Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціна за септик
Image
Будівництво бомбосховищ та бункерів
Демонтажні роботи
Системи опалення приватного будинку
Image
Погріб
Насосне обладнання Pedrollo
Ремонт насосів
Якісні бетонні септики від

otlichie septiov nikos

водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна київ район київська область облаштування нікос буд

Водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна

Водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна

Час утримання стічних вод у септику дуже важливий. Стоковим водам потрібен час у септику, щоб зважені тверді частинки могли осісти у шарі мулу, тоді як жир плаває у шарі піни. Більший час утримання також дає мікробам достатньо часу для розкладання та розрідження органічних відходів у стічних водах. Але коли шар накипу буде занадто товстим, час утримання стічних вод у септику значно скоротиться.

ТОВ "Нікос-Буд" виробляє свою продукцію на власному виробництві в Україні, тому ми можемо запропонувати найкращі ціни на комплекти автономних каналізаційних систем та водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна від 7000 гривень по всій Україні.

Водопостачання та каналізація в приватному будинку ціна в Київській області та Києві

Ласкаво просимо до "Нікос-Буд". Яке краще вибрати водопостачання та каналізація в приватному будинку під ключ ціна за установку або, який септик кращий за бетонний або пластиковий? Який септик і не помилитися на виборі?

Наша компанія спеціалізується на виготовленні та монтажі бетонних та пластикових септиків, установці вигрібних ям, автономних каналізацій, а також ремонті та обслуговуванні всіх типів вигрібних ям, біосептиків та систем автономної каналізації.

Компанія Нікос Буд працює по всій Україні, щоб надавати клієнтам послуги найвищої якості відповідно до всіх правил, викладених у Законі про охорону здоров'я та техніки безпеки у Києві та області.

З досвідом понад 15 років і добре знаючи особливості ґрунту по всій Київській області.

Ми говоримо сміливо, що компанія "Нікос-Буд" - Експерт! І бувши виробниками, як свою продукцію, роботи ми не сумніваємося!

Компанія на ринку послуг з автономної каналізації, септикам, консультаціям, монтажу, виготовленню, облаштуванню, продажу, понад 25 років.

Наші експерти раді допомогти вам підібрати септик, призначте зустріч чи зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52.

Зміст:

- переваги
- чому варто працювати з нами
- водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна
- як жир впливає на септичну систему
- автоматичний жировловлювач
- разом розрахуємо всі витрати на водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна у Вашому районі

Нікос Буд має все обладнання для монтажу, обслуговування та ремонту септиків будь-якого розміру, підвищення функціональності дренажних блоків та уникнути пошкоджень, та має досвід та знання для виконання цього виду робіт відповідно до стандартів та правил, контролю речовин, небезпечних для здоров'я.

Переваги

 1. водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна київ районСистеми каналізації будь-якого рівня складності;
 2. сучасні високоякісні септики, дренажні тунелі, дренажні блоки та що комплектує;
 3. високий рівень очищення стічних вод;
 4. довговічна та ефективна очисна система;
 5. система каналізації, що відповідає міжнародним стандартам;
 6. офіційна гарантія;
 7. можливість замовлення додаткової послуги післягарантійного обслуговування.

Чому варто працювати із нами?

 • За 25 років роботи ви не знайдете жодного негативного відгуку про нас в інтернеті;
 • Єдина фірма в Україні, яка має ліцензію на монтаж біосептиків;
 • Наші кваліфіковані майстри стажуються на заводах Otto Graf (Німеччина);
 • Ми даємо реальні гарантії, а не на словах – усі замовники та їхні діти за 25 років співпраці переконалися;
 • Ми самі виробляємо септики за німецькою технологією, тому у нас купують та перепродують вам;
 • Відгуки та рекомендації.

Компанія "Нікос-Буд" є українським виробником високоякісних систем автономної каналізації та септиків із гідротехнічного бетону, а також з поліпропілену. Працюємо на ринку України вже понад 10 років, тому ви отримаєте дійсно якісний продукт за кращу ціну.

Зателефонуйте до нашого експерта або замовте зворотний дзвінок: +38 (067) 319-02-52.

Водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна

водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна київЖир та масло дійсно шкідливі для вашої сантехніки та септичної системи. Жири та олії надходять з рослинної олії, сала, м'ясних жирів, заправки для салатів, майонезу, підливи, маргарину, олії, кислої заправки тощо.

Оскільки жир утворюється у водопроводі та впливає на водопостачання та каналізацію у приватному будинку, він заважає потоку у водопроводі, що може призвести до накопичення неочищених стічних вод. Люки, забиті жиром, можуть перетікати у двори, парки, зливи та вулиці, що призведе до забруднення поверхневих та ґрунтових вод. Коли туман накопичується в септичній системі, це потребує додаткових витрат на технічне обслуговування, таких як часте відкачування.

У компанії Нікос Буд водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна від 7000 гривень та виробляємо свою продукцію на власному виробництві в Україні, тому ми можемо запропонувати найкращі ціни на комплекти автономних каналізаційних систем та по всій Україні.

Як жир впливає на септичну систему

Септичні системи призначені для руйнування тканин та відходів і нічого більше. Це, перш за все, причина, через яку жир, масло і жир не повинні потрапляти в систему. Зазвичай жири не руйнуються бактеріями в септичному резервуарі, а натомість спливають у верхню частину резервуару, утворюючи шар накипу. Якщо накип стане занадто густим, він підніметься до випускного отвору і почне витісняти частину туману з резервуара. Жир дуже шкідливий для аеробної стадії очищення стічних вод, що спостерігається в області вилуговування. Отже, не можна допускати, щоб він витік із септика у ринву.

Накип також пов'язана з газами, що виділяються в систему, тому що деякі частинки мулу можуть нести бульбашками газу в шар накипу. Ці частки осідатимуть назад в мул тільки в тому випадку, якщо бульбашки газу будуть випущені. Наявність повітряного простору сприяє прискоренню вловлювання рослинної цвілі частинок мулу, що підіймається, що призводить до утворення шкірястого шару накипу, який відносно важко відкачати.

Час утримання стічних вод

Час утримання стічних вод у септику дуже важливий. Стоковим водам потрібен час у септику, щоб зважені тверді частинки могли осісти у шарі мулу, тоді як жир плаває у шарі піни. Більший час утримання також дає мікробам достатньо часу для розкладання та розрідження органічних відходів у стічних водах. Але коли шар накипу буде занадто товстим, час утримання стічних вод у септику значно скоротиться. Внаслідок чого стічні води будуть витіснені з резервуара передчасно. Ці стічні води можуть зрештою потрапити у ґрунт до того, як вони будуть належним чином оброблені, тому патогени в них можуть спричинити зараження.

Автоматичний жировловлювач

водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна київ район київська область облаштування нікос будОсновна відмінність автоматичних жировловлювачів від двох інших полягає в тому, що вони призначені для автоматичного видалення туману за встановленим графіком. Функція автоматичного очищення у водопостачанні та каналізації у приватному будинку робить ці пастки дуже ефективними. Їм вдається видалити не менше 98% туману зі стічних вод. Завдяки функції автоматичного видалення туману вони зазвичай є відносно меншими за розміром і тому можуть бути легко встановлені на кухні. Однак їх, як і раніше, необхідно регулярно чистити, щоб видалити тверді частинки, що осіли.

Висновок

Не слід наливати в раковину олію та жир. Перед тим, як мити посуд, зіскребіть жир та масло, перш ніж починати мити посуд. Замість того, щоб виливати жир і масло в раковину, ви можете перелити залишки жиру в пластиковий контейнер і зберігати його в морозильній камері, поки він не буде готовий до утилізації. Коли контейнер наповниться, закрийте кришкою і викиньте в сміття.

Наші спеціалісти допоможуть у виборі септика або системи автономної каналізації – зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52 та призначте зустріч.

водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна київ район київська область

Потрібна допомога у виборі обладнання та типу септика? Безплатно проконсультуємо з усіх питань та разом розрахуємо всі витрати на водопостачання та каналізацію у приватному будинку під ключ ціна у Вашому районі:

Водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Абрамівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Білогородка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Бобрик
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Бобриця
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Богданівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Боярка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Бузова
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Буча
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Вища Дубечня
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Воропаїв
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Вороньків
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Вишневе
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Вишеньки
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Витачів
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Віта-Поштова
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Верем'я
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Великі Дмитровичі
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Велика Димерка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Велика Олександрівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Вахівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Гаврилівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Гатне
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Германівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Глібівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Глибоке
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Гнідин
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Гоголів
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Головурів
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Гора
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Горбовичі
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Гореничі
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Горенка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Григорівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Гурівщина
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Димер
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Дударків
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Долина
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Дмитрівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Деремезна
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Дерев'яна
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Демидов
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Жуківці
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Жукин
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Жорнівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Жердова
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Зазим'я
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Заворичі
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Забуччя
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Забір'я
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Іванків
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Калинівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Калита
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Капітанівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Катюжанка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Кірове
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Княжичі
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Козаровичі
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Козин
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Копачів
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Красилівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Красна Слобідка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Красне Перше
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Кременище
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Круглик
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Крюківщина
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Кулажинці
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Лютіж
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Любимівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Любарці
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Личанка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Лука
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Литвинівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Літочки
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Літки
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Лісове
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Лісники
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Мала Вільшанка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Малютанка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Мартусівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Мила
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Мирне
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Мироцьке
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Михайлівка-Рубежівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Мокрець
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Мощун
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Мрія
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Музичі
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Нові Петрівці
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Новосілки
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Нове
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Нижча Дубечня
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Нещерів
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Неграші
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Перегонівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Перше Травня
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Петропавлівська Борщагівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Петрушки
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Пірнове
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Плоске
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Погреби
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Підгірці
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Проців
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Пухівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Русанов
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Рудня-Димерська
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Рожни
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Рожівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Рогозів
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Ревне
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Святопетрівське
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Семенівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Семиполки
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Сеньківка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Синяк
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Софіївська Борщагівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Сошників
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Старе
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Старі Безрадичі
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Старі Петрівці
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Стоянка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Сухолуччя
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Щасливе
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Трипілля
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Требухів
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Тарасівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Українка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Халеп'я
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Хмільна
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Ходосівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Хотів
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Хотянівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Чайки
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Чабани
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Щербанівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Шпитьки
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Шевченкове
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Юрівка
водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна Ясногородка та інші ...

Для уточнення, зв'яжіться з експертом з септика:
1) зателефонуйте за номером: - +38(067) 319-02-52; +38 (044) 379-29-72.
2) замовте зворотний дзвінок, і наш оператор зв'яжеться найближчим часом.

водопостачання та каналізація у приватному будинку під ключ ціна київ район київська область облаштування

 


 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ КАРТУ НАШИХ РОБІТ ДЕ МИ БУРИЛИ СВЕРДЛОВИНУ НА ВОДУ І ВСТАНОВЛЮВАЛИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ СЕПТИК. МОЖЛИВО ВИ ПОБАЧИТЕ БУДИНОК ВАШИХ СУСІДІВ І РОЗПРОСИТЕ ЇХ ПРО КОМПЕТЕНТНІСТЬ НАШИХ ФАХІВЦІВ І ЯКІСТЬ РОБОТ І МАТЕРІАЛІВ. НАЙКРАЩА РЕКЛАМА ЦЕ - САРАФАННЕ РАДІО

 google map well

vidguki