета, ви, швидше за все, зіткнетеся зі всілякими опціями, які допоможуть вам налаштувати пристрій для зручності. Те саме можна сказати й про септичні системи, за винятком того, що в деяких сценаріях ці надбудови є обов'язковими залежно від регіону.

Удосконалена система септика дозволяє доочищення стічних вод, і це може стати в пригоді, коли природа води або чутливостей навколишнього середовища вимагає більше лікування, ніж те, що традиційна система септика може забезпечити. Удосконалені септичні системи можуть допомогти суттєво знизити біологічну потребу в кисні (БПК), а також загальний вміст завислих речовин (TSS). Крім того, передові системи також видаляють патогени та деякі поживні речовини до того, як вода просочиться у ґрунт.

Передові септичні системи

Існують дві великі категорії передових септичних систем. Медіа-фільтри. Установка аеробної вдосконаленої обробки (ATU).

ATU, можливо, є найчастіше застосовуваною сучасною септичною системою, і в ній в основному використовується кисень для додаткового очищення стічних вод. Додаючи кисень, ATU руйнують органічні речовини та тим самим знижують навантаження на живильні речовини та кількість патогенів.

У той час як звичайні септичні системи анаеробні (тобто вони руйнують органічні відходи без кисню), ATU покладаються на кисень, щоб сприяти зростанню аеробних бактерій, і ці бактерії руйнують зважені тверді частинки в стічних водах. ATU розкладають органічні відходи більш ефективно, ніж звичайні септичні системи, і тому їх часто рекомендують в областях, де потрібне швидке розкладання твердих речовин органічних або більш точне видалення патогенів в стічних водах.

Вибір установки аеробної обробки

Вибираючи ATU, необхідно враховувати режим роботи. ATU має різні способи очищення стічних вод;

 • Системи зупиненого зростання

Підвісні системи вирощування зазвичай мають відсік, званий камерою аерації, де повітря поєднується зі стічними водами. Більшість компаній зазвичай проводять монтаж каналізації в приватному будинку і встановлюються під землею, і це означає, що повітря подається в камеру за допомогою компресора або повітродувки. У підвішених системах зростання немає середовища для прикріплення бактерій, тому що вони залежать від бактерій, зважених у стічних водах. Вони також мають другий відсік, який використовується для осадження твердих частинок. Ці два відсіки пов'язані між собою, що дозволяє бактеріям, що осіли у відстійній камері, повертатися в камеру для обробки.

Фіксовані плівкові системи

монтаж каналізації у приватному будинку ціна київ район київська область облаштування під ключ нікос будУ системі з фіксованою плівкою використовується пориста поверхня, яка забезпечує середовище, що підтримує плівку біомаси, яка допомагає перетравлювати органічні речовини у стічних водах.

Плівка може бути виготовлена ​​з тканини, пінополістиролу, гравію, пластику або будь-якого іншого придатного пористого матеріалу.

На ринку представлені всілякі конструкції систем та монтаж каналізації у приватному будинку з фіксованою плівкою, але вони можуть бути розділені на дві великі категорії. До першої категорії відносяться системи, в яких середовище переміщається щодо стічної води, що дозволяє чергувати занурення у воду та вплив повітря.

Другий тип використовує стаціонарне середовище, але змінює потік стічних вод, щоб дозволити плівці чергуватись між впливом повітря і зануренням у стічні води. Загальним знаменником для обох типів є те, що біомаса повинна піддаватися впливу як повітря, так і стічних вод, щоб відбувалося аеробне зброджування.

Наші спеціалісти допоможуть у виборі септика або системи автономної каналізації – зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52 та призначте зустріч.

монтаж каналізації у приватному будинку ціна київ район київська область облаштування=

Потрібна допомога у виборі обладнання та типу септика? Безплатно проконсультуємо з усіх питань та разом розрахуємо всі витрати на монтаж каналізації у приватному будинку ціна у Вашому районі:

Монтаж каналізації у приватному будинку ціна Абрамівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Білогородка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Бобрик
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Бобриця
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Богданівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Боярка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Бузова
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Буча
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Вища Дубечня
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Воропаїв
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Вороньків
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Вишневе
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Вишеньки
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Витачів
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Віта-Поштова
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Верем'я
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Великі Дмитровичі
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Велика Димерка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Велика Олександрівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Вахівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Гаврилівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Гатне
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Германівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Глібівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Глибоке
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Гнідин
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Гоголів
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Головурів
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Гора
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Горбовичі
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Гореничі
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Горенка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Григорівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Гурівщина
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Димер
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Дударків
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Долина
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Дмитрівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Деремезна
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Дерев'яна
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Демидов
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Жуківці
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Жукин
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Жорнівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Жердова
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Зазим'я
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Заворичі
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Забуччя
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Забір'я
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Іванків
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Калинівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Калита
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Капітанівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Катюжанка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Кірове
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Княжичі
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Козаровичі
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Козин
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Копачів
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Красилівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Красна Слобідка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Красне Перше
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Кременище
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Круглик
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Крюківщина
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Кулажинці
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Лютіж
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Любимівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Любарці
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Личанка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Лука
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Литвинівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Літочки
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Літки
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Лісове
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Лісники
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Мала Вільшанка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Малютанка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Мартусівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Мила
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Мирне
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Мироцьке
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Михайлівка-Рубежівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Мокрець
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Мощун
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Мрія
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Музичі
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Нові Петрівці
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Новосілки
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Нове
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Нижча Дубечня
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Нещерів
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Неграші
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Перегонівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Перше Травня
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Петропавлівська Борщагівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Петрушки
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Пірнове
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Плоске
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Погреби
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Підгірці
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Проців
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Пухівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Русанов
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Рудня-Димерська
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Рожни
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Рожівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Рогозів
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Ревне
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Святопетрівське
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Семенівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Семиполки
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Сеньківка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Синяк
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Софіївська Борщагівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Сошників
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Старе
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Старі Безрадичі
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Старі Петрівці
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Стоянка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Сухолуччя
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Щасливе
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Трипілля
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Требухів
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Тарасівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Українка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Халеп'я
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Хмільна
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Ходосівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Хотів
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Хотянівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Чайки
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Чабани
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Щербанівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Шпитьки
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Шевченкове
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Юрівка
монтаж каналізації у приватному будинку ціна Ясногородка та інші ...

Для уточнення, зв'яжіться з експертом з септика:

1) зателефонуйте за номером: - +38(067) 319-02-52; +38 (044) 379-29-72.
2) замовте зворотний дзвінок, і наш оператор зв'яжеться найближчим часом.

монтаж каналізації у приватному будинку ціна київ район київська область облаштування під ключ

 

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki